dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 825 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 825 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

10 400 zł205 m² 50,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:343 m²

Do wynajęcia 7-pokojowy 2-piętrowy segment 205 m2 na działce 343m2, wawer Zerzeń. Idealny dla rodziny lub dla firmy. Cena: 10 400 zł netto + media wg zużycia (prąd, woda, gaz). Wymagana kaucja. Wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Strzeniówka,mazowieckie

1 190 000 zł209 m² 5 693,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zdjęcia przedstawiają przykładowe wizualizacje wnętrz tej nieruchomości. Zapraszamy do zapoznania się z tą niepowtarzalną ofertą nieruchomości, która z pewnością przypadnie do gustu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

899 000 zł134 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. dom nr.3 lok.1 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 289 800 zł250 m² 5 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim w zielonej i cichej okolicy o powierzchni ok 250 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. 1500 m2. Wybudowany z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

980 000 zł153 m² 6 397 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom parterowy! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 150m, położony na dużej działce ok. 1000 m w malowniczym. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Wielkanocna okazja dom w cenie mieszkania - umów się na prezentację w Poniedziałek Wielkanocny! Nie odkładaj decyzji o większym metrażu na później. 144 m powierzchni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 990 000 zł270 m² 7 359 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Nowoczesny Dom wolnostojący o powierzchni ok 270 m Nowoczesny Dom Zachwyca minimalistyczną bryłą z płaskim dachem, dużymi przeszkleniami i panoramicznymi oknami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Koszelówka

Koszelówka,mazowieckie

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Posiadam do sprzedaży zabudowaną działkę letniskową o powierzchni 706 mkw wraz z drewnianym domem letniskowym o powierzchni około 70 mkw, składającym się z: - salonu - korytarza - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

6 500 000 zł600 m² 10 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej komfortowych części Pruszków, oferująca ogromną przestrzeń, prywatność oraz szerokie możliwości wykorzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mława,mazowieckie

429 000 zł125 m² 3 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Zacisze wyjątkowa inwestycja w sercu miasta Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Redutowa

Piaseczno,mazowieckie

1 800 000 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przestronny, funkcjonalny dom ok. 180 m w spokojnej, zielonej okolicy idealny dla rodziny. Na parterze: salon z wyjściem na taras, duża kuchnia, gabinet, wc oraz sypialnia. Na piętrze: 3 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł177 m² 7 288,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość 1/2 domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej. Dom wybudowany w mieście , ale z uwagi na otoczenie , ma się wrażenie jakby się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wólka Szczawińska

Wólka Szczawińska,mazowieckie

630 000 zł140 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem domu w trakcie budowy na sprzedaż w stanie deweloperskim w Wólce Szczawińskiej. * możliwość przesłania zdjęć oraz filmu wnętrza domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Halinów

Halinów,mazowieckie

2 650 000 zł215 m² 12 325,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Zapraszamy do zakupu niezwykłego domu, zaprojektowanego i wykonanego na lata , z najwyższą starannością, z myślą o trwałości, bezpieczeństwie i komforcie codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

819 900 zł85 m² 9 623 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o pow. ok. 85 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. ok 360 m2, położony w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

960 000 zł120 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni ok. 120 m, położona na działce 380 m w pobliżu Grodziska Mazowieckiego w miejscowości Adamowizna Dom w stanie deweloperskim, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zapole

Zapole,mazowieckie

1 099 900 zł141 m² 7 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

849 900 zł121 m² 7 012 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 120 m 2 , posadowiony na działce ok. 1492 m 2 , zlokalizowany w miejscowości Międzyborów. Dom z duszą wymaga remontu , za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 958 900 zł205 m² 9 574 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 205 m2, zrealizowany według indywidualnego projektu architektonicznego, który łączy funkcjonalność z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł106 m² 15 943,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment skrajny o powierzchni 106 m, położony w kameralnej i zielonej części Warszawy w dzielnicy Wawer. Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł124 m² 7 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży segment ( lokal środkowy ) o powierzchni ok.124mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 990 000 zł312 m² 6 378,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

970 000 zł137 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

4 300 000 zł199 m² 21 717,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowy, klimatyczny dom w prestiżowej części Sadyby. Ważne: świadcząc usługi na najwyższym poziomie oraz dbając o prywatność właścicieli - w przypadku zainteresowania zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 100 000 zł186 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący idealny dla dwóch rodzin. Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 186 m, posadowiony na działce o powierzchni 814 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 690 000 zł316 m² 8 512,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:986 m²

Nowoczesna Rezydencja Parterowa 316 m | Prywatna Działka 986 m | Komfort Bez Kompromisów To nie jest dom budowany pod sprzedaż. To nieruchomość stworzona dla siebie z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 020 000 zł110 m² 9 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowoczesny segment jednorodzinny 110 m z garażem i ogródkiem kameralne osiedle 4 domów Oferuję atrakcyjny segment jednorodzinny o powierzchni 110 m, z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Warszawa,mazowieckie

4 000 000 zł352 m² 11 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:596 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego domu podzielonego na 3 lokale z garażami na 2/3 samochody. Możliwość połączenia lokali i stworzenie jednego dużego domu. Historia domu: dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czarnów

Czarnów,mazowieckie

2 790 000 zł184 m² 15 163 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 567 m²

Czarnów | dom 184 m2 | sprzedaż | działka 1567 m2 | 2 790 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o powierzchni 184 m2, na działce o powierzchni 1567 m2. Parter: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jachranka

Jachranka,mazowieckie

799 000 zł108 m² 7 398,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej Jachranka k. Zegrza Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 108,90 m, położony w niezwykle urokliwej części Jachranki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Musuły

Musuły,mazowieckie

1 679 000 zł140 m² 11 992,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Na sprzedaż dom oddany do użytku w drugiej połowie 2025 r. Dom jest gotowy do wprowadzenia. Budynek został postawiony z myślą o własnym zamieszkaniu, co znajduje odzwierciedlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 070 000 zł137 m² 7 810 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Nowoczesny Dom wolnostojący, położony w zielonej, spokojnej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom o powierzchni ok. 137 m2, usytuowany w Pięknym Zielonym Rejonie, na działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Żółkiewskiego

Piaseczno,mazowieckie

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Belvedere Estate oferuje na wynajem przestronny dom wolnostojący w podwarszawskiej miejscowości Zalesie Dolne! Dom wolnostojący 4-pokojowy o powierzchni ok. 200 m2, który położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Książenice,mazowieckie

1 149 000 zł142 m² 8 091,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta na wyłączność. Do sprzedania 1/2 bliźniaka na nowoczesnym osiedlu w Książenicach pod Grodziskiem Mazowieckim. Budynek położony blisko szkół/przedszkoli/sklepów, w otulinie lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

845 000 zł118 m² 7 149 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedsprzedaż! Nowoczesne Segment środkowy do Sprzedaży w Atrakcyjnej Lokalizacji! Przedstawiamy do sprzedaży nowy segment o powierzchni użytkowej około 118 m, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

865 000 zł137 m² 6 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. Oferta promocyjna na 1 lokal! 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 400 000 zł305 m² 17 705 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 011 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy, który łączy w sobie funkcjonalność, wysokiej jakości materiały oraz niepowtarzalny design. Usytuowany na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

845 000 zł118 m² 7 149 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Budy-Grzybek,mazowieckie

1 330 000 zł143 m² 9 300,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Na sprzedaż dom parterowy w stanie deweloperskim o powierzchni 143,88m, położony na przestronnej działce o powierzchni 990 m. Gotowy Do urządzenia Dom zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 749 900 zł205 m² 8 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny Dom ok. 205m2 w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny Dom wolnostojący, parterowy o powierzchni ok. 205 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, w cichej.