dowolna

Działki mazowieckie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

9 970 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 970 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlane położone w Łochowie niedaleko pałacu. Na oferowaną nieruchomość składają się działki ewidencyjne nr 499/9 oraz 498/10 położone przy ulicy Laskowskiej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

9 457 200 zł31 524 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| działka położona na obrzeżach miasta z dala od zgiełku. W projekcie planu miejscowego ponad połowa terenu przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową ekstensywną.Pozostały obszar to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą atrakcyjnej działki zlokalizowanej na przedmieściach Sokołowa Podlaskiego w miejscowości Brzozów-Kolonia! Grunt oddalony jest zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu działkę w Chrzanowie Małym kilka metrów od granic Milanówka. Nieruchomość o powierzchni 1586 m2 i wymiarach 37,5 m na 41 m położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 573 m² 1 589,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Izabelin C działka budowlana o powierzchni 1573m2 w wyjątkowej lokalizacji kilkaset metrów od Urzędu Gminy, centrum Zdrowia oraz Centrum Kultury Izabelin, naprzeciwko Carrefour.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka usługowa 1,41 ha | Marków-Towarzystwo | Blisko trasy S8! Atrakcyjna działka usługowa o powierzchni 14 100 m , położona w miejscowości Marków-Towarzystwo, przy ul. Granicznej.

Szczegóły ogłoszenia

806 000 zł1 491 m² 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1491 m ( 2 działki, jedna o powierzchni 794 m2, druga o powierzchni 693 m2) Nieruchomość położona w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł2 900 m² 54,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana (857/4) o powierzchni 2964 m2 położona w miejscowości gminnej Huszlew. Objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na cele.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedania działki z wydanymi Warunkami Zabudowy w miejscowości Mistów gmina Jakubów o powierzchni 1000 m2. WZ obejmują: - budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. -.

Szczegóły ogłoszenia

1 536 000 zł19 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana 1,92 ha | mpzp | Michałów gm. Klembów. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 19 200 m (1,92 ha), położona w miejscowości Michałów, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

3 714 750 zł8 255 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod magazyn, usługi, produkcję blisko zjazdu z S8. Wydane warunki zabudowy: maksymalna liczba kondygnacji: 2 Maksymalna wysokość: 10m Wskaźnik powierzchni zabudowy: około 40% Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

498 680 zł1 918 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1918m posiada nieregularny kształt zbliżony do trójkąta 45x87x78 Nieruchomość położona bezpośrednio przy cichej gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł7 012 m² 285,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjno-budowlany składający się z trzech przylegających działek, położony w miejscowości Stasi Las, gmina Serock. Lokalizacja terenu jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2041 m, położona na granicy Grodziska Mazowieckiego i Milanówka. Spokojna, zielona okolica z szybkim dostępem do centrum obu miast oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł29 576 m² 40,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu ofertę inwestycyjną we wsi Czarnowiec (gmina Osieck, powiat Otwock). Nieruchomość (działka nr ew. 267/4) położona jest przy lokalnej drodze o małej intensywności ruchu na.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł1 982 m² 269,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna działka budowlana blisko Warszawy w miejscowości Żelechów gm. Żabia Wola , powiat Grodzisk Maz. 20 km od Janek , 30 km, od Warszawy , 3 km od trasy S 8 zjazd Siestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 256 m² 95,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1256 m2, w Cieksynie gmina Nasielsk. Według M.P.Z.P działka oznaczona symbolem 22 MN/ML. Przeznaczenie terenu : tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

312 500 zł12 500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka położona bezpośrednio przy ulicy asfaltowej, w otoczeniu działek zabudowanych w pierwszej lub drugiej linii od głównej drogi. Ponieważ działka jest dość wąska istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł13 874 m² 230,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna pod usługi logistyczne, magazyny, produkcję o powierzchni 1,4 ha w jednym z najlepszych węzłów komunikacyjnych w centrum Polski przy trasie S8 tzw.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 903 m² 149,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka nr 819/2 o powierzchni 1903 m2 położona przy ulicy Partyzantów w Cegłowie (powiat miński). Teren nieruchomości jest objęty miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł1 261 m² 467,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Miejsce wśród nowej zabudowy jednorodzinnej z bardzo dobrą komunikacją. Przystanek autobusu komunikacji Warszawskiej 200m od działki ok 2 km do wkd Nowa Wieś Warszawska. Nieopodal letnie baseny.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł3 602 m² 129,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka na sprzedaż Gąba, gm. Mszczonów. Przestronna działka położona w malowniczej miejscowości Gąba, w gminie Mszczonów. To idealne miejsce dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

22 491 600 zł18 743 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż! Bardzo atrakcyjna działka budowlana położona przy ul. Chodzieskiej jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w prawobrzeżnej Warszawie. Nieruchomość stanowi idealną okazję.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł18 600 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękny pasek ziemi w miejscowości Przydawki w Sobieniach Jeziory. Pasek jest duży, idealnie nadaje się na siedlisko, posiadłość wypoczynkową bowiem mamy tu staw, mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 400 m² 278,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana z pełnym uzbrojeniem 1400 m Przedstawiam Państwu przepiękną działkę budowlaną, która jest w pełni gotowa do zabudowy, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek gruntu o pow. po 1000mkw. położonych w miejscowości Wojcieszyn, blisko granicy z miejscowością Koczargi Stare, gmina Stare Babice. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł6 264 m² 14,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża, zielona działka położona w miejscowości Dobrzanów w gm. Skórzec pow. siedlecki. Jeżeli szukacie Państwo ciszy, spokoju, kontaktu z naturą to ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w miejscowości Sukowska Wola, położona w pobliżu rzeki Radomki. To idealne miejsce dla Ciebie, jeśli chcesz mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 500 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do kupienia narożna działka z planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną - dwulokalową, na działce znajduje się prąd. Dojazd do działki drogą gminną. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł1 673 m² 986,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowa na warszawskim Ursynowie. Powierzchnia 1673 m2. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym Maksymalna powierzchnia zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

40 372 150 zł62 111 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Maps 52.211553, 20.718406 Płochocin, ul. Stołeczna/poznańska numery ewidencyjne   .

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowane w urokliwym Głoskowie. Tereny objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego i są przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 020 zł6 000 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pakiet dwóch działek o łącznej pow. 6000 m2 -pod lasem z wszystkimi mediami bezpośrednio przylegają do drogi gminnej. Działki objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 151 m² 77,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca do wypoczynku - zapraszam do Kamionki w gminie Latowicz. Zapraszam do Gminy Latowicz - Kamionka piękne miejsce otoczone lasami i polami. Duża i szeroka działka ( 36m.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 500 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod zabudowę działka w miejscowości Kraśnicza Wola koło Grodzisk Mazowieckiego. Brak mpzp - są wydane warunki zabudowy na realizację domu wolnostojącego. Działka o powierzchni 1500m2.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł1 168 m² 769,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka Z wz Okolice Wału Miedzeszyńskiego i ulicy Panoramy działka 1168m2. Kształt prostokąta ,dojazd drogą wewnętrzną ze służebnością , ogród od południa. Warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo - mieszkaniowa o powierzchni 1058 m2 w Ożarowie Mazowieckim. Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, oddalona zaledwie 100 m od trasy Poznańskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł10 900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu grunt inwestycyjny o pow. 1,09 ha położony w miejscowości Księżyki przy drodze krajowej nr 50 z możliwością powiększenia o 2,32 ha. Wg.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ząbki ul. Wyszyńskiego, do sprzedania działka rekreacyjna o pow. 350 m2 położona na terenie ogródków działkowych rod Kaczeniec w Ząbkach; działka całkowicie ogrodzona z furtką.

Szczegóły ogłoszenia

460 500 zł1 535 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż kształtna działka znajdująca się w Kadach. Teren o powierzchni 1535 m2 i wymiarach 43 m na 35,5 m przy działce jest prąd. Działka jest objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

198 000 zł1 350 m² 147 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

tel.   . Jeśli szukasz działki z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z szybkim dostępem do większych miast to dobrze trafiłeś! Ta.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij