dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 088 ogłoszeń

1 275 000 zł69 m² 18 478,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Jasne, przestronne mieszkanie o pow. 69 m2 usytuowane na 4 ostatnim piętrze budynku apartamentowego na Gocławiu, przy ul. Mikołajczyka. Mieszkanie jest wyremontowane do natychmiastowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł69,20 m² 15 158,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1885

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy, parę kroków (200m) od metra Dworzec Wileński. Mieszkanie o powierzchni 69 mkw. składa się z 3 pokoi, otwartej kuchni, łazienki oraz pomieszczenia wc.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł63 m² 12 698,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Na sprzedaż mieszkanie 63 m w Warszawie, ursynów, ul. Kazury. 3 piętro, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł82,03 m² 18 164,09 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4-pokojowe mieszkanie | balkon I Praga-Południe english description below - please do not hesitate to contact us bez prowizji Z przyjemnością prezentujemy komfortowe czteropokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł42 m² 33 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jasne mieszkanie | Na sprzedaż | Browary Warszawskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł113,62 m² 14 786,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

A gdyby tak mieć klimat słonecznych wakacji na co dzień? Zapraszam do odkrycia niezwykłej nieruchomości, która urzeka niewymuszoną elegancją, ciepłem wnętrz i dopracowanym stylem inspirowanym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł35,50 m² 7 014,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferujemy przytulne i zadbane mieszkanie o pow.35,5 m2, położone na czwartym piętrze niskiego bloku w sercu Radomia. Opis mieszkania: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł182,70 m² 24 083,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Cisza, zieleń. Budynek o wysokim standardzie. Klatka schodowa - kamień naturalny, wysokiej jakości winda. Garaż podziemny. Dwa stanowiska. Mieszkanie dwupoziomowe: 147 m.kw na poziomie I. Na tym.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł54 m² 14 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł52,24 m² 17 132,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Warszawa, wola ul. Ogrodowa - 52.24 m2 / 2 pok + duża kuchnia / kamienica / winda Hala Mirowska - 5 minuty spacerem METRO Rondo ONZ - 10 min spacerem We speak English Cena: DO NEGOCJACJI Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł64,77 m² 23 004,48 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament zlokalizowany w najwyższym budynku nowoczesnego kompleksu z recepcją, całodobową ochroną i monitoringiem Ronson Development - City Link oddanego do użytku w 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł44 m² 19 295,45 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie. - blisko metra - Zielona okolica Mieszkanie jest po generalnym remoncie, całkowicie umeblowane i wyposażone. Do wejścia! W salonie zainstalowana.

Szczegóły ogłoszenia

1 116 325 zł63,79 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego, 3-pokojowego mieszkania, położonego w prestiżowej lokalizacji Mokotowa, w inwestycji przy ul. Domaniewskiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 221 812 zł138,30 m² 23 295,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Avenue Estate prezentuje wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Royal Garden Wilanów przy ul. Zdrowa To idealne miejsce dla osób ceniących sobie przestrzeń, zieleń oraz prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

2 681 021 zł88,40 m² 30 328,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Art deco marymont | 88 m | 3 pokoje | balkon | las bielański Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 88 m , położone w eleganckiej inwestycji Art Deco Marymont przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł67,31 m² 20 353,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Apartament w którym znajduje się apartament, zlokalizowany w Śródmieściu (ujazdów), tuż przy granicy z Mokotowem, w bliskiej odległości od Parku Łazienkowskiego. Dzięki dużej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł64 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta premium Apartament klasy premium w Manhattan Place | Balkon 18 m2 | Metro Wilanowska Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 64 m2, zlokalizowany na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu przy ulicy Marcina z Wrocimowic 12. Budynek zadbany, posadowiony w bardzo dobrej lokalizacji. Powierzchnia mieszkania 42m2. Dodatkowo duży taras. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

581 240 zł52,84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% - kupując nie płacisz prowizji! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pisemnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Warszawa, włochy, al. Jerozolimskie - 24 m2 / mikro kawalerka + miejsce w garażu podziemnym we speak english Mamy przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 24 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

875 125 zł70,01 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Wygodne, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Gocław o powierzchni 70 m2 - 4 pokoje z widną, oddzielną kuchnią, oddzielne łazienka i wc. Stan mieszkania - do remontu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł22,30 m² 23 766,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronna kawalerka o powierzchni 22.30 m2, idealne zarówno na inwestycję, jak i do komfortowego życia blisko centrum Warszawy. Mieszkanie znajduje się przy ul. Mała 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 625 000 zł95 m² 17 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękny, słoneczny apartament 3 pokojowy z możliwością wydzielenia dodatkowej sypialni, dwustronne, północno-południowe z ogródkiem i 2 balkonami. Bez prowizji i podatku pcc 2% -.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł101 m² 11 871,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,8 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Gościniec w Starej Miłosnej. (English version below).

Szczegóły ogłoszenia

1 456 000 zł45,50 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2 Pokoje na Kabatach Inwestycja rytm (ul. Szajnowicza 8) Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 3. piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyobraź sobie miejsce, do którego naprawdę chce się wracać spokojne, zielone, a jednocześnie świetnie skomunikowane. Właśnie takie jest to 46-metrowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 57,80 m2, na którą składa się: - przestronny salon ok. 15 m2, z wydzielonym dodatkowym pokojem ok. 10 m2, - dwa niezależne pokoje: ok. 7,20 m2 i 9,80.

Szczegóły ogłoszenia

922 000 zł104 m² 8 865,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

5-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Rysia budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w segmencie w zabudowie szeregowej nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 104m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł47 m² 12 765,96 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kowalczyka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 12 piętrowym budynku. Rok budowy: 1982 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Klimatyczne mieszkanie po generalnym remoncie | Dolny Mokotów | przy Łazienkach Królewskich Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł104 m² 17 788,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Eurovilla prezentuje na sprzedaż 4ro-pokojowe mieszkanie, przestronne i doskonale doświetlone na skraju Miasteczka Wilanów, oferujące wyjątkowy widok na otwartą, zieloną przestrzeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł38 m² 12 894,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Blok po termoizolacji w 2009 r. Dookoła jest dużo zieleni. W okolicy znajdują się szkoła, przedszkole, przychodnia, apteka, sklepy, szpital, basen. Do wkd i autobusu około 2 minut.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł68,20 m² 3 812,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie położone w ścisłym centrum Przasnysza, przy ulicy Rynek. Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze zapewnia wyjątkowy widok bezpośrednio na serce miasta Mieszkanie daje.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł27,23 m² 21 263,31 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,23 m, parter w 6-piętrowym apartamentowcu z 2021 roku. Apartamentowiec z ochroną. Wokół osiedla wyłącznie nowe, zadbane budynki. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

521 360 zł34,30 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji! - kolejny - etap inwestycji ( budynek J ). Termin odbiorów: IV kwartał 2027 Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3