dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 825 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 825 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

3 000 000 zł305 m² 9 836,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż rezydencja - dom wolnostojący w Magdalence, wybudowany w 2010 r., wykończony w późniejszych latach w wysokim standardzie. Powierzchnia domu 265 m2 + garaż (łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 900 000 zł300 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:839 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 2004 roku, położony w cichej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, gotowa do zamieszkania. Rozkład: -6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piasta Kołodzieja

Warszawa,mazowieckie

1 523 635 zł132 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy dom w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 132,49 m2 z ogrodem 163 m2 usytuowany na nowopowstającym osiedlu Kołodzieja Residence. Budynek znajduje się na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Garbatka

Garbatka,mazowieckie

1 066 000 zł154 m² 6 922,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

1 066 000 zł I sprzedaż I 154 M2 | połowa bliźniaka | działka 430 m2 I garbatka I gmina lesznowola bez podatku pcc! 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:266 m²

Wielkanocna okazja dom w cenie mieszkania - umów się na prezentację w Poniedziałek Wielkanocny! Nie odkładaj decyzji o większym metrażu na później. 144 m powierzchni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 800 zł125 m² 6 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słabomierz

Słabomierz,mazowieckie

2 799 900 zł281 m² 9 964 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w stylu dworkowym na malowniczej, częściowo zalesionej działce. Z przyjemnością prezentujemy unikatowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 280 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kąkolowa

Warszawa,mazowieckie

1 680 000 zł120 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:423 m²

Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej położony w Warszawie we wschodniej części Radości, przy ul. Kąkolowej 72b. Dom o powierzchni ok. 120 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Michałowice

Michałowice,mazowieckie

2 300 000 zł151 m² 15 191,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący na dużej, pięknie zagospodarowanej działce w doskonałej lokalizacji - Michałowice-Osiedle. Najważniejsze informacje: powierzchnia domu: 151,4 m Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 069 900 zł161 m² 6 637 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W bardzo dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.160 m2, posadowiony na pięknej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 400 000 zł125 m² 43 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:930 m²

Eurovilla prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący na Zielonej Sadybie z unikatową działką o powierzchni 930m2 w urokliwej lokalizacji. Wolnostojący dom na Sadybie położony na bajkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bronisławów

Bronisławów,mazowieckie

749 900 zł98 m² 7 652,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowoczesny dom w Bronisławowie komfort i spokój blisko Warszawy! Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 98 m, położony na dużej działce ok. 1100 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 990 000 zł430 m² 18 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie bezpośrednie Luksusowy, nowoczesny, w pełni urządzony w nowoczesnym stylu dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 430 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 990 000 zł430 m² 18 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Głogowska

Warszawa,mazowieckie

3 700 000 zł446 m² 8 301,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Sady Żoliborskie / ul. Głogowska / 446 m2 / 6 pokoi / taras / sauna / ogród 420m2 Narożny segment w cichej dzielnicy Sady Żoliborskie. Dom 3 kondygnacyjny dom składający się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biedronki

Słomin,mazowieckie

1 328 067 zł136 m² 9 788,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:338 m²

Dom 135 m | 5 pokoi | 2 kondygnacje Szukasz domu z ogródkiem w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ten dom w zabudowie segmentowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

3 390 000 zł600 m² 5 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z możliwością adaptacji pod firmę (it, e-commerce, beauty (medycyna estetyczna), placówka rehabilitacyjna, placówka zdrowia psychicznego, firma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białej Brzozy

Zalesie Górne,mazowieckie

3 390 000 zł600 m² 5 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białej Brzozy

Zalesie Górne,mazowieckie

3 390 000 zł600 m² 5 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boża Wola

Boża Wola,mazowieckie

1 199 900 zł166 m² 7 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący 165 m + garaż 2-stanowiskowy , duża działka 1260 m . Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 165 m z garażem dwustanowiskowym ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

11 500 000 zł700 m² 15 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Tylko U nas English version below. Przedstawiamy Państwu wyjątkową willę na sprzedaż usytuowana w samym sercu znanego i cenionego uzdrowiska Konstancin - Jeziorna. Elegancki i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł124 m² 8 856 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.124mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrowa

Nieporęt,mazowieckie

1 099 000 zł98 m² 11 168,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 043 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Nieporęcie, przy ul. Chabrowej. Budynek z 2005 roku, usytuowany na ogrodzonej działce o powierzchni 1043 m . Według dostępnej dokumentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 569 000 zł161 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Oferta sprzedaży segment W miejscowości szczęsne Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment o powierzchni 161 m, położony na działce o powierzchni 300 m, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

1 650 000 zł155 m² 10 645,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

4 sypialnie | Ogród | Las | Nowe osiedle Oferuję na sprzedaż komfortowy dom położony w spokojnej i zielonej części Wiązowny, na prestiżowym Osiedlu. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Regów

Regów,mazowieckie

1 600 000 zł135 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:814 m²

Na sprzedaż w pełni wykończony dom parterowy z użytkowym poddaszem, położony na zadbanej działce w spokojnej, zielonej okolicy. To propozycja dla osób, które nie chcą tracić czasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuligowska

Warszawa,mazowieckie

897 000 zł78 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą segmentu w stanie deweloperskim bez prowizji w bardzo atrakcyjnej cenie na pograniczu Starego i Nowego Wawra jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Adamowizna,mazowieckie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

W ofercie dom w zabudowie dwulokalowej w Adamowiźnie pod Grodziskiem Maz. Nowoczesna architektura budynku oraz ciche miejsce nieopodal obiektów użyteczności publicznej. Powierzchnia ok. 140 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 350 000 zł142 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem

Pruszków,mazowieckie

1 999 000 zł194 m² 10 304,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:612 m²

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Rezydencja z ogrodem na pograniczu Pruszkowa i Komorowa Prywatność. Przestrzeń. Komfort życia blisko natury. Jeśli poszukujesz domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 190 000 zł651 m² 3 364,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu pod Warszawą? Cenisz sobie bliskość natury, a jednocześnie dobry dojazd do centrum wydarzeń? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 449 900 zł214 m² 6 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 159 m²

Inwestycja na ukończeniu. Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 214 m2 w Osowcu na przestronnej działce o powierzchni ok. 1160 m2. Przestronny, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyszłość

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

1 099 000 zł125 m² 8 800,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Zapraszamy do zakupu połowy bliźniaka w stanie deweloperskim w Stanisławowie Pierwszym, z idealnym dojazdem do Warszawy. Dom w zabudowie bliźniaczej charakteryzuje się nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Sękocin Stary,mazowieckie

1 549 000 zł213 m² 7 256,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

1 549 000 zł I Sprzedaż I Dom bliźniak 153,50 m2 I Sękocin Stary I gm. Raszyn Bez prowizji od Kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Wyszków,mazowieckie

650 000 zł196 m² 3 316,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Atuty nieruchomości w skrócie! | 194 mkw | działka 369 mkw | wolnostojący | 2 x balkon | garaż podziemny | kominek | poddasze 96 mkw do zagospodarowania | piwnica | ogrzewanie gazowe | cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 130 000 zł204 m² 5 539,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:708 m²

Na sprzedaż przestronny i solidny dom, stanowiący połowę bliźniaka, o łącznej powierzchni 204 m, usytuowany na działce 708 m w Żyrardowie. Budynek składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł110 m² 63,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy dom 110m2 w zabudowie bliźniaczej, na działce 200 m2, mokotów-Wyględów. Dwie niezależne kondygnacje, doskonały na potrzeby firmy, na biuro projektowe, biuro rachunkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

1 360 000 zł148 m² 9 158,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny parterowy z zadaszonym tarasem oraz możliwością adaptacji poddasza na dodatkową przestrzeń mieszkalną. Dom jest obecnie w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ołtarzew

Ołtarzew,mazowieckie

1 120 000 zł144 m² 7 805 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 099 000 zł106 m² 10 367,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w miejscowości Żelechów o powierzchni 106 m w stanie deweloperskim, usytuowany na działce o powierzchni 1100 m. Nieruchomość łączy.