dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 979 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 979 ogłoszeń

2 990 000 zł11 552 m² 258,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Genialna lokalizacja dla Inwestora! Ogólny (sprzedaż) Zapraszam na prezentację działki inwestycyjnej! Działka inwestycyjna 11 552 mkw Stefanowo, ul. Malinowa (działka nr 40/8) Kluczowe informacje :.

Szczegóły ogłoszenia

581 220 zł3 229 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Żaby (gmina Baranów) blisko drogi krajowej dk 92. Kształt prostokąta o wymiarach 67 metrów szerokości i 49 metrów długości. Teren płaski oraz.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł2 544 m² 104,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Nasielsku przy ul 11 Listopada. Dla tego tereny nie ma opracowanego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, ale studium przewiduje zabudowę mieszkaniowa niską. Właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki objęte mpzp z przeznaczeniem do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, wolno stojącej. Powierzchnia zabudowy działek nie więcej niż 20%. Udział powierzchni biologicznie.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł2 200 m² 76,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż : Działka budowlano-usługowa 2200 m2 w miejscowości Zajezierze , gm. Sieciechów. powiat Kozienicki, woj. mazowieckie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlano-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł10 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna o powierzchni 10 000 m2 w Kacicach położona około 1 km od Pułtuska z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Zlokalizowana przy drodze krajowej nr 61, może służyć.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł4 800 m² 72,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka Korczew (okolice Drohiczyn)- z wydanymi warunkami zabudowy! Cena: 349 000 zł Telefon:   Oferuję na sprzedaż wyjątkową, przestronną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 729 m² 491,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam, w naszej ofercie pojawiła się działka położona w Wesołej w bliskiej odległości od nowobudowanej trasy nr 17 ( około 20m w lini prostej). Budowane są obecnie ekrany.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł12 535 m² 163,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna we wsi Łukówiec w gminie Karczew powiecie otwockim składająca się z trzech geodezyjnie wydzielonych działek leżących w piątej, szóstej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do kupienia działkę 1500m2 w cichej i zielonej części Czarnego Lasu. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 33,5x45,1 Działka posiada plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

104 400 zł870 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działki budowlane o powierzchni 870 m2, w miejscowości Garno, jedyne 25 minut jazdy samochodem z centrum Radomia. Działki usytuowane są w niewielkiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

1 553 621 zł3 539 m² 439 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 3539 m w miejscowości Baniocha, gm. Góra Kalwaria, powiat piaseczyński, działka ma kształt, przypominajacy prostokąt, a teren jest płaski, suchy.

Szczegóły ogłoszenia

5 697 000 zł7 596 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka usługowo-produkcyjna o pow. 7596 m2 w Sokołowie (gm. Michałowice). Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - teren oznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

118 000 zł3 034 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Szczegóły pod nr   Do sprzedania przykładowa działka 3034m, w kompleksie innych działek rolnych wraz z drogami wewnętrznymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka budowlana przy lesie / obok brak już możliwości zabudowy / w pięknej okolicy, zabudowanej domami wolnostojącymi w otulinie kpn. Teren objęty mpzp: 1) przeznaczenie podstawowe tereny.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 050 m² 113,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Rudnik gm. Cegłów w pow. Mińsk Mazowiecki. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Obrzeża Puszczy Kampinoskiej. Nowe Polesie k/ Secemina Polskiego. Do sprzedania działka o pow. 1500m, budowlana. Działka jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Okolica cicha, dookoła.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł30 259 m² 198,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 52.009139, 21.139361 Baniocha, ul. Lipowa Numer ewidencyjny 396/5 Media Woda i kanalizacja - na działce.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję Państwu na sprzedaż kompleks działek budowlanych z warunkami zabudowy! 10 minut drogi od autostrady A2. Malownicza miejscowość w gminie Kałuszyn zlokalizowana pośród lasów.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 000 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. 1000 m2 plus udział w drodze wewnętrznej. Rajszew, gmina Jabłonna. Przeznaczenie podstawowe to zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka ponad 5 ha z malowniczymi stawami - Adamowizna Idealna pod glamping, hotel, ośrodek wypoczynkowy lub sportowy (wake park). Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł2 498 m² 1 200,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powsin - działka inwestycyjna z potencjałem na 4 lokale w prestiżowej, zielonej części Warszawy. Połączenie spokojnego otoczenia z szybkim dojazdem do miasta tworzy produkt, który.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł10 100 m² 31,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość rolna składająca się z dwóch niezależnych działek o powierzchni 10100 m2 w niewielkiej miejscowości Lasomin w gminie Siennica. Większa działka.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł1 670 m² 338,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1670 m , położona w Radoniach, z prądem bezpośrednio przy granicy nieruchomości. W odległości około 60 m znajduje się gaz, a w.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł3 835 m² 79,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki gruntu o pow. 3835mkw. , położonej przy ul. Borowa Droga w miejscowości Zalesie, gmina Stare Babice, na północ od ul. Trakt Królewski. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 458 540 zł28 924 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana 28924 m2, skuszew, gmina Wyszków. Działka o powierzchni 28924 m 2 położona w miejscowości Skuszew na terenie gminy Wyszków. Idealna dla deweloperów lub indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł1 650 m² 65,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz oddechu od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować z dobrego dojazdu do pracy? Marzysz o domu pod lasem, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum autostrady? Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 937 m² 149,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana Z dojazdem drogą asfaltową. # budowlana działka objęta planem miejscowym - nie musisz występować o warunki na zabudowę - oszczędzasz czas (co najmniej pół roku).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W błoniu przy ul. Passowskiej Działka położona jest w Błoniu, przy ul. Passowskiej 15, w gminie Błonie, w powiecie warszawskim zachodnim. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 108 000 zł5 540 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż! Działka inwestycyjna o powierzchni 5540m2. Dostępne wszystkie media. Jej przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: * Tereny przeznaczone pod obiekty służące.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1000 m położona w spokojnej, zielonej okolicy miejscowości Solec, zaledwie kilkanaście minut od centrum Piaseczna. Działka przeznaczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w miejscowości Ławeczko Stare, gmina Przyłęk. To idealne miejsce na budowę domu całorocznego lub rekreacyjnego domu wakacyjnego dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł4 030 m² 179,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działki Okolice Grodziska Mazowieckiego, żabiej Woli. Działka mieści się w leśnych okolicach miejscowości Przeszkoda i Siestrzeń ze znakomitym dojazdem z Warszawy trasą S8. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 327 m² 112,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Główne atuty nieruchomości: przeznaczenie: budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne ( bliźniak ). Lokalizacja: doskonałe skomunikowanie z Warszawą [ busy polonus ] przy jednoczesnym sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 883 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 4883 m2 z wydaną decyzja o ustaleniu warunków zabudowy (dodatkowo z budynkiem do wykorzystania) w cichej i spokojnej okolicy miejscowości Gródek gm.

Szczegóły ogłoszenia

602 760 zł10 046 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z wydanymi warunkami zabudowy Łubienica Superunki, gm. Pokrzywnica 10046 m2 z drogą dojazdową. W najbliższym otoczeniu zabudowa domów jednorodzinnych, pola, łąki. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł14 311 m² 97,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo-usługowa w Żółwinie. Na działce są fundamenty pod budowę obiektu o dowolnym przeznaczeniu. Dobra lokalizacja dobry dojazd do Warszawy samochodem lub wkd. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w Radzyminie 2000 m Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2000 m , położoną w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum Radzymina, z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł1 787 m² 335,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

AD Nieruchomości prezentuje: na sprzedaż działka gruntu z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego w Błoniu. Cena do negocjacji Nieruchomość stanowi przestronną, zieloną, zaciszną.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł16 389 m² 146,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| teren położony w Kazuniu Nowym,o szerokości około 51m, z bezpośrednim dostępem do Jeziora Dolnego.Nieruchomość zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działka na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Pasikoniach, w gminie Kampinos. Do nieruchomości prowadzi droga: asfaltowa. Powierzchnia wynosi 12041 m2. Zapraszamy do.