dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 731 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 731 ogłoszeń

Rynek pierwotny

669 999 zł87,93 m² 7 619,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 963 m²

- dom jednorodzinny - projekt Rakoszyn L 6300 | Wilcza Wola | 1963 m działki Na sprzedaż dom jednorodzinny realizowany według projektu Rakoszyn L 6300, położony w miejscowości Wilcza.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł200 m² 2 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży dom o powierzchni 200 m całkowitej, 100m użytkowej na dużej działce 4700m2, 8km od Makowa Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

4 390 000 zł471 m² 9 320,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Unikalny klimat, spokój w otoczeniu zieleni, 2 minuty od jeziora tuż obok Wisły. Kawałek własnego lasu. Dostępny wysokiej jakości profesjonalny spacer 3D. Możliwość podzielenia działki.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł64 m² 6 703,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ogród jak z bajki! Drewniany dom na zadbanej działce rekreacyjnej. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknej, zadbanej działki rekreacyjnej z drewnianym domem w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł140,72 m² 3 908,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:818 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 118 m z garażem jednostanowiskowym. Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł260 m² 8 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:298 m²

0% Prowizji. Skrajny segment o powierzchni 238 mkw, doskonale zlokalizowany na osiedlu Patio w Powsinie (wilanów). Nieruchomość czterokondygnacyjna o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł120 m² 10 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szukasz nowoczesnego domu dla rodziny, który łączy komfort życia, energooszczędność i świetną lokalizację w zielonej części Warszawy? Ta oferta na Wawrze spełnia wszystkie te.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł320 m² 11 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 063 m²

Oferuję do sprzedaży dom "z duszą" usytuowany w bocznej uliczce Wawra. Właściciele rozważą również propozycję zamiany na dom parterowy lub apartament z ogrodem z dobrą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

969 900 zł150,40 m² 6 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom wolnostojący w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Maz. Powierzchnia całkowitej ok. 150 m2, usytuowany na działce o powierzchni 444m2. Rozkład domu : Parter : - Wiatrołap 1,55m2 - Hall.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł422 m² 5 426,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:660 m²

Budynek mieszkalno-usługowo-produkcyjny 422 m2 (z prawomocnym i ważnym pozwoleniem na budowę kolejnego piętra mieszkalnego + 220 m2, po nadbudowie pow. wynosiłaby 642 m2). Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł170 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zakupu. Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni 150 m2 na obrzeżach Sochaczewa. Ładna, kształtna działka o powierzchni 1500 metrów. Na pierwszej kondygnacji znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 979 900 zł161,20 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

8 600 000 zł778 m² 11 053,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 318 m²

Luksusowa willa w prestiżowej części Konstancina-Jeziorna 642 m | 7 pokoi | działka 3318 m | garaż | sauna Z wielką przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł140 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o eleganckiej architekturze i wysokim standardzie wykończenia. Nieruchomość zachwyca przestronnymi wnętrzami, dużymi przeszkleniami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł151 m² 3 304,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:754 m²

Nowa atrakcyjna cena. Połowa bliźniaka w stanie surowym zamkniętym, na dużej działce. Składa się z salonu połączonego z kuchnią plus łazienka i kotłownia. Na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł143 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Oferujemy na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 143 m2 oraz ogrzewany garaż przylegający do budynku, usytuowany na działce o powierzchni 1075 m2 w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł220 m² 9 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Przedstawiamy funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m, położony w spokojnej i zielonej okolicy Osowca. Dom posadowiony na działce o powierzchni ok. 1400m2 ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł200 m² 11 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 611 m²

Piaseczno zalesinek na sprzedaż parterowy dom na dużej ładnej działce Z możliwością rozbudowy, działkę można podzielić. Świetna lokalizacja, przy cichej i spokojnej ulicy z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Do wynajęcia dom z ogrodem w doskonałej lokalizacji przy ulicy Wiślanej w Józefowie. Dom na narożnej działce o powierzchni około 427m2. Zagospodarowana posesja- nasadzenia, drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł290 m² 4 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom w stanie surowym otwartym z pokrytym dachem, usytuowany na dużej działce o pow. 3000 m kw o wymiarach 95x 30 m. W urokliwej części Łomianek , blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł121 m² 6 421,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom 121 m + poddasze 50 m | działka 300 m | 777 000 zł Cena: 777 000 zł tylko 6421 zł/m! Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, wybudowany w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł300 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Tel.   .!Nowoczesny, piękny dom obecnie wynajmowany na żłobek na sprzedaż wraz z budynkiem towarzyszącym , całkowicie samodzielnym, o dwu pokojach aneksie kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł142,31 m² 10 540,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 061 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej. Domy są posadowione na pięknej działce o powierzchni 2061 mkw. przy ulicy Marka Hłaski.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 800 zł128,60 m² 6 997 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży wykończony w stanie deweloperskim, gotowy do wykończenia pod klucz - Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 129 m2, posadowiony na ładnej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł227,70 m² 7 422,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Na sprzedaż piękny dom 227,7 m2 w podwarszawskim Bobrowcu, gm. Piaseczno. Rozkład pomieszczeń: parter: przestronny salon z wyjściem na taras i miejscem na komineknowoczesna, widna,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 900 m²

Do sprzedaży znajdujące się w Grabinie Radziwiłłowskiej gm. Puszcza Mariańska siedlisko z działką o powierzchni 12900 m2 składającą się z 2 działek ewidencyjnych- 11800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł420,10 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

English description below Prestige Real Estate ma zaszczyt zaprezentować piękny dom z ogrodem w prestiżowej lokalizacji na Starym Wilanowie. Dom jest 3-kondygnacyjny, bardzo przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł233,80 m² 8 511,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 360 m²

Do sprzedania przepiękna nieruchomość, a mianowicie dom wolnostojący o powierzchni 233,8m2 stojący na działce o powierzchni 1360m2. Dom został wybudowany w dwóch etapach: "dom 1".

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł400 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szanowni Państwo, drodzy Klienci, mam ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkową rezydencję położoną w jednej z najbardziej ekskluzywnych i pożądanych części Warszawy - Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł193,23 m² 4 916,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży nowy dom jednorodzinny o powierzchni 193,23 m2 zlokalizowany w miejscowości Feliksów pod Sochaczewem. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł218 m² 6 880,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak w miejscowości Siedliska k/piaseczna z 300m ogrodem Dom wybudowany w 2022.Materiał budowy-pustak ceramiczny. Doskonała lokalizacja. Do centrum Konstancina.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł220 m² 3 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:430 m²

BS Partners Nieruchomości prezentuje na sprzedaż gotowy obiekt pod hostel Zielonka o powierzchni 220m2, blisko trasy S8 Na sprzedaż nieruchomość idealna pod działalność hostelową, położona.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł181,40 m² 4 383 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom o powierzchni ok. 180m2, usytuowany w Pięknej zielonej okolicy w Milanówku. W skład nieruchomości wchodzą : - 2 x kuchnia - salon - główna.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Guzów-Kolonia pod Orońskiem - niewielka, sielankowa miejscowość, do której szybko dojedzie się z Orońska jak i z Radomia. To właśnie tutaj znajduje się prezentowana przez nas.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Firma Derbin Nieruchomości pragnie zaprezentować Państwu niezwykły dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 273,9 m , usytuowany na przestronnej działce 800 m , w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 898 zł146 m² 8 122,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:335 m²

kontakt   Osiedle nowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej na zamkniętym i dozorowanym terenie. 8min.do STACJI METRA CHRZANÓW z OPCJĄ Domy na raty po 8 000 miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł190 m² 14 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:332 m²

Prezentujemy na sprzedaż nowoczesny, wyposażony, umeblowany, gotowy do wprowadzenia dom z garażem na osiedlu przy Szkole Amerykańskiej (american School of Warsaw) - 6 pokoi, 3 łazienki, 1 toaleta.