dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 958 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 958 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł1 466 m² 1 152,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Ursynowie doskonale położona w odległości jednego kilometra od ulicy Puławskiej i bliskiego sąsiedztwa Lasu Kabackiego. Miejsce bardzo malownicze, zieleń wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

30 916 zł5 240 m² 5,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do wynajęcia utwardzoną działkę usługową o powierzchni 5240 m z trzema dojazdami, z których jeden prowadzi przez szlaban sterowany zdalnie (w ciągu dnia otwarty),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Ciećwierza

Klaudyn,mazowieckie

795 000 zł1 970 m² 403,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy działkę położoną w Klaudynie o powierzchni 1970m. Działka w trzeciej linii zabudowy dojazd drogą prywatną o szerokości 5 m, działka o wymiarach 67 m wzdłuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Ruchna

Ruchna,mazowieckie

85 000 zł1 100 m² 77,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa w miejscowości Ruchna blisko Węgrowa. Polecam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż z wydanymi warunkami zabudowy. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nowowiejska

Nowa Mała Wieś,mazowieckie

193 050 zł1 170 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działki budowlane W sercu natury - tylko 24 km od warszawy ? Leoncin / okolice Nowego Dworu Mazowieckiego Na sprzedaż wyjątkowa oferta kompleksu działek budowlanych położonych pomiędzy Wisłą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Jaroszowa Wola

Jaroszowa Wola,mazowieckie

300 000 zł1 550 m² 194,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania przepiękna działka budowlana o pow. 1550 m.kw. zlokalizowana bezpośrednio przy gminnej drodze asfaltowej o bardzo małym natężeniu ruchu. Niezwykle ciche, zielone, wręcz bajeczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 800 000 zł6 819 m² 1 143,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania dwie sąsiadujące działki na warszawskich Odolanach. Łączna powierzchnia działek - 6819m2 Jedna porośnięta zielenią, na drugiej znajduje się małe gospodarstwo z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Badowo-Dańki

Badowo-Dańki,mazowieckie

210 000 zł1 064 m² 197,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w miejscowości Badowo-Dańki, w gminie Mszczonów, w powiecie żyrardowskim. Piękna działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, o powierzchni 1064 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

439 000 zł999 m² 439,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka w Góraszce o pow. 1000m2. Działka pod planem zagospodarowania - przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Wszystkie media przy działce w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Owczarnia,mazowieckie

799 000 zł1 315 m² 607,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Owczarnia, w spokojnej i kameralnej okolicy z zabudową jednorodzinną. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bogucin

Bogucin,mazowieckie

120 000 zł18 310 m² 6,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Garbatka Letnisko okolice. Do sprzedaży atrakcyjna działka w miejscowości bogucin k. Garbatki Letnisko w bardzo atrakcyjnym miejscu W otulinie kozienickiego parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Zygmuntowska

Chrzęsne,mazowieckie

275 000 zł5 290 m² 51,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, zapraszamy do zakupu nieruchomości gruntowej przy ul. Zygmuntowskiej Powierzchnia działki 5290m2 Szerokość około 69 m Długość 77,9 m Działka zalesiona z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Urzut

Urzut,mazowieckie

357 000 zł1 022 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super lokalizacja! Z Domu dojedziesz w 20 min do Centrum Warszawy oraz w 25 min do Parku Wodnego santago. Mieszkaj komfortowo w ciszy i spokoju i miej atrakcje w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Marynin

Marynin,mazowieckie

820 000 zł2 923 m² 280,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną Lokalizacja: marynin Wymiary: ok. 85 m x 34,38 m Najważniejsze atuty: działka ogrodzona częściowo zalesiona zapewnia prywatność i wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Warszawa,mazowieckie

11 151 zł1 890 m² 5,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do wynajęcia utwardzoną działkę usługową o powierzchni 1890 m z dojazdem przez szlaban otwierany zdalnie. Działka zlokalizowana jest w doskonałym punkcie komunikacyjnym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kotorydz

Kotorydz,mazowieckie

4 970 000 zł25 800 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży niezwykle atrakcyjną ofertę terenu mieszkaniowego jednorodzinnego o powierzchni 2,58 ha, nadającego się doskonale pod inwestycję, lokatę kapitału, usługi, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Młochów

Młochów,mazowieckie

300 000 zł11 738 m² 25,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pięknie położona przy Paku Młochów przy zabytkowej Alei Lip Zadrzewiona - część rolna około 2021m2- pozostała część leśna Blisko do centrum Młochowa. Pozostaję do Państwa dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Daliowa

Leszczydół-Nowiny,mazowieckie

130 000 zł1 005 m² 129,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki znajdują się przy ul. Daliowej, niedaleko ul. Waniliowej. Bardzo spokojna i cicha okolica, pełna terenów zielonych. W samym Leszczydole-Nowiny znajdziemy najpotrzebniejsze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Złotokłos

Złotokłos,mazowieckie

825 000 zł3 300 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej z w miejscowości Korzeniówka. Jest to działka o powierzchni 3300 m2 położona w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Kordowo

Kordowo,mazowieckie

150 000 zł4 200 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 4200 m , położona w miejscowości Kordowo (gmina Olszewo-Borki, woj. mazowieckie). Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Milanówek,mazowieckie

489 000 zł786 m² 622,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Milanówku, położona w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość posiada bezpośredni dojazd utwardzoną, oświetloną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Widok

Michałowice,mazowieckie

999 000 zł896 m² 1 114,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki blisko Warszawy? Jeśli myślisz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta - ta działka w Michałowicach będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mostowa

Radom,mazowieckie

162 000 zł545 m² 297,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana, w sąsiedztwie lasu. Posiada wydane warunki zabudowy, na dom jednorodzinny. Lokalizacja Wośniki - Kierzków, położona przy ulicy Mostowej, w której dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Biedronki

Strzeniówka,mazowieckie

570 000 zł2 290 m² 248,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka leśna o powierzchni 2290m.kw. położona we wsi Strzeniówka, gmina Nadarzyn. W załączniku skan pozytywnej decyzji z 2022r. odnośnie możliwości wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Rysia

Adamowizna,mazowieckie

540 000 zł1 500 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Adamowizna, przy ulicy Rysiej. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Mariew

Mariew,mazowieckie

750 000 zł3 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa o powierzchni 3000 m położona w miejscowości Mariew (gmina Stare Babice). Działka do podziału geodezyjnego, wydzielenia z większej działki. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana Lisowola

Lisowola,mazowieckie

2 420 000 zł55 900 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość rolna, wraz z zabudowaniami dawnego dworu. Powierzchnia działki wynosi 5,59 ha, z czego 0,62 ha według klasyfikacji gruntów to las. Działka położona na skrzyżowaniu dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Batalionów Chłopskich

Blizne Łaszczyńskiego,mazowieckie

3 650 000 zł2 920 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka usługowo-produkcyjna położona w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego na granicy Warszawy przy drodze gminnej ulicy Batalionów Chłopskich w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 000 000 zł900 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentuję bardzo dobrą ofertę działki na pograniczu Milanówka i Grodziska Mazowieckiego. Podstawowe informacje: powierzchnia działki: 900 m Wymiary działki: 30 x 30m Rodzaj działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Janki

Janki,mazowieckie

4 500 000 zł7 600 m² 592,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową pod każdym względem nieruchomość, posiadającą wszelaki zakres estetycznych udogodnień, a także dzielącą zaledwie 400 m. od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pasikonie

Pasikonie,mazowieckie

107 500 zł1 000 m² 107,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz) pod dom jednorodzinny. Oferta idealna dla szukający malowniczych miejsc jak również dla osób chcących ulokować kapitał. Parametry: - wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wieruchowska

Stare Babice,mazowieckie

649 000 zł1 285 m² 505,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu doskonałą ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1285 m , położonej w malowniczej miejscowości Stare Babice przy ul. Wieruchowskiej 65, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Błeszno

Błeszno,mazowieckie

177 000 zł3 000 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolno-budowlana o powierzchni 3000 m , o wymiarach około 30x 100 m, z warunkami zabudowy domu jednorodzinnego , garażu i pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nowe Grochale

Nowe Grochale,mazowieckie

107 000 zł1 000 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki pod zabudowę jednorodzinną. Lokalizacja: nowe Grochale odległości ok. 25 km do Łomianek 41 km do Warszawa Bielany 11 km do Nowego Dworu Mazowieckiego 7 km go m. Leoncin Działki: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Licealna

Sochaczew,mazowieckie

2 406 zł1 203 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu działkę o nr ewidencyjnym 1910/23, obręb Sochaczew Wschód, gm. Sochaczew M., pow. sochaczewski, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Piskórka

Piskórka,mazowieckie

295 000 zł1 200 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1200 m2, w przepięknym miejscu, cichej i zielonej części Piskórki. Działka uzbrojona w energię elektryczną! Wodociąg w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wieruchowska

Stare Babice,mazowieckie

880 000 zł1 800 m² 488,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość położona w Starych Babicach przy cichej ulicy asfaltowej ze wszystkimi mediami, działka o powierzchni 1800m i wymiarach 21x90m z przeznaczeniem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Mała Wieś

Mała Wieś,mazowieckie

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz ciszy i spokoju w otoczeniu przyrody i myślisz o inwestycji z dużym potencjałem? Lubisz aktywnie spędzać wolny czas i cenisz miejsca z ciekawą historią? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

360 000 zł4 046 m² 88,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowa działka z domkiem położona w malowniczej miejscowości Węcławice, w gminie Brudzeń Duży, na niezwykle urokliwej Skarpie Wiślanej z widokiem na dolinę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Sękocin Stary

Sękocin Stary,mazowieckie

14 000 000 zł27 730 m² 504,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży oferujemy teren w miejscowości Sękocin Stary o powierzchni 27 740 m2, świetnie nadający się pod wszelką inwestycję i zabudowę, położony bezpośrednio przy gminnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Głosków

Głosków,mazowieckie

407 000 zł950 m² 428,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Głosków. W ofercie działka o powierzchni 950 m2 Działka położona jest w miejscu które na.