dowolna

Mieszkania na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży mieszkań

11 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 066 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ryżowa

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł64 m² 14 573,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w Ursusie przy ul. Ryżowej róg ulicy Prystora. Budynek znajduje się w ogrodzonym i strzeżonym osiedlu wybudowanym przez Ebejot. Przestronne i ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł42 m² 25 841,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż apartament o powierzchni 42,18 m , położony na parterze kameralnego, niskiego budynku (tylko 2 klatki) w spokojnej części Starych Włoch, w pobliżu Stawów Cietrzewia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł27 m² 18 851,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie po remoncie- o powierzchni 27m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1965 roku zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Graniczna

Jabłonna,mazowieckie

356 000 zł22 m² 16 181,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 22 m wg pomiarów 25,45M2, usytuowana na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku bez windy zlokalizowana - Jabłonna, ul. Graniczna. Położona na granicy Legionowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strzelecka

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł19 m² 20 263,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Kawalerka przy samym metrze! Na sprzedaż przytulna kawalerka w wyjątkowej lokalizacji na warszawskiej Pradze Północ! Mieszkanie jest idealne na inwestycję - znajduje się naprzeciwko rewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeglugi Wiślanej

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł52 m² 10 457,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie Jasne i zadbane, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Białołęka, ul. Żeglugi Wiślanej 8a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

853 662 zł79 m² 10 777,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie 79,21 z ogródkiem 73 m2 w malowniczym Józefosławiu Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 79,21 m2, położone na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 235 000 zł40 m² 31 100,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy, funkcjonalny, wykończony w standardzie premium, dwupokojowy apartament położony na warszawskiej Woli, tuż obok metra Rondo Daszyńskiego. Lokal usytuowany jest na 6 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Staszica

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł24 m² 22 592,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Kawalerka w Warszawie, bliska Wola. Mieszkanie o pow. 24,3 m2 na ul. St. Staszica przy ul Wolskiej. W bardzo bliskiej okolicy dwie stacje metra 10/8 min do stacji metra Płocka i Młynów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipie

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa Wola- ul. Nowolipie Cena: 799 000 pln (do negocjacji) Oferta na zasadach wyłączności Nieruchomość: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witosa

Ciechanów,mazowieckie

224 000 zł45 m² 4 977,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą Ciechanów, ul. Witosa 6 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

1 043 000 zł87 m² 11 988,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie rozkładowe o powierzchni 87 m w klimatycznym i zadbanym budynku położonym zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szamocka

Warszawa,mazowieckie

3 560 000 zł116 m² 30 573,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Stylowy apartament w cenionej lokalizacji Żoliborza z pięknym widokiem na malowniczy Lasek na Kole, co stanowi niekwestionowany atut tej nieruchomości. Pełne harmonii wnętrze wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

494 900 zł37 m² 13 411,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37m na Warszawskiej Woli (ulrychów) przy ul. Szulborskiej 8. Zaledwie 10 minut pieszo do stacji metra Księcia Janusza M2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotej Wilgi

Warszawa,mazowieckie

749 999 zł62 m² 12 038,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w sercu Gocławia. Mieszkanie wolne od zaraz, świetna lokalizacja z bogatą infrastrukturą to atut tej nieruchomości. Zapraszamy do zakupu nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

649 289 zł59 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Inwestycji zrealizowanej przez J.W. Construction - Naturalnie Aluzyjna , mieszczące się przy ul. Aluzyjnej 39. (jako partner J.W. Construction.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Poznańska

Warszawa,mazowieckie

649 900 zł20 m² 32 269,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1948

centrum Warszawy / Poznańska / Dworzec Centralny / metro / kawalerka w centrum / parking / kawalerka w kamienicy Tylko u nas! Kompaktowa kawalerka w ścisłym centrum po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł49 m² 21 604,90 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania - odświeżone w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marki,mazowieckie

900 000 zł69 m² 13 062,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje, oddzielna kuchnia. Miejsce postojowe. Marzysz o spokojnym życiu z dala od zgiełku dużego miasta, ale cenisz sobie łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury? Szukasz funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jadwigi

Legionowo,mazowieckie

430 000 zł31 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz funkcjonalnej kawalerki w doskonałej lokalizacji? Oferuję ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone w samym centrum Legionowa, z idealnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł47 m² 16 170,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Najważniejsze informacje: po generalnym remoncie 47 m 10 min. spacerem do stacji metra Bródno Liczba pokoi: 3 Oddzielna, widna kuchnia Nowe instalacje elektryczne i hydrauliczne Balkon Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł55 m² 16 441,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,68 m2. Mieszkanie znajduję się w świetnej lokalizacji na Starych Bielanach w Warszawie zaledwie 350 m od stacji Metro Słodowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

696 000 zł54 m² 12 985,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Komfortowe mieszkanie 3 pokoje w Starej Miłosnej Tylko u nas Do sprzedania funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60m2, które znajduje sie w Warszawie, dzielnica Wesoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czorsztyńska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł33 m² 14 940,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szukasz dla siebie pierwszego M2, ta oferta jest dla ciebie. Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie w kamienicy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej. Tuż przy parku Moczydło. 3 minuty ( pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Urocza

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł54 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: warszawa | Wesoła | ul. Urocza 39 | Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

489 000 zł37 m² 13 120,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dwupokojowe mieszkanie w Legionowie, o pow. 37 m2, usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie jednostronne (północny/wschód) w stanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

667 000 zł46 m² 14 617,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim na warszawskiej Białołęce w nowej inwestycji Nadwiślańska Kaskada przy ul. Marcina z Wrocimowic. Budynek ukończony pod koniec 2023 roku. Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł55 m² 14 527,30 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 1979 roku zlokalizowane - Warszawa, bielany, ul. Pabla Nerudy Osiedle Chomiczówka. Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Idealne pod inwestycję - roi 7,5% - 3 oddzielne, nieprzechodnie pokoje - oddzielna kuchnia - możliwość wynajęcia w całości lub na pokoje roi 7,5% - bliskość uczelni - awf Warszawa (4 przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej woli. Budynek po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i z rozległą panoramą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

612 000 zł44 m² 13 752,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku 5-cio piętrowym z windą zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

799 000 zł97 m² 8 223,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 97,16 m2 z przynależnym ogródkiem znajdujące się na piętrze budynku cztero-lokalowego położonego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł31 m² 19 741,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Marzysz o kompaktowym, wygodnym mieszkaniu w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie? Oto wyjątkowa oferta dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 30,9 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Widawska

Warszawa,mazowieckie

738 000 zł60 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Lux oferta! lokal do kapitalnego remontu. Metro bemowo! przystanki autobusowe, tramwajowe. Okazja! 3 duże ustawne bardzo widne pokoje , osobna kuchnia. Można kredytować, grunty uregulowane. **** biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł56 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Posiadamy na sprzedaż świetne 3 pokojowe mieszkanie na Białołęce. Bardzo przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,7 m 2, usytuowane w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbytki

Warszawa,mazowieckie

836 000 zł58 m² 14 413,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2019 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce- tarchomin, ul. Zbytki. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł52 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 2-pokojowe 52m2 znajdujące się przy ulicy Kazury na Natolinie. Znajduje się na 2 piętrze w 10-piętrowym budynku, trzech lokatorów na piętrze. Budynek ocieplony. Wjazdy w osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lencewicza

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł115 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 115 m , 7 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 1982 roku -warszawa, bemowo, ul. Stanisława Lencewicza. Mieszkanie o powierzchni 115 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł37 m² 22 186,60 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Wola, w części Młynów, w odległości 3.39km od centrum miasta. Mieszkanie ma powierzchnię 37,41 m2, położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lesznowola,mazowieckie

795 000 zł65 m² 12 202,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: lesznowola, ul. Jedności Powierzchnia: 65,15 m Cena: 795 000 pln Cena za m : 12 202 pln Liczba pokoi: 3 Piętro: 1/2 Stan nieruchomości: nowe do wykończenia Rok budowy: 2024.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Jelonkach, jednostronne, dwupokojowe kuchnią w prześwicie do większego pokoju. Łazienką razem z w.c jest duża loggia, bardzo ciche i słoneczne. Okna z lokalu są.