dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 977 ogłoszeń

53 000 zł2 078 m² 25,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka znajduje się w miejscowości Ostrówek w gminie Warka (11km na południe od Góry Kalwarii) bezpośrednio przy ulicy asfaltowej. Pierwsza linia zabudowy, zjazd bezpośrednio z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty w biurze 91-120 Polecam do sprzedaży działkę budowlano-rolną w pierwszej linii zabudowy w miejscowości Nowe Kozłowice o powierzchni 9895 m2 to grunt, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Doskonale zlokalizowana nieruchomość o powierzchni 1431m2, położona przy ul. Szkolnej w Koczargach Nowych w atrakcyjnej części gminy Stare Babice. Oferta obejmuje dwie przylegające do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona w Cząstkowie Polskim, w gminie Czosnów, na terenie między ulicą Wiejską a trasą na Gdańsk. Nieruchomość składa się z dwóch numerów ewidencyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

294 000 zł917 m² 320,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na Sprzedaż piękna Działka budowlana w miejscowości Wólka gmina Leszno o powierzchni 917 m2. Wymiarowo bardzo kształtna działka 37 x 24,7 Dojazd do działki drogą ze służebnością.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł800 m² 74,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kameralne osiedle jednorodzinne w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego lasu, wygodny dojazd drogą o nawierzchni asfaltowej. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

663 000 zł1 700 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Doskonale położona działka na terenie kameralnego osiedla domów jednorodzinnych. Działka posiada dostęp do prądu, wody, kanalizacji i światłowodu. Aktualnie działka jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

3 104 700 zł3 930 m² 790 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana o powierzchni 3930 m2 położona w Wołominie. Teren idealny pod zabudowę deweloperską. Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest pod.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 199 m² 350,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Złotokłosie o powierzchni 1199 m2. W bliskiej odległości las. Dojazd do działki z drogi wewnętrznej do której zagwarantowany jest udział.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł2 700 m² 255,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2700 m2, zlokalizowaną w Grodzisku Mazowieckim. Działka w drugiej linii zabudowy, cicha i spokojna okolica. Na działce prąd.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł980 m² 1 427,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 980 m pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób planujących budowę domu lub szukających.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 220 m² 163,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w Baranowie pow. Grodziski, o powierzchni 1220 m2 o wymiarach 46x39x25x38 m, usytuowana bezpośrednio przy asfaltowej, drodze Gmninnej w której jest prąd i woda. Gazu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Bardzo ładna budowlana działka o powierzchni 1200 m2 znajdująca się w Puszczy Mariańskiej blisko stacji pkp. Malownicze miejsce, idealne dla osób szukających spokoju od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł10 800 m² 29,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek o numerach : -62 -63 -67 Łączna powierzchnia terenu to 10800m2 działki rolnej o wysokiej jakości ziemi. Szybki dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł13 748 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

1,4 ha ziemi z potencjałem - inwestycyjnie lub pod prywatny azyl. Szukasz przestrzeni z dala od miejskiego zgiełku, ale wystarczająco blisko Warszawy, by mieć wszystko w zasięgu?.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł802 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o domu w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta, to ta oferta powinna Cię zainteresować! Na sprzedaż oferujemy działki.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł10 004 m² 84,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10004 m2. Działka położona jest w gminie Prażmów, powiat Piaseczyński. Dane rejestrowej działki: obręb 0002 (błonie), numer ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

202 800 zł1 560 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka przy głównej drodze asfaltowej prąd, woda i internet w drodze. Okolica piękna tylko 50 metrów do rzeki Wkry. Działka objeta mpzp. pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną Do pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł1 850 m² 1 070,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość: dom wolnostojący o powierzchni 217 m2, posadowiony na działce nr 44/12 oraz granicząca pusta działka budowlana nr ew. 44/11 o powierzchni 889 m2, przeznaczona pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod rezydencję lub inwestycję Konstancin-Jeziorna, ul. Warecka Powierzchnia: 3915 m Cena: tylko 562 zł/m Szukasz miejsca, które łączy prestiż, świetną lokalizację i realny.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł3 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona jest przy drodze dojazdowej, zlokalizowanej wzdłuż trasy na Gdańsk. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

10 175 000 zł40 700 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka po byłej cegielni , wyrównana , płaska bez nasadzeń z dojazdem z dwóch stron -od drogi opaskowej trasy S8 i od strony drogi gminnej w której jest prąd , gaz.

Szczegóły ogłoszenia

14 871 300 zł99 142 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny pod hale I magazyny O powierzchni około 10 ha Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni całkowitej około 10 ha, teren posiada dostęp do drogi asfaltowej, 700.

Szczegóły ogłoszenia

565 800 zł3 772 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży :położona w gminie Brwinów działka rolno - siedliskowa o powierzchni ok.3772m 2 -na działce tej przewiduje się budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego w ramach budowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł2 034 m² 884,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną o powierzchni 2034 m położoną na Wawrze, przy granicy z Józefowem. Dookoła działki wyłącznie zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł2 000 m² 439,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka inwestycyjna 2000 m - główna arteria, dynamiczna okolica! Świetna lokalizacja z ogromnym potencjałem. Działka położona przy głównej arterii komunikacyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł724 m² 412,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka z rozpoczętą budową - Rybienko Nowe. Przedmiotem sprzedaży jest uzbrojona działka budowlana położona w Rybienku Nowym (strefa podmiejska Wyszkowa, 50 km od Warszawy),.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł17 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 17500m2, położona w Dębinie, dłuższym bokiem przylega do utwardzonej drogi gminnej. Część działki ok. 3680m2 przeznaczona w planie miejscowym zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 359 000 zł19 992 m² 67,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nr 574/3 obręb: 9 przy ulicy Lipowej w miejscowości Skierdy (gm. Jabłonna) 850 m od drogi wojewódzkiej nr 630 (ul. Modlińskiej). Teren objęty mpzp działka przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek - Olszewnica Stara, gmina Wieliszew. Proponowana działka o pow 1197 m . Media: - prąd w linii działek - gaz w drodze. Lokalizacja i udogodnienia: - przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

139 200 zł11 387 m² 12,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne nad rzeką w obszarze Natura 2000 w Opolu Świerczyna w gminie Siedlce. Polecam, na sprzedaż trzy działki rolne o łącznej powierzchni 11 387 mkw. położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł20 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka usługowo-produkcyjna. Działka o powierzchni 2ha usytuowana w Urzucie. Zgodnie z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu jest możliwe prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

10 555 000 zł70 367 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek w Święcicach gm. Ożarów Maz. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o symbolu R- tereny Rolnicze. Media w ulicy. Cena do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

156 860 zł713 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 713 m, położona w Mszczonowie, objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Media: -Prąd przewidziana.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 100 m² 108,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą. Pięknym i spokojnym miejscu blisko Kampinoskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem funkcjonalna działka o powierzchni ok. 750 m , o wymiarach około 16 m szerokości oraz 47 m długości. Teren jest w całości ogrodzony, co zapewnia bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł7 961 m² 229,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Przemysłowa na Sprzedaż 7961 m Lokalizacja:Grodzisk Mazowiecki strefa przemysłowa Powierzchnia: 7961 m Przeznaczenie: przemysłowe / Produkcyjne / Magazynowe Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

331 750 zł1 327 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży ładnie położoną działkę budowlaną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 1 327 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

16 245 600 zł13 538 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

| do sprzedania atrakcyjna nieruchomość o pow. 13 538 m2 , zlokalizowana w Warszawie w dzielnicy Wilanów-Powsinek przy ul. Przyczółkowej. Teren z potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serock działka budowlana 1000 m2 pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą i bliżniaczą do 3 kondygnacji (t.j. do 11 m) w tym trzecia kondygnacja to poddasze użytkowe. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

953 000 zł19 048 m² 50,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Petrykozy piękna działka budowlano-siedliskowa o powierzchni 19048m2 - na sprzedaż. Działka budowlano siedliskowa o powierzchni 19.048m2 przylegająca do drogi gminnej bokiem o szerokości.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij