dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 970 ogłoszeń

330 000 zł3 174 m² 103,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuje działkę 3174m2 ze stawem z kompleksu działek budowlanych wśród drzew. Działka o numerze 439/35 znajdująca się w Budach Michałowskich , gmina Jaktorów. Kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działki budowlane, które powstają w wyniku podziału większej powierzchni terenu. Miejscowość: radziwiłłów gm. Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski, w wyniku podziału.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowizji, zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Działka idealna dla rodziny pragnącej mieszkać w ciszy i spokoju oraz w otoczeniu przyrody a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł1 500 m² 263,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 1500 m2 z pozwoleniem na budowę i rozpoczętą budową domu.( wylane fundamenty). Cena dotyczy stanu działki z fundamentami, obecnym stanem. Lokalizacja sprawia, że do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł48 300 m² 10,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka rolna o powierzchni 4,83 ha położona pod Jasieńcem koło Grójca. Na działce prowadzony jest nowy sad jabłoniowy ( odmiany jabłoni: champion). Klasy gruntu: IV - 4,45 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren przemysłowy p/u - M.IN. Pod stacje paliw. Magazyny 8800 m2 stary dybów. Przy trasie S8 Teren przemysłowy 8800 m2 w Starym Dybowie. Przy trasie S8. Dogodna szerokość - około 65m. Dojazd -.

Szczegóły ogłoszenia

1 428 000 zł8 400 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 0,84 ha Augustówek, gm. Czosnów Trzy strefy zabudowy, dogodne warunki planistyczne, świetna lokalizacja Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 8 400 m położoną.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 211 m² 82,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do odwiedzenia przepięknej działki w Garnie otoczonej lasem lokalizacja: jest to okolica idealna dla wszystkich osób, które wysoko cenią sobie życie blisko natury oraz odpoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł5 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż teren inwestycyjny składający się z 8 działek o powierzchni ok. 600m2 każda: teren przygotowany pod zamknięte osiedledojazd drogą asfaltowądroga wewnętrzna z kostki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 999 m2 w Stanisławowie Drugim (powiat Legionowski) zaledwie 5 km od Zalewu Zegrzyńskiego. Działka składa się z dwóch mniejszych działek.

Szczegóły ogłoszenia

9 640 000 zł39 335 m² 245,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 39 330 m (3,93 ha), położona w miejscowości Kłudno Nowe, gmina Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 100 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Serock działka budowlana 1100 m2 zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i bliżniacza z możliwością usług. Wysokość zabudowy budynku mieszkalnego do 3 kondygnacji (t.j. do 11 m) w tym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł2 250 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o regularnym kształcie, położoną w malowniczej miejscowości Powązki. Działka oznaczona jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

546 000 zł700 m² 780 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 700 m, położona w spokojnej, rozwijającej się okolicy zabudowy jednorodzinnej. Przeznaczenie terenów: ustala się lokalizowanie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł7 542 m² 65,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta planem, media, droga publiczna. Na sprzedaż działka 7542 m budowlano - rekreacyjna, z dojazdem gminnym Kołaków, tylko 30 km od centrum Warszawy. Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

7 470 000 zł49 800 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka rolna o powierzchni 5ha położona w Kłudnie Nowym, gm. Grodzisk Mazowiecki, 3,5 km od węzła A2 Grodzisk Mazowiecki. Działka prostokątna o wymiarach 110m x 460m.

Szczegóły ogłoszenia

666 000 zł5 999 m² 111,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Sady o pow. 6000m2 przy drodze asfaltowej w kierunku Modlina, nowego Dworu Maz. i Leoncina. Możliwość podziału nieruchomości na 4 działki.

Szczegóły ogłoszenia

134 900 zł4 818 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o łącznej powierzchni 4818 m2 w kształcie prostokąta. Szerokość działki wynosi ok. 21 metrów, a głębokość ok. 227 metrów. Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

3 539 736 zł5 064 m² 699 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny (zespół 23 działek) w miejscowości Kobyłka, powiat wołomiński, województwo mazowieckie. Lokalizacja: kobyłka, powiat wołomiński, województwo mazowieckie. Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 005 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest wydzielona działka, o pow. ok. 1000 m2, z większej nieruchomości niezabudowanej, w bardzo zgrabnym kształcie - jak kwadrat, ulokowana w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł1 695 m² 330,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 1696 m2 (orientacyjne wymiary 45m x 37m) położona w dynamicznie rozwijającej się gminie Wieliszew. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 15002000 m , położona w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie 250 metrów od malowniczej rzeki Narew. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 925 000 zł17 725 m² 165,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o łącznej powierzchni 17.725m2 zlokalizowana w miejscowości Kozery gmina Grodzisk Mazowiecki. Media - prąd, woda z własnego ujęcia, woda miejska w drodze, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł864 m² 219,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 993M2/ poświętne/trzcinka, ok.30km od W-WA .Doskonała lokalizacja! Do sprzedania działka budowlana o pow. 864m2 zlokalizowana w Trzcince, wśród zabudowy jednorodzinnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 458 800 zł3 650 m² 673,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 3650m2. Działka tuż za granica Warszawy (sam początek Sulejówka) -. W sąsiedztwie występuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wraz z towarzyszącymi budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł2 432 m² 213,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2432 mkw położona we wsi Kawęczyn (gmina Konstancin-Jeziorna). Na terenie Kawęczyna nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł6 400 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Łąki o powierzchni blisko 6400 m2 w Hołowienkach gmina Sabnie. Składa się z działek ewidencyjnych o numerach 450, 451, 452 W ewidencji gruntów Łąki trwałe Klasy gruntu: IV.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł2 093 m² 286,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zagościniec, duża działka leśna 2093 m2 z prawem wyłączenia z produkcji leśnej do 300m2 Prezentujemy działkę leśną położoną w malowniczym Lesie Pyrkowym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł1 600 m² 311,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka koło Grodziska Mazowieckiego (kady) o powierzchni 1600 m2. Działka w kształcie czworokąta o długości około 47 m i szerokości 29 i 40 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł1 870 m² 711 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

- działka budowlana W sulejówku ok. 1870 m2 - lokalizacja - ok. 900 m pkp/skm - mpzp Zgodnie z mpzp teren przeznaczony pod zabudowę - wolnostojącą- bliźniaczą - Ustala się warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps: 51.976000, 21.069361 Kędzierówka, ul. Szlachecka Numer Ewidencyjny 247/2 Media Prąd - w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł1 000 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana usytuowana w m. Żelechów gm. Żabia Wola o powierzchni 1000 m2 i wymiarach 33 x 30 m. Położona w malowniczym miejscu blisko rezerwatu Las Młochowski. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł67 300 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna o powierzchni 67300m2. Nieruchomość zabudowana domem drewnianym w stanie do kapitalnego remontu bądź rozbiórki o powierzchni zabudowy ok 45m2 i murowanym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 300 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1300m2 zlokalizowana w miejscowości Jastrzębnik gmina Żabia Wola. Kształt prostokąta o wymiarach 30,8 x 42,21, dojazd drogą gminną asfaltową i kawałek.

Szczegóły ogłoszenia

4 083 690 zł10 471 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy do zaoferowania dobrze położoną działkę w Urzucie przy ul. Bielińskiej W drodze przy działce znajduje się prąd i woda, gaz. Wymiary działki: 186m x 73m x 95m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Egro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę na Kępie Oborskiej. Przygotowywany jest mpzp (obecny etap: wyłożenie planu w terminie do 30 kwietnia 2026 r.) Lokalizacja Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł20 400 m² 196,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka na sprzedaż Nowy Konik gmina Halinów. Akces Nieruchomości poleca :do sprzedaży działka o pow. 20400 m kw. i wym. 50 x 390m położona w Nowym Koniku gm. Halinów pow.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł1 972 m² 300,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka budowlana o pow. 1972 m2 na pograniczu Chrzanowa Małego i Milanówka. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł1 826 m² 273,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Kolonii Warszawskiej, gmina Lesznowola. Działka znajduje się przy drodze prywatnej (udział w działce drogowej wliczony w cenę), ok. 500 m od ul. Ułanów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malownicza działka położona w Barcicach Drwalewskich. wielkość 1000m2 kształt prostokąta. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, cichej okolicy, idealnej dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1295 m2 w kształcie prostokąta. Działka położona przy gminnej drodze o nawierzchni polnej. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.