dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 976 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 976 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Jedlińsk, woj. Mazowieckie, powiat Radomski. Plan miejscowy zagospodarowania obejmujący obszar stanowiący teren jednorodzinnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 2935 m z mpzp, przy lesie i Ścieżce Rowerowej Bieńki Śmietanki Na sprzedaż wyjątkowa, duża działka o numerze geodezyjnym 25/5, położona w urokliwej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| piękny teren tuż pod Warszawą przy Kampinoskim Parku Narodowym. Plan miejscowy zakłada podstawowe przeznaczenie terenu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w formie wolnostojącej lub.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 000 zł71 000 m² 267,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z wyjątkowym potencjałem inwestycyjnym w postaci działki o łącznej powierzchni 71 000 m (7,1.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł1 024 m² 229,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Marglowej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary ok. 20.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 000 zł14 300 m² 349,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż wspaniała działka inwestycyjna przy ul. Gogolińskiej W zgorzale oferta na wyłączność Nieruchomość prezentuje agent Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny! Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł4 476 m² 330,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna pod zabudowę rezydencjonalną - Marynin Lokalizacja: działka zlokalizowana przy ulicy Mazowieckiej w miejscowości Marynin. Teren wyjątkowo malowniczy, zróżnicowany, porośnięty.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł3 690 m² 357,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Położona w okolicy Grodziska Maz. działka przemysłowa o pow. 3690m. Teren przemysłowy bez planu zagospodarowania. W cenie działki murowany budynek biurowy o powierzchni zabudowy 480m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam Państwa do Kącka, na ulicę Bursztynową to właśnie tu na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę. Drzewa, pola, spokojne miejsce z dobrym dojazdem do głównych ulic, blisko rzeka, stawy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 3000 m przy Kampinoskim Parku Narodowym - Kępiaste Na sprzedaż malownicza działka o powierzchni 3000 m , położona w miejscowości Kępiaste, gmina Leszno (woj. mazowieckie),.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod "wolica" Kontakt: andrzej Troicki tel.   Powierzchnia 300 m2 - sprzedaż wraz z wyposażeniem. Na terenie działki znajduje się: altanka na betonowym fundamencie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Góra Kalwaria | Działka budowlana mn/u | 984 m | Potencjał inwestycyjny Cena: 305 000 zł Powierzchnia: 984 m Cena za m : ok. 325 zł mpzp: mn/u - zabudowa mieszkaniowo-usługowa Są.

Szczegóły ogłoszenia

1 551 000 zł25 850 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o wymiarach 48m na500m, wszyskie media są w drodze, do posesji prowadzi szeroka droga asfaltowa. Do pkp w Milanówku około 2,5 km. , około 3 km. do autostrady. Działka ma status.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł3 977 m² 71,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Rezerwacja Na sprzedaż działka o powierzchni 3977m2 z bezpośrednim zjazdem z drogi asfaltowej. Wymiary działki: pierwszy prostokąt - 110m x 20m, drugi prostokąt w głębi.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 033 m² 169,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka w miejscowości Rzakta gmina Wiązowna, która znajduje się przy ul. Mazowieckiej/przemysłowa o powierzchni 1033m2. Największym bogactwem gminy jest naturalne środowisko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.975500, 21.094972 Czarny Las, ul. Czarnoleska Numer Ewidencyjny 78 Media Prąd i woda - przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

757 998 zł2 168 m² 349,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w otulinie lasu w Boryszewie , idealna na wymarzony dom jednorodzinny. Cisza i spokój. W okolicy tylko nowa zabudowa jednorodzinna. Działka objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo dobra cena I lokalizacja! Działka budowlano-usługowa w Bielawie, bardzo dobra cena. Działka w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i usługowej. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł9 900 m² 189,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ciechanów przy drodze wojewódzkiej nr 617 działka inwestycyjnana z super lokalizacją dla: stacja paliw z obiektami towarzyszącymi typu: budynki jednokondygnacyjne pawilon z biurem, punkt.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną - nr ew. 73/21, z obrębu Radziejowice-Parcel Gmina Radziejowice, powiat żyrardowski, o pow. 3000 m2, w bardzo dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 000 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 3000 m2 w Nadbrzeżu gmina Karczew. Nieruchomość położona w pobliżu zabudowy siedliskowej. Dojazd drogą gruntową ok. 100 mb od drogi asfaltowej. Dostępna z drogi wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1855 m z Warunkami Zabudowy Stare Lipiny, ul. Poranek Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1855 m , położona w spokojnej, zielonej okolicy Stare.

Szczegóły ogłoszenia

1 187 000 zł1 484 m² 799,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1 484 m, położona w zielonej i dynamicznie rozwijającej się części Warszawy Aleksandrów, to idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł11 500 m² 91,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w Kątach k. Sochaczewa. Działka nr 109/2 obręb Altanka o pow. 1,15 ha. Tereny przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł9 313 m² 64,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 9 313 m pod zabudowę jednorodzinną Nowy Konik, gm. Halinów Na sprzedaż działka o powierzchni 9 313 m , położona w miejscowości Nowy Konik (gmina Halinów),.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł14 300 m² 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana w podwarszawskiej miejscowości Czersk w odległości około 1 km od zabytkowego Zamku książąt mazowieckich. Całkowita powierzchnia działek to 14.300m2.

Szczegóły ogłoszenia

221 700 zł4 434 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 6566 Polecamy do sprzedania działkę rolną o powierzchni 4434 m2 w czwartej linii zabudowy od asfaltu o szerokości 65 m kształt prostokąt, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 365 m² 263,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane położone w Chojnowie. Kształt - prostokąt Wszystkie media w drodze: prąd, woda miejska, kanalizacja, gaz. Działka 1365 m2 znajduje się przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż z możliwością budowy bliźniaka lub domu dwurodzinnego w przyjaznym, zielonym otoczeniu. Komunikacja : autobus W pobliżu: -sklepy -przedszkole -szkoła -poczta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki o powierzchni 4921m2 każda (nr ewidencyjny 3573;3574), zlokalizowana w malowniczym otoczeniu przyrody, przy ul. Spacerowej ,z dala od zgiełku miasta gdzie znajdziesz ukojenie.

Szczegóły ogłoszenia

255 085 zł3 001 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 3001 m2 o wymiarach 100 x 30 m , położona w Centrum Baranowa powiat Grodziski, dojazd drogą wewnętrzną 100 m, z drogi asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 105 000 zł2 763 m² 399,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy działkę inwestycyjną o powierzchni 2763 m w Kozerkach, w gminie Grodzisk, tuż pod Warszawą. Położona na skraju lasu, z płaskim terenem i nieregularnym kształtem,.

Szczegóły ogłoszenia

11 700 000 zł13 000 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działki inwestycyjne marki - 13 000 m2 Na sprzedaż działki inwestycyjne w Markach. Świetna lokalizacja. Cena 900 zł Szczegóły planu miejscowego: lokalizację obiektów usługowych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł3 689 m² 542,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwstycyjna Z warunkami zabudowy. W radomiu. UL. Kielecka sąsiadująca z garbarska I pamięci katynia. Lokalizacja: działka znajduje się w zachodnio-południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania ostatnie 2 działki z kompleksu 6 działek o przeznaczeniu mieszkaniowym w kompleksie położonym bezpośrednio przy asfaltowej drodze publicznej (nasielsk-Serock). Działki.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł1 200 m² 138,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana usytuowana w miejscowości Nowe Budy. Wymiary działki 46 x 26 - wjazd od strony północnej Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania terenu jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Lutkówka gm. Mszczonów działka budowlano - leśna - na sprzedaż. Działka budowlano- leśna o powierzchni o powierzchni 26.900 m2 w tym 100 m od drogi pod zabudowę. Pozostała.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 182 m² 169,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działa budowlana położona w Chynowie przy ul. Mokrej. W pobliżu szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia, sklepy spożywcze, kościół. Działka prostokątna, bez zabudowań. Prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-22

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz zadrzewionej działki z możliwością zabudowy jednorodzinnej, to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą. Działka znajduje się w miejscowości Stara Wieś w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

602 415 zł10 953 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania teren składający się z 8 działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy o łącznej powierzchni 10.953 m2 w miejscowości Sobolew w powiecie garwolińskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod dom wolnostojący lub bliźniak Cicha i spokojna okolica | Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza | Blisko Milanówka i Grodziska ***** działka: przedmiotem sprzedaży jest.