dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 977 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 977 ogłoszeń

900 000 zł3 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działki budowlane w urokliwej i malowniczej lokalizacji. Korfowe to wieś w gminie Leszno, granicząca z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Tereny.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł5 200 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Zapraszamy do zakupu działek o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym położonych w Broniszach, gmina Ożarów Mazowiecki. Działki o powierzchni sumarycznej 5200 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł999 m² 710,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Falentach Nowych o powierzchni 1000m. Wymiary ok 30m x 33,04m. Media: prąd na sąsiedniej działce, woda i kanalizacja w trakcie realizacji. Zamieszczona oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł5 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania dobrze położoną działkę w Urzucie przy ul. Bielińskiej W drodze przy działce znajduje się prąd i woda, gaz. Zobacz film i panoramę 360 st. okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

8 341 400 zł23 300 m² 358 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna przy drodze ekspresowej S8! Powierzchnia nieruchomości to około 23 300 m2 (2,33 ha). Istnieje możliwość dokupienia większego trenu łącznie do 16-18 ha. Część działki posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1198 m2 przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oznaczenie w planie 9mn Dopuszczona możliwość realizacji zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł900 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Została już tylko jedna działka! Wszystkie pozostałe są obecnie sprzedane Działki w świetnej lokalizacji. Dobczyn, ul. Dworska: podana w ofercie cena dotyczy działki nr 1020/7.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł8 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę objętą mpzp Powierzchnia 8300m2 Kształt zbliżony do prostokąta, o wymiarach: 33,5x248m Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł43 000 m² 81,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo interesująca działka, która może być potraktowana jako teren budownictwa mieszkaniowego, teren inwestycyjny lub siedlisko. Grunt o szerokości ok. 95m, o zróżnicowanym charakterze;.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł21 000 m² 128,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Długość: 200 m, szerokość: 100 m. Dojazd: asfalt. Media: woda, prąd. Działka budowlana ponad 2 ha ( ewentualnie połowa - 1 ha ) położona w miejscowości Sierzchów w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

142 560 zł1 584 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks atrakcyjnych działek budowlanych Kacprówek, gm. Łaskarzew! Marzysz o domu na skraju lasu, w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do miasta? Mamy coś dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

11 026 800 zł12 252 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren o pow. 1,2 ha, szer. frontu 250 m, objęty mpzp. Maks. intensywność zabudowy 1,2. maks. wysokość budynków 12m., maks. pow. zabudowy 60%. , pow. bio. 20%. Przeznaczony pod usługi i zab.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 705 m² 645,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

DO sprzedania działka mieszkaniowo-usługowa na sadybie Działka o powierzchni 1705 m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu i wymiarach ok. 44 x 45 m. Działka położona na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł1 500 m² 346,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1500 m Adamowizna | spokojna okolica w pobliżu Grodziska Mazowieckiego Komfort życia w otoczeniu zieleni, blisko miasta Na sprzedaż działka o powierzchni 1500.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł1 220 m² 1 139,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana przy ul: regulskiej w dzielnicy Warszawa Ursus. Powierzchnia 1220m2.Nieruchomość położona w obszarze nie objętym MPZP.W bezpośredniej okolicy zabudowa zarówno jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł983 m² 61,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, działki rekreacyjne w Dzbądzu prąd, las i bliskość rzeki Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki rekreacyjne w miejscowości Dzbądz (pow. makowski), położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia sąsiadujące ze sobą działki pod Grodziskiem Mazowieckim o powierzchniach: 1724m2 Usytuowane w spokojnej okolicy wśród terenów zielonych i zabudowy jednorodzinnej. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

91 320 zł6 088 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość rolna o pow.ok.6090m2 w gminie Zakroczym we wsi Błogosławie.Spokojna, malownicza okolica. 42 km od Warszawy,7 km od Zakroczymia,2km do Wkry.W pobliżu jest duży las.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 392 m² 135,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży niezabudowanej nieruchomości gruntowej o powierzchni 1392 metrów kwadratowych usytuowanej w pierwszej linii zabudowy drogi powiatowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej, zielonej okolicy. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł5 506 m² 218 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w Milanówku na granicy z Chrzanowem Małym w kształcie długiego prostokąta. Wymiary 235 x 25m2 Krótkim bokiem działka przylega do ulicy. Teren suchy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomość położona jest we wsi Sowia Wola Folwarczna. Zgodnie z planem miejscowym jest możliwość zabudowy jednorodzinnej. Działka kształtna ,z dostępem do mediów, położona.

Szczegóły ogłoszenia

5 238 800 zł7 500 m² 698,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Warszawie - Wawer | 7 500 m | idealne pod bliźniaki Na sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch sąsiadujących działek budowlanych o łącznej powierzchni ok. 7 500 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość położona w miejscowości Zaborówek bezpośrednio przy cichej 8 metrowej drodze wewnętrznej, prąd ok 90 metrów woda w fazie projektowej. Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 620 339 zł4 061 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka pod zabudowę jednorodzinną w najbardziej atrakcyjnej części Wieliszewa przy ulicy Willowej o powierzchni 4061 m2. Zgodnie z uchwałą nr XLV/428/2018 Rady Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka 6 ha usługowo-przemysłowa u/p w gminie Ożarów Mazowiecki Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni prawie 6 ha (ok. 130 m x 450 m) w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł39 039 m² 96,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w miejscowości Szczytniki, w gminie Załuski, przy trasie dk7. Teren ma ogromny potencjał inwestycyjny, z przeznaczeniem podstawowym na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 000 m² 445 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki Błonie na sprzedaż. Do sprzedania wyjątkowo atrakcyjna działka w Błoniu , w południowej części miasta. Działka ma 1000m2 z trzema bokami prostokąta i jednym wydłużonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 420 zł9 169 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| nieruchomości o powierzchni 9169m2 pod zabudowę mieszkaniową. Grunt jest podzielony na 6 działek po około 1500m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego w przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł10 700 m² 37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża piękna działka z prywatnym lasem i terenem pod budowę, tuż przy drodze serwisowej przy A2, po stronie Michałówka. Około 2 tysiące metrów można zabudować, są tu bowiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł799 m² 1 251,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z domem w atrakcyjnej lokalizacji Pruszkowa W ofercie znajduje się działka 799 m2 wraz z domem do remontu 144,32 m2 w rejonie o przeznaczeniu usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

| grunt o powierzchni 3001 m2 z wydanymi warunkami zabudowy siedliskowej umożliwiającymi wybudowanie domu do 200m2 i budynku gospodarczego, który przeznaczyć będzie można na garaż. Do.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł74 781 m² 96,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł459 m² 98,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rod. "Dworzec Gdański" Blisko przystanek tramwajowy, autobusowy. Domek ogrodowy, meble ogrodowe, parasol, hamak.

Szczegóły ogłoszenia

982 000 zł4 931 m² 199,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie tylko dla developerów. Oferta tylko w naszym biurze! Polecam działkę budowlaną o obszarze 4931 m2, w kształcie prostokąta 50x94 m. Na tą narożną działkę można dostać się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nr 314 obręb 4-16-05 w rejonie ul. Aroniowej, która jest wyasfaltowaną drogą gminną z chodnikiem. Położona wśród nowej zabudowy - dookoła zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w miejscowości Marylka gm. Tarczyn. Media: prąd i woda, światłowód w drodze asfaltowej Teren objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zarezerwowana Pomiędzy Wisłą i Kampinosem, za lasem, mam dla Was piękne miejsce do odkrycia. Ma ogrom uroku, jest doskonale położone i szuka kogoś, kto będzie się tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

236 320 zł1 688 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1688 m2 w miejscowości Lubiejew gm. Sochaczew woj. mazowieckie. Media:prąd i woda w odległości ok. 70 m od działki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł1 200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka W prestiżowej części dąbrowy leśnej Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Ta oferta jest dla Ciebie! lokalizacja: nieruchomość położona w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

744 999 zł1 315 m² 566,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona w spokojnej, zielonej części Owczarni. Teren gotowy do zabudowy, objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Parametry działki: powierzchnia: 1315.