dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 717 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 717 ogłoszeń

Rynek pierwotny

2 490 000 zł213,14 m² 11 682,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

W jednej z najbardziej kameralnych części Kajetan, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych, powstaje wyjątkowa rezydencja zaprojektowana z myślą o Klientach oczekujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł202,17 m² 9 892,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom z potencjałem 202,17 m garaż działka 490 m Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 202,17 m , usytuowany na działce o powierzchni 490.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł180 m² 9 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny dom o powierzchni 180 m , idealny dla rodziny ceniącej komfort i prywatność. Działka o powierzchni 1000 m z możliwością indywidualnej aranżacji ogrodu według.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł288 m² 19 097,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 533 m²

Komfortowy dom Na sprzedaż posiadłość położona w dobrej lokalizacji blisko stolicy. Dom o powierzchni użytkowej 288m2 oraz warsztat 156m2+ garaż 44m2. Obie nieruchomości usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł180 m² 1 805,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny w Falatyczach powiat łosicki, gmina Platerów. Nieruchomość w skład której wchodzi murowany dom jednorodzinny, działka o pow. ok. 2000m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł305,46 m² 12 112,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:560 m²

Na sprzedaż kamienica mieszkalna z dużym potencjałem inwestycyjnym, przygotowana pod finalny etap realizacji projektu. Nieruchomość idealna pod: wynajem długoterminowy, wynajem krótkoterminowy,.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 000 zł460 m² 19 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 002 m²

Jeżeli szukasz ciszy i kontaktu z przyrodą ale też szybko musisz znaleźć się w Centrum lub na lotnisku to ten dom jest dla Ciebie! Jest takie miejsce, które daje poczucie spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:293 m²

Oferujemy do wynajęcia część domu ,funkcjonalną powierzchnię mieszkalno-biurową o łącznej powierzchni ok. 60 mkw, z dodatkową przestrzenią magazynową (ok. 22 mkw), zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł138 m² 72,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom w stanie developerskim z wykończeniem pod preferencje najemcy (właściciel wykończy dom w konsultacji z najemcą). Lokalizacja: - około 500 m do ul. Puławskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł580 m² 43,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:724 m²

Luksusowa rezydencja do wynajęcia Wilanów Niski, ul. Biedronki Oferujemy do wynajęcia wyjątkową rezydencję o powierzchni 580 m , położoną na zadbanej działce o powierzchni 724.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł250 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na sprzedaż piękny, wolnostojący dom w malowniczej miejscowości Dziecinów, o powierzchni użytkowej ok. 130 m2, zbudowany w 2008 roku. Nieruchomość składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

898 924 zł111,89 m² 898 924 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Starannie zaprojektowane osiedle segmentów w zabudowie szeregowej i mieszkań. Osiedle zostanie zbudowane na terenie o łącznej powierzchni 26 996 m , a jego częścią będą.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł217 m² 3 663,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom Z dużą działką W wygodnej lokalizacji Do sprzedania budynek w stanie surowym, zamkniętym. Budynek postawiony wg. projektu "dom w Anyżkach 2". Duża 1600 m2 działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł191,07 m² 6 542,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Dla potrzebujacych natury, ciszy i przestrzeni. Dom na działce 1500m2 i fotowoltaiką. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł112,98 m² 8 231,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Domy to zabudowa bliźniacza dwulokalowa. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i bez podatku pcc Możliwość zakupu przez obcokrajowców bez zezwolenia mswia. Proponowany dom to cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł124 m² 8 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 124 m na działce 620 m lok.3b Rozkład Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 27,05 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 050 000 zł121,82 m² 8 619,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Oferta Dewelopera. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak Również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Nowoczesny Bliźniak z płaskim dachem - 4.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł134 m² 6 119,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom otulony zielenią R O G O Z I N O. Dom o powierzchni 134 mkw, parterowy z poddaszem użytkowym na pięknej, dużej, tonącej w zieleni działce o powierzchni 2400.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł280 m² 11 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom - niepowtarzalna lokalizacja | zieleń, natura I cisza. A przy tym bliskość do centrum warszawy Luksusowy dom w Zalesiu Dolnym, który jest synonimem dobrego smaku i wygody - ogrom.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł380 m² 84,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Willa na wynajem prestiżowy adres na Starym Żoliborzu Powierzchnia 380 m | Możliwość podziału na piętra | Idealna na biuro lub usługi. Na wynajem wyjątkowa nieruchomość w sercu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł157,78 m² 8 866,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Wyjątkowy dom dwulokalowy z przestronną działką oferta dla osób, które cenią jakość i spokój Prezentuję inwestycję, która łączy w sobie prestiż kameralnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 000 zł87 m² 4 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - okolice Korytowa! duża działka 1600 M2! do sprzedaży dwie połówki W cenie 360.000 ZŁ KAŻDA! Dom w stanie surowym otwartym, położony w niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

2 045 000 zł355 m² 5 760,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Dom przy lesie na ogromnej działce przestrzeń, cisza i komfort blisko Warszawy Józefin gm. Halinów Są nieruchomości, które po prostu się ogląda. I są takie, które się czuje już od.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł240 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferta Premium, wawer - Las, bliźniak, duża działka, wysoki standard budowy. ul. Papierowa blisko Gocławia, na działce tylko jeden budynek, to nie jest osiedle! Zakup od Dewelopera - brak podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł240 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Oferta biura nieruchomości - dostępna tylko U nas! nie pobieramy prowizji od kupującego! Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny, wolnostojący dom o powierzchni ok. 240 m2 z 2004 roku położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł104,77 m² 10 976,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni ok. 105m, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Oferujemy Państwu bardzo ładny, komfortowy segment zewnętrzny usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 119 000 zł150,70 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nowoczesny dom w willowej części Radzymina projekt indywidualny, wysoka energooszczędność, wyjątkowa architektura. Bez prowizji Adres: radzymin, ul. Runa Leśnego Powierzchnia całkowita: 140,21.

Szczegóły ogłoszenia

7 990 000 zł350 m² 22 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą, położony w willowej części Starego Mokotowa, dzielnicy będącej wciąż jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł70 m² 11 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż inwestycja w budynku jednorodzinnym dwulokalowym. Lokale o powierzchni użytkowej około 70m2. Nad piętrem przestronny strych. Działki 350 oraz 400m2 Parter to część dzienna domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł290 m² 5 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Zapraszamy, elegancki, zadbany dom na sprzedaż Dom, który tutaj prezentujemy to wersja domu projektu pracowni Archon - Dom w gardeniach. Wielkość użytkowa 198,80m2 Wielkość całkowita: 290m2 4/5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł66,10 m² 10 121,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:832 m²

Na sprzedaż dom parterowy położony w miejscowości Żuków, gm. Sochaczew. Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 87 m2 położony na działce o powierzchni 832 m2. Sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł82,06 m² 53,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Do wynajęcia czteropokojowy dom (segment) o powierzchni 82 m , położony na ogrodzonym i spokojnym osiedlu przy ul. Piknikowej na Białołęce. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł257,76 m² 12 414,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Bliźniak, 257m2, 5 sypialni, nowoczesna bryła, wilanów-Zawady. : dla kogo? Dla wymagającej rodziny. Dla osób, które szukają domu położonego w bezpiecznej i spokojnej okolicy, którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł127,30 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 250 m²

Komfortowe i Nowoczesne Domy Szeregowe Konstancin, bielawa, ul. Bielawska Stan surowy zamknięty | 130 m | 250m2 działka | Kameralna inwestycja tylko 5 domów Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł180 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 525 m²

Odkryj wyjątkową okazję na rynku nieruchomości! Przedstawiamy atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni około 180 m , usytuowany na przestronnej i ustawnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:686 m²

Firma Derbin Nieruchomości pragnie bardzo serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 4-kondygnacyjnego, wolnostojącego domu o powierzchni 450 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł440 m² 3 406,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:254 m²

Nieruchomość znajduje się w centrum miasta, bezpośrednio przy głównej ulicy tj. przy ulicy Senatorskiej. Powierzchnia działki to 254m2 a na niej kamienica składająca się z w sumie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 900 zł116 m² 7 757,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny i funkcjonalny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 120 m2 z garażem w bryle budynku, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł200 m² 4 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:726 m²

Do sprzedaży dom typu bliźniak o powierzchni około 200 m2, zlokalizowany 1 km od centrum Mszczonowa. Duża działka - 726 m2, dostęp do dwóch dróg publicznych. Budynek składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł253 m² 6 284,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w Rozalinie | 212 m2 parter + 90 m2 poddasza | Dwa garaże | Idealny dla rodziny z możliwością aranżacji pod własny biznes! Zapraszam do zakupu domu położonego w spokojnej, zielonej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij