dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 088 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 088 ogłoszeń

1 386 000 zł63 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Wyjątkowy apartament w sercu Powiśla ul. Dobra | Kamienica 1953 r. W jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych części Warszawa na Powiślu, przy ul. Dobrej znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 673 zł41,39 m² 17 750,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klucze W wakacje. Bez prowizji. Proponujemy mieszkanie 2 pokojowe w kameralnym bloku z windą. Atuty: kameralny blok, tylko 17 mieszkań 230 m do pkp Gocławek blisko ul. Grochowska blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 193 205 zł82,29 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 051 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł32,48 m² 22 475,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium , zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej 23e z 2013 r. na granicy Mokotowa i Ursynowa, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł84,11 m² 28 534,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej części Warszawy, w sercu Powiśla. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 84 m2 znajduje się na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł81,20 m² 10 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie dwupoziomowe 81,2 m2 znajdujące się w Grodzisku Mazowieckim w dogodnej lokalizacji przy ulicy Leonida Teligi. lokal jest zadbany, gotowy do wprowadzenia. Wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 690 zł58,11 m² 14 450,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne M3 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł67,51 m² 13 316,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami Ursus, ul. Bodycha 112 Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Ursusa. Nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł49 m² 8 959,18 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Numer oferty w biurze 91-162 Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49 m2 z loggią, położone na 4 piętrze w bloku 10 piętrowym w Żyrardowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 000 zł29,55 m² 9 915,40 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferuję do sprzedania mieszkanie o powierzchni 29,55 m2 znajdujące się w budynku E w nowopowstającej inwestycji panorama struga. Panorama struga - ul. Struga 60 w Radomiu to najnowsza.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł82 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m2, położone przy ulicy Okopowej. 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu bez windy z 1993 roku (spółdzielnia planuje zbudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł74,09 m² 5 655,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na drugim piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Południe jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 000 000 zł148,50 m² 26 936 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam w podróż do wyjątkowego miejsca w Warszawie do butikowej inwestycji na Górnym Mokotowie Górska 32. to już ostatni z 12 apartamentów premium który pozostał do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24,50 m² 18 367,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane Z przyjemnością prezentuję kawalerkę o powierzchni 24.5 mkw. Mieszkanie świeżo po gruntownym remoncie łącznie z wymianą wszystkich instalacji, jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł26,37 m² 22 184,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 26,37 m2 posiadające loggię. Inwestycja powstaje w bezpośredniej bliskości biznesowego Mokotowa oraz lotniska. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

584 900 zł45 m² 12 997,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, usytuowane na 1. piętrze w dwupiętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na Osiedlu Słonecznym w Starej Iwicznej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37,10 m² 18 840,97 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz wygodnego, ciepłego, przytulnego mieszkania w Centrum Warszawy, to jest to oferta dla Ciebie. Osiedle Zaprojektowane w latach 70- tych osiedle budynków, znane m.in. z serialu.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł64,72 m² 14 663,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 64m2, usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy z lat pięćdziesiątych,.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł54,90 m² 11 930,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Warszawa/ targówek/ ul. Krasiczyńska / 55 M2 / 2 pokoje / balkon / piwnica/ metro - 3 min pieszo We speak English! cena do negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł34,65 m² 24 242,42 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,65 m2. Mieszkanie: składa się z 2 pokoi, otwartej kuchni, łazienki i przedpokoju + piwnica. Kuchnia zabudowana, w pokoju szafa wnękowa,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł48 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedaż nieruchomości w świetnej Lokalizacji ulica Szubińska 6 z dwustronną ekspozycją okien północ-południe Opis Nieruchomość stanowiąca uregulowany stan prawny - odrębna własność.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł55,80 m² 11 792,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania, które łączy komfort, prywatność i świetną lokalizację? Ta oferta w samym sercu Ząbek przy ul. Mazowieckiej 2 może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

796 800 zł63,75 m² 12 498,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny o pow. 63,75 m znajdujący się przy ul. Wilsona w Zielonce. Nieruchomość położona jest na parterze budynku mieszkalnego, w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł38,90 m² 16 838,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,90 m, 3 piętro w 3-piętrowym bloku, bez windy, rok budowy 2009. Budynek zadbany, w dobrym stanie technicznym. Klatki schodowe czyste, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwustronny, wykonany w najwyższej jakości materiałów 3 pokojowy Apartament o powierzchni 60 m2 w prestiżowej inwestycji S place na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł62,30 m² 16 853,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe 2 pokoje z tarasem i ogrodem Szukasz balansu między dynamicznym życiem stolicy a spokojem własnego ogrodu? Ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Prezentuję przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

168 900 zł39 m² 4 330,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje o 2-stronnej ekspozycji na 4 piętrze z balkonem i piwnicą w niskim bloku po termomodernizacji z domofonem i monitoringiem, teren ogrodzony. Efektywnie zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w ścisłym centrum Mińska Mazowieckiego - tuż przy deptaku. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 452 832 zł87,52 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Apartament 87,52 m | 4 Pokoje | Balkon 4,76 m | 1 piętro Wawer | Salon na Zachód | 0% pcc | Bez Prowizji Apartament w sercu Wawra idealnie łączy miejską wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

** Brak podatku 2% pcc ** *** 0% prowizji od kupującego w tej inwestycji *** Mam przyjemność zaoferować Państwu 4-pokojowe mieszkanie na parterze z 2 balkonami w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 687 000 zł88,43 m² 19 077,24 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie inwestycji położonej przy ul. Domaniewskiej mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.64m2 - 142m2. Inwestycja położona jest przy ul. Domaniewskiej. Okolica łączy.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł98 m² 10 102,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Przestrzenne mieszkanie 4- pokojowe usytuowane na osiedlu Teligi w Grodzisku Maz. Mieszkanie po generalnym remoncie, z panoramicznymi oknami z widokiem na zieleń. Wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 000 zł104,07 m² 3 842,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W sercu jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskiej Ochoty, w otoczeniu zieleni i architektonicznego ładu, prezentujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 104.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł42,50 m² 12 705,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne 2 pokoje z oddzielną widną kuchnią, przynależy balkon ( ok. 4m2) oraz piwnica ( ok. 2,5m2), cena do negocjacji. Powierzchnia 42,5 m na którą składa się: - salon w wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Segment 4-pokojowy | Nowa Wola | Idealny dla rodziny Na sprzedaż przestronny segment w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Nowej Woli. Idealna propozycja dla rodzin, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł58,40 m² 11 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szukasz mieszkania, które łączy ciszę, zieleń i szybki dojazd do centrum? Ta nieruchomość spełnia wszystkie te oczekiwania i jeszcze więcej. Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,39 m² 9 273,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Kupujesz i mieszkasz. Generalny remont bez dodatkowych kosztów 3 niezależne pokoje Oddzielna kuchnia Łazienka + osobne wc Dwustronne jasne i przewiewne Cisza brak sąsiada nad głową Nie tracisz.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł73,50 m² 16 734,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Idealna przestrzeń do życia- mokotów / czerniaków Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,3 m , położone na ostatnim 4. piętrze kameralnego budynku bez windy. Brak.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł56,97 m² 14 727,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Doskonała lokalizacja, w bliskiej odległości przedszkole oraz szkoła podstawowa! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56.97 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością pragnę zaoferować na sprzedaż, atrakcyjnego mieszkania na Warszawskiej Woli! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47.