dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

809 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

809 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Warszawa,mazowieckie

656 000 zł45 m² 14 577,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Bez prowizji - nowe lokale usługowe pod każdy rodzaj działalności ursynów: ul. Puławska/pileckiego Gotowy do odbioru Kontakt: lokal o powierzchni 45m2 na 1 piętrze z klimatyzacją cena netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł32 m² 21 718,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowa oferta: 16.10.2024 Lokal Inwestycyjny (32 m2) na Warszawskiej Woli na Sprzedaż. Apartament dwupokojowy na 11 piętrze w inwestycji Varsovia Apartamenty może być bardzo dobrą inwestycją na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Radzymin

Radzymin,mazowieckie

980 000 zł163 m² 6 012,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal W galerii handlowej Z miejscami parkingowymi Lokal usługowo-handlowy 163 m2 położony na pierwszym piętrze przy jednej z głównych ulic. Doskonałe miejsce pod inwestycję, usługę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

150 000 zł120 m² 1 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy - gastronomiczny (nakłady na budynek, w cenie udział w spółce będącej współwłaścicielem budynku) o pow. 120 m2, zlokalizowany na 1 piętrze w pasażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Żaryna

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł52 m² 17 102,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Eurovilla prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy na prestiżowym osiedlu Eko-Park do wprowadzenia działalności od zaraz. Lokalizacja Osiedle ekopark zlokalizowane jest na skraju Starego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Konstantynów,mazowieckie

1 999 950 zł83 519 m² 23,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:garaż wolnostojący

Teren inwestycyjny -> na sprzedaż -> powiat płocki Możliwość dokupienia działek sąsiadujących -> Oferujemy ponad 100.000 m2 (~11 ha) terenu z głównym przeznaczeniem na przemysł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Flisaków

Warszawa,mazowieckie

973 000 zł68 m² 14 308,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prime elite poleca Lokal usługowy 68m2 na sprzedaż w inwestycji Osiedle Regaty na Białołęce. Standard: - klimatyzacja, - wentylacja, - odbiory sanepidu, ppoż., - toaleta, - zaplecze kuchenne, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 245 000 zł247 m² 5 038,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Potrzebujesz biura a może miejsca na salon kosmetyczny w centrum miasta. ta oferta jest dla Ciebie. Klasyczny budynek z lat 70-tych o pow. użytkowej 109m2. Bryła - prostopadłościan,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Czubińska

Brwinów,mazowieckie

3 950 000 zł630 m² 6 269,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:24

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Działająca piekarnia z kompletnym wyposażeniem na sprzedaż. Z możliwością rozszerzenia działalności na lokal gastronomiczny np. pizzerię. Budynek główny to piekarnia składająca się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Podkampinos

Podkampinos,mazowieckie

780 000 zł450 m² 1 733,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Marzysz o prowadzeniu własnej agroturystyki i cieszyć się życiem na łonie natury? Znajduję się w pięknej wsi Podkampinos gminie Kampinos otoczonej pięknymi krajobrazami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł31 m² 25 806,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem ogłoszenia jest lokal przy ul. Al. Jana Pawła II 45a/53b poziom -1. Lokal przygotowany jest pod ciężką gastronomię, jedyny taki lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Warsztatowa

Otwock,mazowieckie

1 999 000 zł965 m² 2 071,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Otwock | budynek komercyjny | hotel pracowniczy | działka 1691M Oferta skierowana jest do inwestora szukającego możliwości inwestycyjnych. Budynek wraz działką można wykorzystać do celów własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Polski Walczącej

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł65 m² 14 532,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny lokal usługowy na Mokotowie. Oferuje bardzo atrakcyjny lokal usługowy położony przy al. Polski Walczącej na Warszawskim Mokotowie (czerniaków). Kompaktowy, z dwoma dużymi witrynami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł81 m² 22 222,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty pod działalność gastronomiczną. Ponad 2.5 roku jest prowadzona tam działalność. Lokal ma w akcie notarialnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

3 195 000 zł101 m² 31 633,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przedstawiamy Państwu lokal usługowo-handlowy o powierzchni 101 m2 na Alei Jana Pawła II 41a. Szczegóły oferty Lokal składa się z głównej sali, zaplecza oraz łazienki. Czynsz wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Przytoka

Przytoka,mazowieckie

399 000 zł1 800 m² 221,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż: działka o powierzchni 800 m w miejscowości Przytoka Prezentuję ofertę sprzedaży działki o powierzchni 1800 m , położonej w miejscowości Przytoka, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kniaziewicza

Piaseczno,mazowieckie

990 000 zł125 m² 7 920 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite poleca Na sprzedaż wynajęty lokal usługowy położony na parterze budynku mieszkalnego z 2009 roku. Lokal położony w pobliżu skrzyżowania ul. Wojska Polskiego i ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Plater

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł127 m² 35 433,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nieruchomość: mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość usługową o powierzchni 127 mkw, z witrynami od strony patio i prywatnym ogródkiem. Inwestycja: lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł456 m² 7 894,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek magazynowo- biurowy Włochy Do sprzedaży nieruchomość o przeznaczeniu biurowo-magazynowym o powierzchni 465m2 zbudowana w 2012 roku. Budynek położony na działce 490m2. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł56 m² 16 111,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Istnieje możliwość zakupu lokalu pod własny biznes, jak i również przejęcia dochodowej inwestycji na poziomie 7% Podana Kwota w ogłoszeniu 899 000zł jest kwotą netto Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

69 000 zł15 m² 4 646,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż pakiet: miejsce postojowe plus komórka lokatorska w inwestycji Galeria Top Park przy obrzeżnej 3 na Warszawskim Mokotowie. Miejsce postojowe znajduje się na kondygnacji -2. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł130 m² 13 087 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prezentujemy Państwu lokal usługowy na sprzedaż o powierzchni 129,9m. Lokal znajduje się na parterze, posiada duże witryny od strony wewnętrznego dziedzińca. Wszystkie media rozprowadzone, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Radzymin

Radzymin,mazowieckie

949 000 zł163 m² 5 820,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w centrum handlowym z przeznaczeniem na kancelarie notarialną, prawniczą, księgowośc lub inną działalnośc o powierzchni 163,05m2,składajacy się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

430 081 zł49 m² 8 833,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 48,69 m mieszczący się na I piętrze bloku mieszkalnego z windą przy ul. Powstańców w Ząbkach. Prezentowany lokal podzielony jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Mszczonów

Mszczonów,mazowieckie

400 000 zł65 m² 6 192 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Do sprzedania narożny lokal w spokojnej dzielnicy Mszczonowa. Blisko basen termalny, sklepy, osiedla mieszkaniowe. Lokal posiada dużą witrynę wychodzącą na ulicę, dwa niezależne wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł28 m² 8 909,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

We speak eng, pol, ua, rus. Bez prowizji. Odstąpię działające beauty studio tuż obok Elektrowni Powiśle. Szczegóły oferty: - lokal po generalnym remoncie w czerwcu tego roku; - bardzo niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Chałubińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 231 607 zł89 m² 24 990 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy do sprzedaży lokal na parterze Z witrynami W ścisłym centrum warszawy 150m od dworca centralnego vis A VI hotelu marriott. Lokal na parterze w ciągu innych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Puszcza Mariańska

Puszcza Mariańska,mazowieckie

950 000 zł287 m² 3 310,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem, skrajny segment z dużym ogrodem. Idealny jako inwestycja Dom dwu kondygnacyjny z poddaszem do własnej aranżacji oraz dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Piaseczno,mazowieckie

1 100 000 zł102 m² 10 784,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kup swój idealny lokal już dziś w sercu Piaseczna ul. Jana Pawła II Powierzchnia: 102 m Kup swój idealny lokal już dziś w sercu Piaseczna! Lokalizacja: piaseczno, ul. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 153 718 zł59 m² 19 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni 59,47 m2 usytuowany na parterze w nowoczesnym budynku na Woli. Atrakcyjna lokalizacja: w odległości 500 m s tacja metra Księcia Janusza ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Piaseczno,mazowieckie

218 000 zł95 m² 2 294,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na Sprzedaż Pawilon Handlowo - Usługowy Klimatyzowany, położony Przy Ulicy Szkolnej w Piasecznie. Pawilon Handlowy na Sprzedaż w Piasecznie! Jeśli szukasz okazji biznesowej, mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Trakt Lubelski

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł264 m² 7 398,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w warszawskiej dzielnicy Wawer. Nieruchomość stanowi doskonałą okazję inwestycyjną. Obiekt jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł90 m² 19 877,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Przedstawiam do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie (90 m2) z balkonem i unikalnym przedwojennym rozkładem w doskonałej lokalizacji w Śródmieściu, usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Aleja Armii Krajowej

Pruszków,mazowieckie

1 080 000 zł70 m² 15 338,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Drogi inwestorze ,przedsiębiorco polecamy gotowca inwestycyjnego. Chcesz zainwestować swoje środki finansowe ,długoterminowy gotowy najem przyniesie stabilne zyski. Lokal obecnie wynajmowany z umową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

372 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa Przestrzeń dla Twojego Biznesu! Z ogromną radością prezentujemy Ci niepowtarzalną ofertę - lokal handlowo-usługowy o powierzchni 37,2m2, usytuowany na pierwszym piętrze. To nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Tysiąclecia

Płock,mazowieckie

229 000 zł27 m² 8 481,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy - Płock, ul. Tysiąclecia Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 27 m , zlokalizowany w doskonałej lokalizacji przy ul. Tysiąclecia w Płocku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

82 000 000 zł8 900 m² 9 213,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:100

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż nowoczesny biurowiec zlokalizowany przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych warszawskiej Ochoty. Powierzchnia całkowita biurowca to ok 9000 mkw powierzchni. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Małachowskiego

Płock,mazowieckie

389 000 zł116 m² 3 353,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal użytkowy w przyziemiu Ostatnio wykorzystywany na biuro z duża salą szkoleniową Pięć pokoi plus sala konferencyjna Siec i internetowa W księdze wieczystej przeznaczenie lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokale handlowo-usługowe położone w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. W budynku wyodrębnione zostało 7 lokali,do sprzedaży pozostał ostatni lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Łukowa

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł124 m² 14 491,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy lokal, który może mieć przeznaczenie użytkowe lub mieszkalne. Dużym atutem tej jest oddzielne wejście, przynależące tylko do tego lokalu. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

20 224 zł184 m² 110 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajmę lokal użytkowy na parterze o powierzchni 183 m2. Przeznaczenie: usługowo-handlowe Dostępne od: 01/12/2024 Stan lokalu: deweloperski Rok budowy: 2024 Przestronny, lokal handlowo - usługowy.