dowolna

Domy mazowieckie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

8 730 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 730 ogłoszeń

1 309 000 zł134 m² 10 514,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Na sprzedaż: nowoczesny, energooszczędny dom bliźniaczy 134 m | Raszyn, nowe Grocholice Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które szukają harmonii między komfortem życia, nowoczesną technologią.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł292 m² 8 558,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 630 m²

Na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom jednorodzinny położony w bardzo dobrej części podwarszawskiego Komorowa. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 1630 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł155,90 m² 18 601,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 130 m²

Zapraszam na prezentację wolnostojącego parterowego domu o powierzchni 155,9 m wybudowanego na ogromnej działce 9130 m położonej w Wiązownie Kościelnej. Bez prowizji agencji!.

Szczegóły ogłoszenia

14 800 zł170 m² 87,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Luksusowy Dom na Wynajem | Osiedle Konstancja | Konstancin-Jeziorna Na wynajem wyjątkowa nieruchomość położona w jednym z najbardziej prestiżowych, strzeżonych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł270 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Falenica***-bardzo dobra lokalizacja-***przestrzeń I wygoda********* Ok. 500m - skm/pkp Wolno stojący w centrum Falenicy w wysokim standardzie, wykonany z wielką dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł306 m² 21 241,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Luksusowa willa w Konstancinie w bliskiej odległości od Szkoły Amerykańskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje piękną, nowoczesną willę.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł320 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:810 m²

| na sprzedaż 7 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 320 m2 (pow. użytkowej 230 m2 ) zlokalizowany na działce o powierzchni 810 m2 w Milanówku, powiat grodzki.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 000 zł1 892,03 m² 8 985,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:58

 

Powierzchnia działki:2 005 m²

| na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o pow. użytkowej 1892,03 m2 , usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł78 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wolnostojący 78 m2 na ogrodzonej działce 1600 m2 w Kosowie gm. Kowala kilkaset metrów od granic Radomia. Dom: -powierzchnia użytkowa 78 m 2. -na działce w kształcie lekko.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł59 m² 15 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:138 m²

Segment z Ogródkiem Wnętrze zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Spójna paleta barw i jednolita podłoga w całym mieszkaniu optycznie powiększają przestrzeń, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do kupienia nowe 4-pokojowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 122 m2, w miejscowości Grądy (powiat warszawski zachodni). Do stacji Metra Bemowo 25 km. Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł266 m² 9 962,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 383 m²

NA sprzedaż przestronny parterowy dom Z poddaszem użytkowym W chyliczkach pod piasecznem oferta na wyłączność Dom prezentuje agent Powierzchnia użytkowa: 266 m2 Powierzchnia działki: 1 383.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł80,72 m² 9 898,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Osiedle Kampino Park to nowopowstająca inwestycja w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Wyróżnia ją dostęp do prywatnej części lasu, bliska odległość od trasy S-7 skąd szybko.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł219 m² 10 456,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Nieruchomość Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Brwinowie na dużej działce o powierzchni ok 1500 m2 Nieruchomość z wygodnym rozkładem pomieszczeń oraz możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł440 m² 7 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:683 m²

Ursus / Czechowice - Stary Ursus Unikatowy Dom z Pięknym Ogrodem | 440 m | 5 pokoi | Sauna | Basen I Poddasze do aranżacji | Działka 683 m ul. II Armii Wojska Polskiego dla kogo?.

Szczegóły ogłoszenia

15 500 zł245 m² 63,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:414 m²

Bliźniak na Sadybie w okolicy ul. Św. Bonifacego wykończony w wysokim standardzie, ostatnio wynajmowany na cele biurowe. Piwnica z oknami: 2 pokoje 28 m i 10 m, łazienka, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł418,37 m² 9 321,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 247 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu o powierzchni całkowitej 418 mkw., usytuowanego na działce o powierzchni ponad 2200 mkw. Dom utrzymany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 800 zł239,20 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 206 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny Dom wolnostojący o powierzchni około 240 m, położony na malowniczej działce o powierzchni ok. 1200 m, usytuowany w urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 950 000 zł217 m² 22 811,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Zamieszkaj w ekskluzywnej rezydencji! Dom zlokalizowany na nowo powstającym osiedlu nowoczesnych, luksusowych rezydencji tuż obok Miasteczka Wilanów, w sąsiedztwie skarpy wiślanej przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 900 zł90,51 m² 8 285,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Segment zewnętrzny o pow. 90,51 m na działce 320 m2 usytuowany w bardzo ładnej, cichej części miasta Grodzisk Mazowiecki. Stan deweloperski. - kupujący nie płaci podatku pcc. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł158 m² 10 063,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Zapraszam do zakupu. Komfortowy, klimatyczny dom wolnostojący o powierzchni 158,2 m2. Garaż w bryle budynku. Nieruchomość znajduje się w spokojniej okolicy domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł387 m² 7 751,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom o powierzchni użytkowej około 350 m , położony na działce o powierzchni 1300 m . Nieruchomość po remoncie w 2008 roku. Możliwość dokupienia dwóch sąsiednich działek.

Szczegóły ogłoszenia

1 979 900 zł161,20 m² 12 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 372 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 160 m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy, zaledwie kilka kilometrów od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł171 m² 4 964,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 942 m²

Samodzielny dom, z dala od ulicy i ruchu samochodowego, z dużą działką. To możliwe. Jeśli jesteś Właścicielem mieszkania w centrum Radomia - istnieje możliwość rozliczenia go.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł120 m² 7 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Umowa na wyłączność! Budowa domu rozpocznie się po podpisaniu przez klientów umowy Deweloperskiej! Nowoczesny dom jednorodzinny dwulokalowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,90m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:814 m²

Zachwycająca propozycja dla poszukujących komfortu i spokoju! Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prowizji - skorzystaj z okazji i zamieszkaj w wymarzonym domu. Przedstawiamy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 568 000 zł161 m² 968,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Nowoczesny segment środkowy | Szczęsne k. Grodziska Mazowieckiego | 161 m | Idealny dla rodziny Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny segment środkowy położony w miejscowości Szczęsne.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 900 zł161,20 m² 10 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny, parterowy dom o powierzchni ok. 160 m2, położony na zadbanej, prostokątnej działce 1000 m2 w malowniczej miejscowości Rozalin, gmina Nadarzyn.

Szczegóły ogłoszenia

2 880 800 zł184,39 m² 15 623,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

0% - kupując nie płacisz prowizji! - etap 3 - realizacja - IV kwartał 2026 rok Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136,20 m² 7 334,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy! Oferujemy segment zewnętrzny o powierzchni 135 m z garażem, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 489 000 zł148,99 m² 9 993,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż komfortowy lokal w zabudowie dwulokalowej, położony w cichej i zielonej części Wycinek Osowskich. Inwestycja zlokalizowana w otoczeniu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł220 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:506 m²

Nowoczesny wykonany z wysokiej klasy materiałów Nie wymaga nakładów finansowych Bardzo cicha okolica - Zalesie Dolne Wjazd na posesję z cichej drogi dobrze oświetlonej, zimą odśnieżanej.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł210 m² 12 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przytulny dom wolnostojący wraz z domkiem gościnnym w Kajetanach english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma do zaprezentowania przytulny, ciepły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 000 zł108,87 m² 8 900,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż oferuję Państwu nowoczesne i funkcjonalne domy, usytuowane na małym kameralnym osiedlu w Starej Iwicznej. Osiedle składające się z 6 budynków jednorodzinnych dwulokalowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł144,53 m² 7 603,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mdp Partners przedstawia: nowoczesny dom parterowy 144,5 m | duża działka 1200 m | Aleksandrów, gm. Góra Kalwaria Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 144,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Na sprzedaż przestronny i starannie utrzymany dom jednorodzinny , położony na pograniczu Milanówka, w spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość łączy kameralny charakter otoczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 600 zł137 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Osiedle kameralnych, nowoczesnych lokali zlokalizowanych w spokojnej dzielnicy Radomia. Ta zaciszna enklawa zapewni mieszkańcom wytchnienie od miejskiego zgiełku i pozwoli nacieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł170 m² 82,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Nowe Miasto. Dom o charakterze loftowym. Świeżo po remoncie. Wysoki parter: otwarta przestrzeń z kuchnią. Wyjście na balkon i do ogródka. Piętro: 2 sypialnie, 2 garderoby, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 900 zł161,20 m² 6 637 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

W bardzo dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.160 m2, posadowiony na pięknej, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł90 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 3 ha wraz z zabudowaniami i domem mieszkalnym. - dom mieszkalny 90 m 3 pokoje, kuchnia, łazienka dostępne media: woda z wodociągu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł110,82 m² 9 565,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż: nowoczesny bliźniak parterowy 111 m2 Na sprzedaż komfortowy dom parterowy o powierzchni 111 m, położony na działce 450 m2 w spokojnej i zielonej miejscowości Budy Grzybek.