dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 975 ogłoszeń

1 200 000 zł1 871 m² 641,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1871m2 - częściowo ogrodzona. Doskonałe miejsce na wybudowanie wymarzonego domu, w otoczeniu domy jednorodzinne. Według mpzp- teren zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł18 635 m² 643,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję! Teren inwestycyjny składający się z 3 działek ewidencyjnych, położony na granicy Zielonego Ursynowa i podwarszawskich Dawidów Bankowych. Teren posiada aktualne i prawomocne.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł12 400 m² 28,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,239 ha (12 390 m2), położona w spokojnej i zielonej miejscowości Pniowe. Nieruchomość objęta jest warunkami zabudowy siedliskowej, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 000 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1000 m2 w Osowcu koło Grodziska Maz. (na pograniczu Adamowizny) Działka narożna w kształcie prostokąta o wymiarach ok 41 x ok 24,5.

Szczegóły ogłoszenia

3 590 000 zł5 621 m² 638,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Więcej informacji:   Do sprzedania działka o powierzchni 5 600 m2 położona w Nadarzynie, 200 metrów od Lasu Młochowskiego. Działka leżąca przy ulicy asfaltowej, w której.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł1 800 m² 827,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Piękna działka w Parkowym Milanówku objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową! Nieruchomość otoczona pięknym starodrzewem, który.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł1 402 m² 420,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1402 m2 w Ruścu koło Nadarzyna. Działka przy gminnej drodze utwardzonej. Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 21.

Szczegóły ogłoszenia

214 500 zł3 300 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Borzęcin Duży gm. Stare Babice, blisko granicy z miejscowością Wiktorów, bezpośrednio przy przedłużeniu.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł2 450 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na inwestycję. Ofertą jest działka o pow. 2450 m2 wymiarach: 135m x 20m Należy wystąpić o warunki zabudowy, celem ustalenia konkretnych parametrów inwestycji. Działka leży.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł7 064 m² 700,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.162778, 20.941778 Warszawa, Włochy, Załuski Numer Ewidencyjny 6, obręb   Media Kanalizacja - na.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł6 900 m² 46,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 6900m2 przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jako tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej " 6mn". Wymiary działki szerokość : 44m.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 500 m² 186,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki budowlane do wyboru w Sierzchowie w gminie Góra Kalwaria o powierzchni 1500 m2. Piękny, zaciszny teren wśród zabudowy jednorodzinnej. Dojazd szeroką drogą udziałową.

Szczegóły ogłoszenia

261 920 zł1 637 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1637 m Budy Zosine, gm. Jaktorów Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1637 m, położona w miejscowości Budy Zosine, gmina Jaktorów. Usytuowana przy cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

988 000 zł700 m² 1 411,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna cena Cena obniżona z 1 200 000 zł do 988 000 zł Informacje formalne: powiat: m. st. Warszawa Gmina: warszawa (dzielnica Białołęka) Obręb:   Numer działki: 22/8.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł913 m² 230,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Dogodne wymiary, prąd, wydane warunki zabudowy. Działka budowlana położona w miejscowości Krusze, o wymiarach ok. 21 x 44 m. Nieruchomość ma regularny kształt i jest narożna, co.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł2 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka narożna w kształcie trójkąta położona w najciekawszej części Milanówka, w okolicach starych willi. Działka o pow. 2000m2, dojazd ulicą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 500 m² 566,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka na inwestycję objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę bliźniaczą. Przy nieruchomości w drodze gminnej są wszystkie media miejskie: - prąd - woda miejska -.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł5 100 m² 21,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 5100 m , położona w miejscowości Radziwiłka, gmina Młodzieszyn. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu natury, lasów i terenów zielonych ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł1 944 m² 17 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1944 m i wymiarach ok. 88,5 m x 22 m, zlokalizowaną w wyjątkowym miejscu w otoczeniu zieleni, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł1 012 m² 661,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja 669 000 zł | sprzedaż | 1012 m2 | działka |siedliska | gmina piaseczno Atrakcyjna działka w spokojnej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej. Przedmiotem sprzedaży jest działka pod.

Szczegóły ogłoszenia

144 352 zł1 388 m² 104 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka 1388 m2 położona w miejscowości Dębinki. Jest możliwość zakupu dwóch działek o takiej samej wielkości położonych obok siebie Działka jest w studium.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł7 768 m² 218,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka budowlana objęta w 60% powierzchni Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (około 4.900 m2). Malownicza miejscowość położona w powiecie wołomińskim,.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł17 304 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż urokliwie zlokalizowana działka o powierzchni ponad 17 tys. m2, położona w miejscowości Tomaszew, 5 minut od węzła A2 - Wiskitki Działka złożona z części budowlanej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł1 923 m² 441,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, w miejscowości Wojcieszyn. Działka znajduje się w II linii zabudowy, w odległości około 35 m od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż świetnie zlokalizowana w centrum Starych Babic działka budowlano - usługowa o powierzchni 1080 m2. Nieruchomość położona jest w trzeciej linii zabudowy od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Numer oferty w biurze 6755 Polecamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 17.900m2 w kształcie długiego prostokąta o wymiarach 50x362m z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 51.925028, 21.001917 Błonie, ul. Sosnowa Numer Ewidencyjny 74 Media Brak w pobliżu Wymiary 44m x 536m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka leśno-budowlana o powierzchni 1,5ha z możliwością zabudowy mieszkaniowej na powierzchni ok. 2500m.kw. Zgodnie z mpzp na terenie przeznaczonym pod zabudowę można.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 452 m² 151,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W naszym biurze nieruchomości! Na sprzedaż bardzo ładna działka rolno-budowlana o powierzchni 1.452m2 w kształcie prostokąta i wymiarach ok 22m x 66m. Po.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł932 m² 5 364,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaży unikatowa działka położona na Wilanowie Wysokim u zbiegu ul. Łowczej z ul. Rumianą. Powierzchnia działki to 932 m2. Na działce istnieje możliwość wybudowania 4 willi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

DO sprzedania :działka budowlana Z aktualnym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego,parterowego O powierzchni zabudowy 138,90 M2.( patrz foto w sekcji : zdjęcia) - projekt domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolno budowlana o powierzchni 4700m2 z linia brzegową rzeczki. Teren położony na końcu drogi wewnętrznej, bez możliwości zabudowania działek sąsiednich. Działka objęta Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł1 092 m² 119,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomości gruntowe, działki budowlane, o pow. 1092m2, 1275m2, 1290m2 oraz 2300m2, zlokalizowane w mieście Osieck, powiat otwocki. Działki w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Świetnie zlokalizowana, działka usługowo mieszkaniowa o powierzchni 1935 m2, położona w Starych Babicach w okolicach ulicy Sienkiewicza, zaledwie 1,5 km od Rynku. Zgodnie z miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 814 000 zł9 070 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Działka ( budowlana) na sprzedaż Dębe Wielkie | 9070 m | Możliwość podziału Lokalizacja: dębe Wielkie, powiat miński Powierzchnia: 9070 m Status: w trakcie uzyskiwania Warunków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Rezydencja z historią w sercu Konstancina-Jeziorny Dla konesera, który potrafi dostrzec piękno w historii Ta przedwojenna willa z 1937 roku to więcej niż dom - to opowieść.

Szczegóły ogłoszenia

695 100 zł3 313 m² 209,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z miejscowym planem zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną na Żakowicach lokalizacja: działka położona jest w Radomiu przy ul. Starowiejskiej, w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł2 100 m² 928,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Wołominie, nowe Lipiny pod inwestycję deweloperską (segmenty, czworaki) bądź domy jednorodzinne Szczegóły oferty Powierzchnia: 2100 mkw Wymiary główne: 27x71.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod dom jednorodzinny w Ludwikowie. Lokalizacja Wydzielone 983 m2 działki w Ludwikowie w sąsiedztwie identycznych działek. Wieś Ludwików jest skomunikowana przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł600 m² 783,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana , idealna na budowę domu , pod inwestycję np na lokale usługowe lub segment rodzinny. Dojazd z dwóch stron działki. Na działce stoi dom oraz komórka (.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna 3400 m Stara Wieś Druga, gm. Kołbiel Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 3400 m , położona w miejscowości Stara Wieś Druga, gmina Kołbiel,.