dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 979 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 979 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.968444, 20.996861 Jaroszowa Wola, gm. Prażmów Numer Ewidencyjny 54/119 Media Brak w pobliżu Wymiary 25m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka przemysłowa położona bezpośrednio przy trasie S-7 o szerokości 27m i głębokości ok. 113m. o powierzchni 3020m2 w cenie 1 510 000zł brutto (cena zawiera 23%.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł1 379 m² 1 232,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość w Starej Miłosnej (warszawa Wesoła) w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Działka zabudowana 2 domami wolnostojącymi oraz budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlano - usługowa o pow. 6902 m2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Działka położona jest przy jednej z głównych dróg dojazdowych do Nowego Dworu Mazowieckiego, około 2 km. od.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł684 m² 6 140,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu unikatową ofertę w dzielnicy Mokotów Sadyba. Jest nią oferta działki niezabudowanej o powierzchni 684 m2, z pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł1 138 m² 100,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę w Kotuniu. Działka o powierzchni 1138m2. Jej wymiary pozwalają na swobodną budowę wymarzonego domu. Dojazd możliwy jest zarówno ulicą Szajdy jak.

Szczegóły ogłoszenia

115 300 zł14 424 m² 7,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 14 424 m , położoną w miejscowości Przyłęk , w powiecie zwoleńskim, oznaczoną jako działka nr 198/2 Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

31 800 000 zł126 700 m² 250,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ciekawa oferta dla dewelopera - cena do negocjacji. Atrakcyjna nieruchomość w Żółwinie, działka budowlana o powierzchni 126 700 m2 (12,67ha). Nieruchomość położona na wzniesieniu, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł154 892 m² 63,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość która znajduje się w miejscowości Nosy gm. Tarczyn Powierzchnia sprzedawanej nieruchomości to 154892 m2 Są to dwie działki 52/2 oraz 72/3. W skład całej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł2 904 m² 113,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, która dotyczy działki w m. Kośminy ( gmina Siennica, powiat miński). To propozycja dla każdego, kto szuka spokojnego miejsca do życia , w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł10 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w strefie mieszkaniowej przylegająca do drogi gminnejj. Właściciel złożył dokumenty o warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie dwóch budynków. Minimalna.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł7 200 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.070194, 21.194528 Gassy, gm. Konstancin-Jeziorna Numer Ewidencyjny 270 Media Prąd i woda -.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł495 m² 1 414,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 500 m , zlokalizowana w spokojnej i zielonej części Warszawa Wawer, aleksandrów. Działka prostokątna, idealna pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł5 500 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka O powierzchni 5.500 M . Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 5.500 m , składająca się z dwóch części: - 1.900 m , - 3.600 m . Usytuowana przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania słoneczna działka budowlana w miejscowości Adamów-Wieś gmina Radziejowice. Nieruchomość położona bezpośrednio przy oświetlonej asfaltowej drodze gminnej. Gaz, woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł750 m² 1 053,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w Wawrze - Nadwiślu , w dobrej i cichej lokalizacji, blisko sklepy (biedronka, żabka), plac zabaw z kawiarnią, dobre połączenie do centrum Warszawy i na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Media. Asfaltowa droga dojazdowa - gminna. Bardzo dobra lokalizacja. Zaledwie dwa kilometry do szkoły i przedszkola. Najbliższy sklep.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł974 m² 111,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł2 411 m² 622,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury? Ta działka to idealna propozycja dla Ciebie! Lokalizacja: działka położona jest w malowniczej okolicy, tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym, co.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł12 816 m² 21,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość w gminie Zakroczym,we wsi Błogosławie. Nieruchomość objęta częściowo miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który zakłada na fragmencie działki od strony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla osób ceniących wiejskie, sielskie klimaty przy zachowaniu możliwości błyskawicznego dojazdu do Warszawy. Bardzo dobra inwestycja, jeszcze w cenie ziemi rolnej z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 196 000 zł1 993 m² 600,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka nieopodal Buchnikowego lasu 1994m2. Cicha, spokojna, malownicza okolica. Na tyłach działki łąki i zadrzewienia ( 884m2), część również na działce. Działka w trzeciej.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 500 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do kupienia piękną działkę, otoczoną terenami leśnymi i spacerowymi. Działka o powierzchni 1500m2 i wymiarach 37m x 40m. W drodze przy działce woda i prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 644 m² 453,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Akces nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną 2644m2 położoną w miejscowości Bąkówka. Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja w ulicy. W mpzp działka oznaczona symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 034 m² 198,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 5034 m budowlano-komercyjna Mierżączka, gm. Górzno, powiat garwoliński, woj mazowieckie Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

304 000 zł40 000 m² 7,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz dużej działki na wsi? Oferujemy 40 000 m terenu bez ogrodzenia, położonego na otwartym terenie. Dojazd jest możliwy zarówno asfaltową, jak i utwardzoną drogą. Teren jest.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł775 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ta wyjątkowa działka o powierzchni 775 m położona jest w Zielonkach Wsi, jednej z najbardziej cenionych lokalizacji gminy Stare Babice. Ma regularny, bardzo wygodny do zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł2 350 m² 561,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2357m2 w miejscowości Szczęsne. Teren objęty mpzp, który ustala: - tereny zabudowy mieszkaniowej, jednorodzinnej - min. 60% powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 333 m² 85,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szukasz spokojnego miejsca pod dom jednorodzinny, blisko natury, ale z szybkim dojazdem do Radomia i Warszawy? lokalizacja: działka budowlana w malowniczej lokalizacji Płasków, tylko 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

77 495 zł1 409 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż cztery atrakcyjne działki położone w miejscowości Szeligi, gmina Nowa Sucha. Teren spokojny, zadbany, z dobrym dojazdem, idealny pod zabudowę jednorodzinną. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow. 3 000 m2, w Sowiej Woli (gm. Czosnów). Działka położona jest w malowniczej otulinie Puszczy Kampinoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł50 600 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Promna to miejscowość w województwie mazowieckim, położona w powiecie białobrzeskim, która jest znana z malowniczych krajobrazów oraz spokojnego, wiejskiego charakteru. Jest to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł8 500 m² 199,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod usługi z powierzchnią biologicznie czynną 30%. Wysokość zabudowy 15 m. Ekstra oferty na stronie liderhaus Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Poszukujesz dużej działki z dala od miejskiego zgiełku? Chciałbyś mieszkać za miastem ale jednocześnie mieć szybki dojazd do okolicznych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2250 m2, położoną przy jednej z głównych ulic w gminie Stare Babice. Działka ma wymiary 26x86,5 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 003 m² 79,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Polecamy państwu bardzo ładną działkę , z wydanymi aktualnymi warunkami zabudowy, o powierzchni 1003 m2 znajdującą się atrakcyjnej lokalizacji we wsi Trzciniec, gm. Pułtusk. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 005 210 zł2 754 m² 365 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Kajetany - 25 km od Warszawy. Lokalizacja nieruchomości w cichym, spokojnym, leśnym zakątku. Działka objęta mpzp oznaczona jako 1mn 100% W drodze przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem prezentacji jest atrakcyjnie położona działka w Jatnym w gminie Celestynów w powiecie otwockim. Teren o powierzchni 1100m2 powstanie z podziału działki.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 050 m² 271,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1050 m przy lesie Ojrzanów, projekt domu w cenie Działka budowlana o powierzchni 1050 m , położona w Ojrzanowie, z prywatnym lasem. Odlesione.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 800 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży wyjątkową działkę budowlaną położoną w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą. Miejsce łączy luksus, naturę i doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2521 m2 w Grodzisku Maz. (osiedle bairda/kopernika). Działka ogrodzona, zabudowana domem jednorodzinnym. Działka przy gminnej drodze asfaltowej.