dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż mazowieckie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

809 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

809 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro Radom

Radom,mazowieckie

52 000 zł14 m² 3 803,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuje do sprzedazy lokal do prowadzenia działalnosci handlowo-usługowej lub biurowej czy magazynowej. Lokal o powierzchni 13,67m2 połozony jest w samym centrum Radomia na ul Żeromskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł24 m² 16 403,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy w dzielnicy Praga, 395 000 zł ( brutto )! Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 24 m, położony na Pradze w Warszawie. Lokal znajduje się na parterze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Armii Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

4 950 000 zł553 m² 8 951,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferta na wyłączność - Mam przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny, w pełni wyposażony budynek biurowy położony Warszawie w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wynalazek

Warszawa,mazowieckie

1 780 000 zł100 m² 17 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 4 pokojowego mieszkania na sprzedaż w Warszawie, w dzielnicy Mokotów, przy ulicy Wynalazek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

9 900 000 zł690 m² 14 347,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Na sprzedaż duży lokal z przeznaczeniem pod restaurację oraz usługi i handel. Al. Jerozolimskie ok. 500 m. od Dworca Centralnego. Witryna i wejście bezpośrednio z głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

1 805 760 zł113 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy (112,86 m2) spełniający wszystkie wymogi prowadzenia m.in. przychodni, usług medycznych. Lokal spełnia również wymogi do prowadzenia innego rodzaju działalności (sklepu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Sęczkowa

Warszawa,mazowieckie

3 168 000 zł321 m² 9 869,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie sprzedaży domu W warszawie, wawer - 15-20 min do centrum Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w malowniczej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Młodzieżowa

Płońsk,mazowieckie

1 962 000 zł872 m² 2 249,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2025 na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Flory

Warszawa,mazowieckie

3 100 000 zł136 m² 22 861 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy Państwu lokal biurowy w topowej lokalizacji w Warszawie przy ul. Flory w przepięknej kamienicy z 1914 roku. Idealnie nadaje się pod działalność biurową tj. kancelarię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Foksal

Warszawa,mazowieckie

1 375 000 zł55 m² 25 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

reprezentacyjna kamienica | 55 m2 | klimatyzacja Oryginalna przestrzeń do dowolnej aranżacji idealna na nietuzinkowe biuro, showroom lub usługi. Fantastyczna lokalizacja tuz przy ul. Foksal bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

170 000 zł16 m² 10 759,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy, położony w ciągu innych działających lokali - parter, witryna, wejście prosto z ulicy - świetna lokata kapitału. Lokal obecnie wynajęty, można kontynuować najem, bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

2 320 000 zł116 m² 19 926,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eurovilla prezentuje na sprzedaż lokal o powierzchni 116 m2 doskonale zlokalizowany w samym Centrum Warszawy. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł137 m² 25 547,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Centrum / ul. Hoża przy Marszałkowskiej / 137 m2 / balkon i ogródek / garaż / status lokalu w kw - użytkowy Niepowtarzalna przestrzeń biurowa lub biurowo-mieszkalna (w zależności od potrzeb).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Jana Pawła II

Ząbki,mazowieckie

519 000 zł26 m² 19 961,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bez czynszowe biuro gotowe do pracy w pełni urządzone z ogródkiem 23 m2, dostępne od zaraz. Rynek pierwotny - zwolnione z podatku pcc Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Traugutta

Radom,mazowieckie

1 490 000 zł270 m² 5 518,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży jest kamienica zlokalizowana w perfekcyjnej strefie miasta, przy Dworcu pkp. Budynek składa się z 2 pięter. Parter: - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

2 500 000 zł354 m² 7 070,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy przy ul. Puławskiej - idealna inwestycja! Oferujemy na sprzedaż elegancki budynek biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 326,9 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Rzymska

Warszawa,mazowieckie

2 790 000 zł297 m² 9 394 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Prezentujemy Państwu lokal biurowy w pięknej modernistycznej willi z 1932 roku, projektu Prof. Bohdana Pniewskiego - Willa Zalewskich. Oddzielne, bezpośrednie wejście do lokalu od strony ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Warszawa,mazowieckie

6 500 000 zł350 m² 18 571,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż budynek biurowo-usługowy, położony przy ulicy Puławskiej. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 350,9 m , a powierzchnia gruntu wokół to 289 m . Biurowiec został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

2 150 000 zł165 m² 13 030,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Warszawa ul. Łucka I lokal usługowy na 2 poziomach I przy hiltonie I 2150000 zł Opis Zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni usługowo/biurowej usytuowanej w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł320 m² 3 281,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży duży obiekt usługowo - handlowy, ok. 320m, w świetnej lokalizacji bezpośrednio przy ulicy Grochowskiej, tuż przy pętli tramwajowej. Do tej pory znajdował się w nim salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wspólna

Janki,mazowieckie

2 590 000 zł432 m² 5 995,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość, obejmująca dwa niezależne domy wolnostojące, usytuowane na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2601 m . Pierwszy budynek posiada 4 kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dębowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

488 950 zł49 m² 9 998,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 48,9 m , położony na parterze nowego budynku na osiedlu Dębowy Park. Lokal jest w pełni wykończony, nigdy nieużywany i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Pułaskiego

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 999 000 zł368 m² 8 149,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Konstancin - Jeziorna | sprzedaż | budynek handlowo - usługowy/ usługi medyczne | 368 m2 | 2 999 000 pln + vat Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny budynek usługowy z 2024 roku, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

10 500 000 zł1 360 m² 7 720,59 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zapraszam do zakupu działającego niepublicznego przedszkola I żłobka w bliskiej okolicy Piaseczna. Na działce o powierzchni 6100 m2, znajdują się dwa piętrowe budynki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. German

Warszawa,mazowieckie

2 953 000 zł107 m² 27 678,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Sady Z oliborz to nowy projekt Matexi powstający u zbiegu ulic Anny German i Krasińskiego, który zaprojektowany został z myślą o szukających wysokiego standardu, wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. German

Warszawa,mazowieckie

2 503 000 zł90 m² 27 835,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Piaseczno,mazowieckie

13 990 000 zł1 700 m² 8 229,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:100

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż: budynek Komercyjny z Najemcami - Doskonała Inwestycja Oferujemy na sprzedaż dwupiętrowy budynek komercyjny o powierzchni całkowitej 1702 m , położony przy głównej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł120 m² 12 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mamy do zaoferowania nieruchomość handlowo-usługową w bardzo atrakcyjnej cenie! Do sprzedania 120-metrowy, klimatyzowany budynek znajdujący się w Warszawie. Posiada on dużą witrynę od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

3 399 000 zł148 m² 22 997,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż wolnostojący

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjną powierzchnię biurową w doskonałym punkcie Warszawy. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze apartamentowca z 2001 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł167 m² 12 606,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kreatywna przestrzeń | Ostatnie piętro | Mokotów | 160 m2 | Inspirujące wnętrza | Pracownia | Showroom | Media | Studio nagrań Interesujący lokal użytkowy, położony jako jedyny na 2, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy umeblowany, ul. Szlenkierów

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł17 m² 23 529 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy Państwu 17 metrowy lokal do własnej aranżacji znajdujący się w bloku na parterze w 4 poziomowego budynku. Lokal składa się z pomieszczenia głównego oraz wc. Obok mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 999 000 zł368 m² 8 149,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Budynek komercyjny mieszkalny I witryny I 368M2 I Konstancin-Jeziorna I 2 999 000 pln + vat Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny budynek usługowy z 2024 roku, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy Siedlce

Siedlce,mazowieckie

899 000 zł115 m² 7 795,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy w centrum Siedlec - ul. Błonie 115,33 m2, duża sala konferencyjna, recepcja, biuro, łazienka, kuchnia. rolety antywłamaniowe stan: bardzo dobry do wejścia Rodzaj własności: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Przejazd

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł90 m² 5 450,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal usługowy o powierzchni 89,9m2, usytuowany przy ul. Przejazd w Nowym Dworze Mazowieckim w sąsiedztwie Placu Solnego. Cechy lokalu: * Powierzchnia 89,9m2. * budownictwo po 2000 roku. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Lekarska

Warszawa,mazowieckie

1 348 480 zł78 m² 17 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Prezentujemy Państwu interesującą nieruchomość w Śródmieściu idealną na inwestycję lub własny użytek! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w sercu Śródmieścia, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Ząbki,mazowieckie

1 200 000 zł66 m² 18 209,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal usługowy na sprzedaż pasaż Ząbki, ul. Orla 6! > sprawdź wirtualny spacer po nieruchomości <! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes? Oto lokal, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kochanowskiego

Radom,mazowieckie

2 490 000 zł423 m² 5 886,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwukondygnacyjnego obiektu, który składa się z części mieszkalno- usługowej. Część usługowa znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

8 206 500 zł1 030 m² 7 967,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy zlokalizowany w dzielnicy Białołęka przy ul. Marywilskiej 67. Nieruchomość położona jest na parterze budynku. Istnieje możliwość wejścia do lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 224 000 zł102 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy (ok 102m2) umieszczony na wysokim parterze bloku w centrum Grodziska Maz. Nieruchomość składa się z pomieszczenia usługowego z dużymi witrynami oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł150 m² 18 952 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 150,38 m2 znajdujący się w nowoczesnej, wysokiej klasy inwestycji qbik na warszawskim Mokotowie. Parametry lokalu: - wysoki standard wykończenia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Błonie

Błonie,mazowieckie

595 000 zł640 m² 929,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka siedliskowa o pow. 7060m2 , zabudowana budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni 636m2 , według ewidencji budynków , budynki produkcyjne , usługowe.