dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 977 ogłoszeń

306 800 zł2 360 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-74 Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni łącznej 2360 m2 o wymiarach 43/54 m (kształt prostokąt), według miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Fantastyczne miejsce! Miejscowość otoczona z każdej strony lasem! Bez prowizji! Borówek, gmina Siennica, powiat miński Do sprzedania działka rekreacyjna o powierzchni 1000 m2. Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 000 zł10 458 m² 908,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czy można wybudować osiedle w lesie, nie rezygnując z warszawskiego adresu i pełnej infrastruktury? Działka przy ul. Mickiewicza w Wesołej (groszówka Północna) udowadnia, że tak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z wydanymi warunkami zabudowy oraz mediami (woda miejska na działce i prąd w drodze) o pow. 1428 m2 umiejscowiona w szeregu innych działek pod zabudowę w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł1 000 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży kształtną działkę. Można dokupić działkę obok. Działka do własnej aranżacji. Spokojne sąsiedztwo. W drodze dojazdowej linia energetyczna oraz woda. Właścicielka.

Szczegóły ogłoszenia

1 540 000 zł980 m² 1 571,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 950 m , położoną w ścisłym centrum Radzymina, w pierwszej linii zabudowy przy głównej ulicy. Zgodnie z mpzp, teren przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkalno-usługową Zatory. Numer działki 345/6 o powierzchni 1734 m2 Lokalizacja Zatory to malownicza miejscowość w powiecie pułtuskim, położona nad rzeką.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 476m2 | Ciechanów, ul. Wolskiego. Na sprzedaż działka budowlana o położona w Ciechanowie przy ul. Wolskiego. Położenie przy ślepej ulicy gwarantuje ciszę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 207 m² 352,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlana o powierzchni 1 207m , położona w miejscowości Urzut, w gminie Nadarzyn, w rozwijającej się części powiatu pruszkowskiego. Możliwość dokupienia działki.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 041 m² 383,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem? Ta działka to strzał w dziesiątkę! Lokalizacja: sulejówek Powierzchnia: 1041 m Przeznaczenie w mpzp:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ostatnia działka na sprzedaż! Na sprzedaż ostatnia z 10 działek o pow. 750. Jest integralną częścią Osiedla składającego się łącznie z 14 działek budowlanych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania przepiękna działka budowlana o pow. 1550 m.kw. zlokalizowana bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej o bardzo małym natężeniu ruchu. Niezwykle ciche, zielone, wręcz bajeczne.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł1 606 m² 1 743,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Latchorzew | Działka mieszkaniowo-usługowa | ok. 1 606 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym o powierzchni ok. 1 600 m , położona w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł7 770 m² 28,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Firma re/max nie pobiera wynagrodzenia od Kupującego. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 7770 m , położona w malowniczej miejscowości Prabuty, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 200 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 1200m2 w Wólce Mlądzkiej koło Otwocka. Położona przy lokalnej ulicy z dostępem do mediów miejskich. Obecnie trwa procedura uzyskania wz przez właściciela. Możliwość zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 077 m² 413,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działkę budowlaną z mediami ( prąd, kanalizacja, woda miejska ) gaz przy działce. Powierzchnia działki 1077 m2, o szerokość 22.00 m. Posesja posiada ogrodzenie metalowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki sąsiadujące ze sobą w Olszewnicy Starej, miejscowości położonej miedzy Nowym Dworem Mazowieckim a Legionowem. Działki są w kształcie prostokąta i maja wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 082 m² 1 200,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania piękna kształtna działka ok. 600m od ulicy Puławskiej. Położona jest w cichym i kameralnym miejscu. Ogrodzona z 3 stron siatką na podmurówce. Wzdłuż jednego boku rów ze.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 488 m² 295,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w centralnej części Wieliszewa, gmina Wieliszew powiat legionowski. Działka położona w rejonie ulicy Polnej i Cichej - idealna lokalizacja po budowę domu -.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł2 681 m² 171,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Piękna zadrzewiona działka /sosny i brzozy/ w dobrej cenie usytuowana przy drodze wewnętrznej, przy której są tylko cztery działki. Teren bardzo suchy, wokół dużo zieleni - bardzo urokliwa.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 987 m² 261,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do kupienia działkę w Adamowie. Powierzchnia 1987 m2. Media w drodze: woda, prąd, gaz, światłowód. Wystąpiono o wz na budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 485 m² 218,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 820/3 o powierzchni 1485 m położona w Żelechowie (30 km od centrum Warszawy). To zielona i spokojna okolica, a teren przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym kawałku ziemi w malowniczej okolicy, która zapewni spokój i komfort, a jednocześnie jest świetnie skomunikowana z Warszawą? Mamy dla Ciebie idealną ofertę -.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł5 084 m² 69,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis: na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni sumarycznej 5 084 m w malowniczo położonej miejscowości Sońsk koło Ciechanowa. Pierwsza działka ma powierzchnię 1 066 m a druga.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł37 902 m² 197,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż Działka inwestycyjna 3,79 ha- bieganów Szukasz idealnego miejsca pod inwestycję mieszkaniową lub inną działalność zgodną z planem zagospodarowania? Mamy coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

4 106 000 zł4 323 m² 949,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaoferować Państwu grunt inwestycyjny o łącznej powierzchni 4323 m , położony w zielonej części Warszawy - Wawer (borków), w rejonie ul. Skalnicowej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł1 000 m² 410 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1000 m2, która wyróżnia się dogodną lokalizacją, tworząc doskonałą przestrzeń do spełnienia marzeń o własnym domu w otoczeniu natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 975 000 zł3 068 m² 643,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana 3068m2. położona przy Osiedlach Walendowa. Z pozwoleniem na budowę osiedla pięciu domów dwulokalowych , z projektem. Media: gaz i prąd na działce.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 000 zł12 000 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka położona w Wilanowie przy ul. Rosy w studium miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną. Teren został podzielony na działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł900 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 900 m kw położona w Kątach koło Góry Kalwarii. Działka ma kształt zbliżony do kwadratu o wymiarach 31,4 m x 29,5 m. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży ładną, leśną działkę, z prawem zabudowy, o powierzchni 1366 m2 położoną w Skrzeszewie, przy ul. Partyzantów, gm. Wieliszew. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

4 080 000 zł4 800 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 4800 m w Michałowicach Wsi blisko Raszyna, z szybkim dojazdem do Warszawy! Idealna pod dom lub inwestycję! Na sprzedaż działka budowlana z przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do poznania oferty działek rolnych w miejscowości Bielawa. W planowanym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, teren będzie prawdopodobnie przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę rolną o pow 1,4 ha zlokalizowaną w miejscowości Żeliszew Podkościelny gmina Kotuń pow. siedlecki. Działka zlokalizowana jest poza zwartą zabudowa wsi ale.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł7 292 m² 672 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren pod zabudowę wielorodzinną lub jednorodzinną (wolnostojącą, bliźniaczą lub szeregową) Całość składa się z 3 działek ewidencyjnych: 50/3, 30/3 i 30/1 obręb 4-16-08 - łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł3 300 m² 772,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3300m2 sokołów/pecic/komorowa, ogrodzona z dwóch stron, asfalt,media ul Rodzinna bilsko Janek możliwość podziału na dwie działki, dęby na wjeździe Dzialka pusta.

Szczegóły ogłoszenia

2 870 000 zł41 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy Państwu do zaoferowania działkę inwestycyjną z przeznaczeniem w mpzp pod budownictwo jednorodzinne, bliźniacze z dopuszczeniem nieuciążliwych usług o powierzchni 41000 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka o powierzchni 3ha, bezpośrednio przy Zachodniej Obwodnicy Grodziska Mazowieckiego - wjazd z drogi serwisowej. Działka o wymiarach 100m x 300m. Media: prąd, woda gaz.

Szczegóły ogłoszenia

214 500 zł3 900 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa 3900 m2 w Basinie, między Baranowem a Cegłowem, niedaleko Grodziska Mazowieckiego. Położona dłuższym bokiem (92 m) wzdłuż drogi asfaltowej. Wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 265 m² 299,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu nową ofertę sprzedaży działki, zlokalizowanej w bliskiej odległości Muzeum Wsi Radomskiej. Działka położona jest przy asfaltowej drodze dojazdowej, w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł2 517 m² 353,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka z funkcją mieszkaniowo-usługową w Rajszewie. Oferta na wyłączność. Na sprzedaż działka położona w Rajszewie, na terenie objętym miejscowym planem.