dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł158 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie bezczynszowe w Rembertowie, mieszkanie z potencjałem, idealne dla rodziny z dziećmi. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

565 456 zł56 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł49 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie na Bielanach. Pokój dzienny z balkonem, ustawna sypialnia, widna kuchnia z ładną zabudową, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

422 468 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

370 321 zł27 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

480 589 zł43 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł96 m² 15 674 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Powierzchnia 95,7 m2, 4 pokoje, kuchnia, łazienka z prysznicem i z wc i osobne wc. Z dużego salonu jest wyjście na taras i zejście a właściwie zjazd na wewnętrzne patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł42 m² 15 583,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,71 m , 5 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1971 roku -warszawa, bielany, ul. Władysława Broniewskiego. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł102 m² 11 754,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż piękne, duże, dwustronne, czteropokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ulicy Floriana Znanieckiego na Warszawskim Gocławiu. Lokal znajduje się na zamkniętym osiedlu Wilga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

604 737 zł60 m² 10 079 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

538 200 zł69 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim, z możliwością wykończenia we własnej aranżacji. Mieszkanie mieści się na II piętrze w kamienicy bez czynszowej. W chwili obecnej mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybałtów

Warszawa,mazowieckie

2 570 400 zł123 m² 20 958,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj w otulinie zieleni Інвестиції в нерухомість. Инвестиции в недвижимость Solen Kabaty to elegancki apartamentowiec o niepowtarzalnej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mirabelki

Warszawa,mazowieckie

485 000 zł35 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Klimatyczne mieszkanie typu studio mieszczące się w budynku przy ul.Mirabelki oddanym do użytku w 2017 roku. Osiedle na którym znajduje się nieruchomość położone jest w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł51 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie przestronne z dużym potencjałem do własnej aranżacji. Osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosielecka

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne, otoczone zielenią, II poziomowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 z balkonem na 3 piętrze bez windy w kamienicy z 1938 roku. Rewelacyjna lokalizacja w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł21 m² 25 952,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opłacalna Inwestycja! Nowoczesna zabudowa , super lokalizacja. Mieszkanie w Warszawie na osiedlu Bliska Wola, przy ul. Prymasa Tysiąclecia 83a (3 piętro). Mieszkanie z oknami wychodzącymi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

714 000 zł50 m² 14 220 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

***************** R E Z E R W A C J A **************** Pięknie doświetlone mieszkanie, dzięki dużym oknom oraz balkonom w każdym pomieszczeniu! W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pochyła

Warszawa,mazowieckie

553 000 zł46 m² 12 022 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Piękna i dobrze zagospodarowana okolica z obiektami rekreacyjno-sportowymi (np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

2 300 790 zł136 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Hampton Home oferuje na sprzedaż 4- pokojowy, przestronny, jasny apartament o wielkości 135 m2 z prywatnym ogrodem, zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Wilanów Zawady. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż mieszkanie na Pradze-Południe w idealnej lokalizacji o powierzchni 36 m2. Mieszkanie składa się z jednego pokoju około 20 m2, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. W trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Piastów,mazowieckie

439 000 zł37 m² 11 965,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

~~wyłącznie w Unique Partners Real Estate~~ rezerwacja! Do sprzedaży 2-pokojowe (36,69m2+3,72m2) mieszkanie znajdujące się w inwestycji acps Development "słoneczne Tarasy" zlokalizowane blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ludna

Warszawa,mazowieckie

1 149 000 zł62 m² 18 682,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w sercu Warszawskiego Powiśla. Jest to inwestycja skierowana do miłośników klasycznych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Płock,mazowieckie

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam bez pośredników 2 pokojowe mieszkanie w blokują parterze w idealnym punkcie na ulicy reja W otoczeniu sklepy, przystanki,szkola,przedszkole,apteka i banki W zasiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł33 m² 17 525,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,38m2, usytuowane na 9 piętrze w wysokim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na Woli przy ul. Okopowej Na powierzchnię mieszkania składa się: -salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

557 500 zł38 m² 14 671 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Cena do negocjacji. Ustawne i funkcjonalne jedno-pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji, w budynku z 2001 roku. Idealne dla singla lub pary. Usytuowane na ostatnim.