dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 958 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 958 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Dąbrowa,mazowieckie

638 250 zł851 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania kształtna / 28mx31m / działka pod zabudowę jednorodzinną tylko 350 m od Puszczy Kampinoskiej. Dojazd drogą utwardzoną w której są prąd i gaz. Nieruchomość objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Seroki-Wieś

Seroki-Wieś,mazowieckie

1 500 000 zł16 968 m² 88,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Seroki - Wieś przy drodze krajowej nr 92 ( dawna trasa Warszawa - Poznań) o powierzchni 16 968m2. IV klasa ziemi , obecnie uprawiana. Obok liczne obiekty przemysłowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyborowice Dolne

Przyborowice Dolne,mazowieckie

480 000 zł12 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka 12 000 m2 w Przyborowicach Dolnych - z częścią budowlaną! Na sprzedaż atrakcyjna działka o łącznej powierzchni 12 000 m2 położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zaborówek

Zaborówek,mazowieckie

290 000 zł1 128 m² 257,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki budowlane - Zaborówek, gmina Leszno Oferujemy Państwu na sprzedaż trzy działki położone w obrębie 0035 - Zaborówek , w gminie Leszno , powiat warszawski zachodni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,mazowieckie

110 000 zł1 190 m² 92,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ustawna działka budowlana w pobliżu wjazdu na autostradę. Mamy do zaoferowania nieruchomość gruntową położoną w niedużej miejscowości w gminie Jakubów. Działka do wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Izabelin-Dziekanówek,mazowieckie

660 000 zł1 200 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna okolica, ładne miejsce na pobudowanie wymarzonego domu wolnostojącego lub dwulokalowca. Działka wymiarowa, budowlana, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Owczarnia

Owczarnia,mazowieckie

850 000 zł900 m² 944 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z rozpoczętą budową domu spokojna okolica, blisko wkd! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego według projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Czarny Las,mazowieckie

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m Czarny Las | mpzp | Media przy działce Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 1500 m (ok. 34 45 m), położona w prestiżowej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łaziska

Łaziska,mazowieckie

120 000 zł1 162 m² 103,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Łaziskach. Mamy do zaoferowania nieruchomość gruntową położoną w niedużej miejscowości w gminie Jakubów. Działka do wydzielenia w przeciągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Wola Krakowiańska,mazowieckie

330 000 zł1 500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 1500 m Wola Krakowiańska, gmina Nadarzyn Na sprzedaż działka o powierzchni 1500 m , położona w miejscowości Wola Krakowiańska przy ul. Jastrzębskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łacha

Łacha,mazowieckie

288 000 zł2 215 m² 130,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana w rekreacyjnej miejscowości Łacha. Działka o pow. 1342 m2 o kształcie trapezu. Do rzeki Narew 2 km, do Zalewu Zegrzyńskiego ok. 6 km. Działka sąsiaduje z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Wichradzka

Warka,mazowieckie

499 000 zł11 485 m² 43,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 11 485 m , położona w Warce - malowniczym i dynamicznie rozwijającym się mieście w woj. mazowieckim. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Grabina

Grabina,mazowieckie

119 000 zł1 000 m² 119 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w cichej miejscowości. Mamy do zaoferowania działkę w Grabinie, w gminie Mińsk Mazowiecki. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chabrowa

Kiełpin,mazowieckie

899 100 zł1 998 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszamy do zakupu działki budowlanej położonej przy ulicy Chabrowej w Kiełpinie (łomianki). Ustalenia mpzp dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem mn30: 1) przeznaczenie terenu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Kobiałka

Warszawa,mazowieckie

13 500 000 zł5 283 m² 2 555,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż okazja dla dewelopera! Teren inwestycyjny na warszawskiej Białołęce, w rejonie ulicy Frachtowej. Dokoła nowa zabudowa wielorodzinna. Pełna miejska infrastruktura. Media w drodze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 650 000 zł2 800 m² 589,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

1 650 000 zł I sprzedaż I 2800M2 I działka I podolszyn nowy I raszyn I Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w Podolszynie Nowym, przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Stara Wieś,mazowieckie

385 000 zł1 000 m² 385 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp), idealną pod budowę domu jednorodzinnego. Działka w kształcie prostokąta 22 m x 46m - do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Budy Augustowskie

Budy Augustowskie,mazowieckie

156 000 zł5 600 m² 27,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka w otulinie lasu o powierzchni 5600 mkw. Działka przylega bezpośrednio do drogi gminnej. Atuty nieruchomości: - idealna pod siedlisko - Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Malwinowska

Pogorzelec,mazowieckie

107 000 zł1 073 m² 99,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1073 m2 położoną w malowniczej i zielonej okolicy w województwie mazowieckim, w miejscowości Pogorzelec, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zakamarek

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł2 477 m² 1 009,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

U w A G A! Wyjątkowa działka w spokojnej i zielonej części dzielnicy Wilanów (ul. Zakamarek) w Warszawie (w kształcie prostokąta- 34 x 72 m),idealna pod dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 900 000 zł630 m² 4 603,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży działka na gocławku pod zabudowę wielorodzinną. W obowiązującym planie zagospodarowania nieruchomość przeznaczona pod zabudowę wielorodzinną, położona w cichej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 450 000 zł1 020 m² 2 401,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka na Młocinach. Cena 2.450.000,00 ZŁ + vat. Cicha, spokojna okolica. W otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, usługowa, handlowa, dużo terenów zieleni. Dogodne warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Książenice,mazowieckie

640 000 zł1 470 m² 435,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 1500 m, położoną w Książenicach. Nieruchomość ma kształt zbliżony do kwadratu, co zapewnia duże możliwości wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jakubów

Jakubów,mazowieckie

135 000 zł1 070 m² 126,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka z warunkami zabudowy - dla domu jednorodzinnego wolnostojącego Możliwość zabudowy do 30% powierzchni działki. Pusta, nieogrodzona. Działka płaska, sucha, w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie

Wyrąb,mazowieckie

295 000 zł12 917 m² 22,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż gotowa plantacja borówki w Wyrębie - 1,3 ha pełne owocowania! Marzysz o własnym biznesie rolniczym z natychmiastowym dochodem? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 12 917.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lipienice

Lipienice,mazowieckie

190 000 zł2 354 m² 80,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną z wydanym pozwoleniem na budowę Gmina Jastrząb Marzysz o szybkiej przeprowadzce do własnego domu bez wielomiesięcznego oczekiwania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żulin

Żulin,mazowieckie

1 400 000 zł22 806 m² 61,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedania nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 22 806 m2 zlokalizowana w miejscowości Żulin, składa się z działek o pow. 400 m2 i drugiej o pow.14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Czarny Las,mazowieckie

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m Czarny Las | mpzp Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 1500 m (ok. 34 45 m), położona w spokojnej i prestiżowej części Czarnego Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Białej Róży

Budy Michałowskie,mazowieckie

405 000 zł3 000 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę Budy Michałowskie - - powierzchnia 3000m2 / 0,3ha - pozwolenie na budowę, - prąd, - studnia, szambo, - warunki zabudowy, - możliwość wybudowania 2 lokali mieszkalnych. - forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Olchy

Magdalenka,mazowieckie

1 300 000 zł2 000 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w północno-wschodniej części Magdalenki- przy ulicy Słonecznej / wjazd na działkę od ul. Olchy/. Idealna zwłaszcza jako inwestycja na przyszłość , po oddaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Holendry Dobrowskie

Holendry Dobrowskie,mazowieckie

115 000 zł15 410 m² 7,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż 3 działki o łącznej powierzchni 1,54 ha w miejscowości Holendry gmina Szczwin Kościelny. Numery działek: 219 0,5 ha 220 0,49 ha 221 0,55 ha Symbole klasy ziemi: łv,lzr/łv,łvi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Kozerki,mazowieckie

442 500 zł1 500 m² 295 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek budowlanych o łącznej powierzchni 1 500 m2 w Kozerkach (gm. Grodzisk Mazowiecki, pow. grodziski) oferta na wyłączność Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł805 m² 3 105,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka w najładniejszej , klimatycznej, zalesionej części Bemowa. Historyczne osiedle Boernerowo. Sąsiedztwo lasu. Cisza, spokój, świeże powietrze, znakomite warunki do odpoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wólka Kurdybanowska

Wólka Kurdybanowska,mazowieckie

344 760 zł44 200 m² 7,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 44 200 m2 położona w miejscowości Wólka Kurdybanowska, woj. mazowieckie, pow. grójecki, gm. Błędów. Działka używana jako grunt rolny z uprawami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kuligów

Kuligów,mazowieckie

165 000 zł823 m² 200,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - Twój azyl w sercu natury! Marzysz o własnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku? Oto idealna propozycja! Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł1 852 m² 1 052,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 1.852 m , Warszawa, Wilanów - Zawady, MPZP, Zabudowa jednorodzinna. Działka budowlana o regularnym kształcie, objęta planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ostrówiec

Ostrówiec,mazowieckie

249 000 zł3 100 m² 80,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alpha Nieruchomości przedstawia do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Ostrówiec k. Karczewa o powierzchni 0,31 ha i wymiarach około 18,5 m x 163 m, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wólka Iłówiecka

Wólka Iłówiecka,mazowieckie

35 000 zł2 200 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2200 m2 położona wśród zabudowy jednorodzinnej i działek niezabudowanych. Niedaleka odległość do Mińska Mazowieckiego. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kopki

Kopki,mazowieckie

5 215 000 zł20 860 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu nieruchomość w miejscowości Kopki gmina Wiązowna, powiat Otwock, województwo mazowieckie. Działki położone są w bezpośrednim sąsiedztwie drogi asfaltowej, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 100 000 zł3 556 m² 1 152,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 3556 m2 szer.frontu 83 lub 125, objęta MPZP, przeznaczona pod usługi. Wytyczne planu: - usługi nieuciążliwe, motoryzacja,obiekty produkcyjne i uslugi uciążliwe nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krawcowizna

Krawcowizna,mazowieckie

119 000 zł1 122 m² 106,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana - 1122 m2, powierzchnia płaska, w otoczeniu zieleni Z czystym I przyjaznym dla zdrowia środowiskiem naturalnym - krawcowizna, gm. Strachówka, pow. Wołomiński.