dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 983 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 983 ogłoszenia

1 695 000 zł15 500 m² 109,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna. Bardzo ładna cicha działka 1,5 ha na obrzeżach Piaseczna (wólka Kozodawska) z bezpośrednim dostępem do rzeki, łąka IV klasa ziemi. Dojazd do działki drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki o powierzchni 1500m2 położone 28km od Warszawy w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Powązki. Objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek położonych w miejscowości Leszno, przy ulicy Ogrodowej, gm. Leszno, pow. warszawsko zachodniego, woj. mazowieckie. Dla nieruchomości istnieje sytuacja prawna braku miejscowego planu.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka objęta planem miejscowym zagospodarowania przestrzennego # Teren objęty planem miejscowym - nie musisz przechodzić długotrwałego procesu występowania o warunki zabudowy - jesteś co.

Szczegóły ogłoszenia

30 120 zł2 008 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli poszukujesz miejsca na wypoczynek z dala od ludzi ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest las położony w Zabieżkach w gminie Celestynów w powiecie otwockim.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł302 m² 2 814,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka objęta mpzp -teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną o maksymalnej wysokości 5 kondygnacji naziemnych z możliwością posadowienia parkingu podziemnego pod.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| bardzo ładnie położona nieruchomość. Grunt do wydzielenia z większej powierzchni. Zgodnie z planem możliwe wybudowanie wolnostojącego domu jednorodzinnego.W najbliższym sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z którego wynika, że są przeznaczone pod zabudowę letniskową. Działka położona jest przy skrzyżowaniu ulic Spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 10000 m2 z przeznaczeniem pod usługi, może zostać sprzedana jako całość lub jako mniejsze działki. Przy zakupie całości cena za m2 wynosi 120 zł/m2. Przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł1 400 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1400 m , Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego - 4mnu. Na działce dom do remontu, przebudowy, wyburzenia ok 70m2 (3 pokoje) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł9 800 m² 16,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotową nieruchomość stanowi: prawo użytkowania wieczystego gruntu dz. ew. 111/2 o pow. 0,98 ha wraz z prawem własności budynku niemieszkalnego (usługowego) stanowiącego odrębny od.

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł957 m² 214,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Kołbiel: twoje Miejsce na Dom Działka Budowlana w Świetnej Cenie! Szukasz gruntu pod budowę domu, który łączy bliskość natury z doskonałym dostępem do cywilizacji? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł14 172 m² 119,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla developera pod osiedle domów 2 lokalowych Do sprzedania teren inwestycyjny po osiedle domów, powierzchnia działki ponad 1,4 ha Nieruchomość przy drodze gminnej, wymiary około 110 x 128.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł638 m² 625,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż grunt inwestycyjny w doskonałej lokalizacji Siedlec w centrum miasta Działka o powierzchni 638m2 w kształcie trapezu w pełni uzbrojona usytuowana przy ul.Cmentarnej.

Szczegóły ogłoszenia

7 909 590 zł46 527 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w atrakcyjnej lokalizacji z dobrym dojazdem, do centrum Warszawy S8 zaledwie 30 minut. Przeznaczenie terenu: obiekty produkcyjne, składy i magazyny lub zabudowa usługowa. Maksymalna.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł1 908 m² 162,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Spokój, który dziś jest luksusem Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Koryta - gmina Prażmów, w otoczeniu zieleni, lasów.

Szczegóły ogłoszenia

13 750 000 zł55 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna na sprzedaż o łącznej pow 5,5 ha. Lokalizacja Duchnów, przy węźle autostrady A2 z krajową drogą nr 2. Media w ulicy. Istnieje przykładowa koncepcję.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł752 m² 3 324,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę | Warszawa, ul. Płowiecka Powierzchnia działki: 752 m Projektowany budynek usługowy: powierzchnia całkowita: 1148 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Dla inwestora, który chce stworzyć coś wyjątkowego To propozycja dla kogoś, kto szuka projektu z charakterem i duszą miejsca, które można odrestaurować, nadać mu nowe życie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana dziarnowo koło płocka Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę budowlaną położoną w malowniczej, wiejskiej okolicy. Działka znajduje się na pochyłym terenie, co stanowi jej.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł1 004 m² 1 085,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, działka o pow. 1005 m 2.wymiary działki 22,6x46,7x20,8x45,9, miejsce idealne na dom jednorodzinny wolno stojący. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

502 710 zł16 757 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam w urokliwe rejony Mszczonowa. Działka rolna o powierzchni 16.757 m2 położona w miejscowości Gąba. Jedną z granic działki stanowi niewielka rzeczka. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka - Stare Budy Radziejowskie Oferuję na sprzedaż piękną, równą i zadbaną działkę rolną położoną w malowniczej miejscowości Stare Budy Radziejowskie. To.

Szczegóły ogłoszenia

4 015 240 zł10 852 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Kajetanach objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej M z siedliskami rolniczymi. Przeznaczenie podstawowe :.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Nie mam zbyt wiele takich ofert. Bardzo ustawna działka budowlana, wygodnie szeroka, pierwsza od drogi asfaltowej, z wjazdem od drogi wewnętrznej. Jest tu plan, istnieje zabudowa w sąsiedztwie,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł3 016 m² 106,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka w Budach Zosinych 3000 m2 w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Media miejskie: woda, prąd. Wymiary 56 m x 56 m. Działka płaska, bez słupów wysokiego napięcia. Działka po.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł914 m² 142,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Na sprzedaż działka z budynkami techniczno-gospodarczymi w pobliżu szlaku tranzytowego obwodnicy Mazowsza. Działka o powierzchni 914 m zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

177 650 zł3 230 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

| jedna z 9 kształtnych parceli o łącznej powierzchni około 2,9 ha. Działki są podzielone na ponad 3000 m powierzchnie. Na dwie z nich wydane są decyzje umożliwiające zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

390 130 zł3 001 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki rolne położone w malowniczej miejscowości Wojcieszyn, w gminie Stare Babice. Działki te znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł7 500 m² 39,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka o pow. 0,7500 ha (7500m2) w miejscowości Blinno w ciągu drogi krajowej nr 10. W sąsiedztwie działki woda gminna oraz przyłącza energetyczne. Potrzebujesz więcej informacji?.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł2 200 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o powierzchni 2200 m2 położona w malowniczej okolicy miejscowości Czarnów w gminie Dąbrówka, powiecie wołomińskim. Odległość od Warszawy 35 km, dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

2 758 560 zł9 852 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka inwestycyjna 0,9852 ha, władysławów, gm. Lesznowola, powiat piaseczyński Na sprzedaż wyjątkowa działka o numerze ewidencyjnym 149/3 położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł19 700 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki rolne połączone ce sobą o łącznej pow. 1,97 ha z wydanymi warunkami zabudowy znajdujące przy drodze asfaltowej w m. Helenów gm. Policzna pow. zwoleński Działka.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł2 076 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Jeśli szukasz dużej działki w otulinie lasu, która zapewni Ci przestrzeń, spokój, dzięki której będziesz miał możliwość codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka nr 37, obręb 57, położona w miejscowości Piaseczno przy ul. Świętojańskiej, o powierzchni 724 m , stanowi atrakcyjny grunt inwestycyjny zlokalizowany w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 089 m² 124,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2089 m , położona w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej i usługowej. Nieruchomość stanowi idealną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę rolno-siedliskową o powierzchni 9400 m , położoną w miejscowości Gadka, w gminie Kołbiel. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł900 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka - dogodne wymiary Nabywając tą działkę jeśli chcesz, możesz zyskać: # Dogodne wymiary pozwalające na wygodne posadowienie Twojego nowego domu. # skrzynkę z prądem przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł5 350 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Eurovilla prezentuje działkę inwestycyjną na sprzedaż w Wilanowie, idealną dla inwestora. Okolica Działka położona przy ul. Wiedeńskiej bardzo dobry punkt komunikacyjny, ścieżki rowerowe,.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 050 m² 76,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1050 m2, w Secyminku gmina Leoncin. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o wym. 26 m x 40 m, położona w drugiej linii zabudowy od drogi numer 575.

Szczegóły ogłoszenia

679 650 zł4 531 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki położonej w Lipowie w gminie Wiązowna w powiecie otwockim. Piękny teren o powierzchni 4531 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij