dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 076 ogłoszeń

Rynek pierwotny

599 000 zł67,17 m² 8 917,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Pracuję również w weekendy i wieczory - zapraszam do kontaktu Atuty inwestycji kameralne, spokojne osiedle w otoczeniu zieleni miejsce postojowe w cenie mieszkania nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł82,16 m² 18 135,35 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Budynek 6 piętrowy z windą wybudowany przez Dom Development. Rok budowy 2023 r. Osiedle monitorowane i chronione 24h. Stan deweloperski. Układ pomieszczeń: - salon 23,42m2 z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. Jerozolimskich budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 1971 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł64 m² 15 609,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe ul. Szaserów budynek / osiedle Mieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2010 roku. Nieruchomość Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł62,20 m² 14 469,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Zagłoby budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1977 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł41,10 m² 16 058,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Gorlickiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1971 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,50 m² 11 747,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie w świetnej lokalizacji Mińsk Mazowiecki, ul. Dąbrówki idealne dla rodzin z dziećmi! Cena: 699 000 zł Powierzchnia: 59,50 m + balkon + piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł32 m² 18 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż eleganckie, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 3. piętrze apartamentowca z windą, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 057 000 zł72,89 m² 14 501,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera 0% prowizji dla kupującego brak podatku pcc Na sprzedaż apartament o powierzchni 72,89 m2 wraz z dużym balkonem.Zlokalizowany na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami Siedlce, ul. Wyszyńskiego Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 69,84 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

574 000 zł30,26 m² 18 968,94 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu perełkę inwestycyjną - urządzoną, wyposażoną kawalerkę o powierzchni 30,26 m2, usytuowaną na ostatnim, 8 piętrze w budynku z 2017 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52m2 w kamienicy z 1954 r, przy ulicy Wolskiej składające się z: korytarza Sypialni Salonu Jasnej Kuchni Łazienki Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57,26 m² 17 464,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje | Garaż i komórka w cenie 1 080 000 zł | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Przeworskiej na Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 936 zł76,33 m² 9 576 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

76,33 m | Stan deweloperski | Odbiór: maj 2026 | Kameralna inwestycja przy lesie 1. O nieruchomości Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w tej inwestycji ostatnie mieszkanie na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł61,65 m² 11 354,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezczynszowe mieszkanie 61,65 m, 3 pokoje, pierwsze piętro! Sulejówek-Miłosna | blisko lasu, skm/pkp/mzk ok. 700 m Mieszkanie o pow. 61,65 m składa się z: pokoju 12,48m2, pokoju 9,37m2,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63,45 m² 11 820,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zarezerwowane Na sprzedaż nowoczesne i gotowe do zamieszkania mieszkanie z ogródkiem w segmencie z 2020 roku, położone w spokojnej części Legionowa - ul. Olszankowa. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł35,84 m² 18 136,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku, przy metrze Chrzanów na Bemowie.Idealne dla singli, par lub pod wynajem. Bez podatku pcc. Bez prowizji. Metraż: 35,84 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 068 000 zł107,50 m² 19 237,21 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie inwestycji mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.84m2 132,8m2. Wola, to nowoczesna i samowystarczalna dzielnica Warszawy, pełna życia i atrakcji. W zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł63,04 m² 12 515,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Topograficznej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: budynek z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł42,40 m² 16 745,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie po generalnym remoncie tuż przy metrze Stokłosy! Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie zlokalizowane w jednej z najlepiej skomunikowanych części Ursynowa -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł41,20 m² 7 038,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Centrum Radomia przy ul. Malczewskiego. Mieszkanie przeszło gruntowny remont, zostały wyrównane ściany (skute do cegły i położone nowe tynki.

Szczegóły ogłoszenia

946 410 zł42,91 m² 22 055,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Naprzeciw galerii handlowej Westfield Mokotów gotowe mieszkanie zapraszam do oglądania od zaraz! Zakup bez prowizji i podatku pcc Bezpośrednio od dewelopera Możliwość kredytowania oraz wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł57,43 m² 27 860 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

323 750 zł25,90 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

| szczegóły dotyczące lokalu: lokal o powierzchni 25,9 mkw. składa się z pokoju i łazienki pełne wyposażenie w cenie balkon o powierzchni 8,15 mkw. miejsca ogólnodostępne na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł27,69 m² 22 354,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na spprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu warszaskiej Ochoty i Włoch przy ul.Rakowskiej. O mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na nowym zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

691 500 zł46,20 m² 14 967,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20 mkw., usytuowane na parterze w 10-piętrowym budynku z lat 60., z odświeżoną klatką oraz z nową windą. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł31,20 m² 24 006,41 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zachody słońca nad Mokotowem - Twoje 31 m z pięknym widokiem na panoramę Warszawy! Możliwość wydzielenia osobnej sypialni. 0% Prowizji | 0% Podatku pcc | Inwestycyjny Majstersztyk Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 000 zł74,56 m² 7 805,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Twój azyl tuż przy Kampinosie! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, które łączy komfort nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł68 m² 19 044,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1961

| polecam mieszkanie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie, w centrum miasta. Topowa lokalizacja! Idealne na kancelarię notarialną, biuro prawne, ale również do aranżacji do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

13 800 000 zł260 m² 53 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy Państwu absolutnie unikatowy apartament na sprzedaż usytuowany w jednym z najładniejszej i najbardziej cenionej inwestycji warszawskiego Powiśla przy ul. Drewnianej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży uroczego mieszkania w sercu Mińska Mazowieckiego przy ulicy Topolowej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, które można.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,36 m² 7 914,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 45,36m, ładnie wykończone, do zamieszkania od zaraz. Pierwsze piętro, niski blok na osiedlu Borki. Odnowiony, monitorowany budynek, na terenie zamkniętym, brama na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł47,20 m² 16 949,15 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wyjątkowe 3 pok mieszkanie na Woli tuż przy Norblin stacja Metro onz gotowe do zamieszkania Już od progu to mieszkanie robi wrażenie przestrzeni i światła. Otwarty hol prowadzi bezpośrednio do.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł96,65 m² 18 106,57 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Żupniczej na zielonym osiedlu soho budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku Rok budowy: 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 000 zł60,26 m² 15 831,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie z balkonem przy lotnisku lokalizacja: nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Włochy. To lokalizacja, łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł142,90 m² 10 776,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie pięciopokojowe o pow. 142.9 2 stanowiące część kameralnej kamienicy w Wesołej. Świetna lokalizacja - pełna infrastruktura: sklepy, punkty usługowe, przedszkola, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł132,53 m² 9 960,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w segmencie z wyjątkową przestrzenią i komfortem życia pod Warszawą 132,5 m z balkonem, strychem i wyposażeniem!.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł49,60 m² 11 995,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

O k A Z J A ! Funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie położone w spokojnej części Józefosławia, z wygodnym dojazdem do Warszawy. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 826 470 zł96,13 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł47,60 m² 16 281,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 47,6 m2, usytuowanego na czwartym piętrze w budynku z windą w samym sercu Pruszkowa. Lokum to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł42,30 m² 11 229,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko U nas! centrum legionowa! pkp blisko! miejsce postojowe na parkingu społecznym! Prezentuję Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze w niskim.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij