dowolna

Domy do wynajęcia mazowieckie - Oferty wynajmu domów

558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł150 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia pół bliżniaka na Sadybie ba biuro pow.150m2 5 pokoi w b.dobrym standardzie. Piwnica 1 pokó j o 2 oknach, kuchnia, łazienka. Parter: 2 pokoje, wc. Piętro 2 pokoje Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kiedacza

Warszawa,mazowieckie

8 200 zł467 m² 17,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:580 m²

Do wynajęcia segment na osiedlu strzeżonym (monitoring, strażnik, domofon do furtki i drugi do strażnika, ochrona całodobowa). W pobliżu sklepy osiedlowe, szkoły, markety, stacje benzynowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa umeblowana Zagórze

Zagórze,mazowieckie

15 000 zł642 m² 23,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mam przyjemność zaprezentować na wynajem rezydencję pod dom seniora lub inną działalność usługowo - opiekuńczą o łącznej powierzchni 642 m2, na działce o powierzchni 1500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Legionowo,mazowieckie

3 600 zł83 m² 43,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Do wynajęcia bardzo ładny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 80 m2 z przylegającym ogródkiem działkowym. Segment znajduje się Legionowie w bardzo spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł550 m² 21,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować willę z basenem do wynajęcia w sercu Starego Wilanowa w bardzo prestiżowej lokalizacji. Opis: poziom -1: pomieszczenie z łazienką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł642 m² 23,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Walczyka

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł260 m² 19,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:236 m²

Przestronny segment środkowy, wynajem na cele mieszkalne lub biuro, bez prowizji od najemcy. Wolny od zaraz. Składa się z salonu z kominkiem, półotwartej kuchni, gabinetu, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szmaragdowa

Czarnów,mazowieckie

7 900 zł562 m² 14,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wynajem | dom | 562 m2 | Czarnów gm. Konstancin-Jeziorna Przedmiotem najmu jest przestronny, ośmiopokojowy dom o powierzchni całkowitej 562 m2, składający się z salonu, widnej kuchni, czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

12 900 zł230 m² 56,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

****biuro Nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom na Osiedlu Harmonium w Konstancinie-Jeziornej****** Nowy dom do wynajęcia na osiedlu Harmonium. Rozkłąd: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Otwock

Otwock,mazowieckie

3 800 zł150 m² 25,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Avenue Estate prezentuje do wynajęcia dom w zacisznym miejscu Otwocka z pięknie zagospodarowanym ogrodem, idealny dla rodziny 2+1. Nieruchomość Dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

7 800 zł340 m² 22,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Skrajny segment na zamkniętym osiedlu dębina na Ursynowie o powierzchni całkowitej 300 m2, cztery poziomy. Piwnica: garaż, pomieszczenia gospodarcze (pralnia, kotłownia) Parter; salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Arbuzowa

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia od zaraz dom wolnostojący 150 m2 posadowiony na działce 100m2 w zacisznej części miasta, na granicy Wilanowa, ursynowa i Mokotowa, blisko ulicy Arbuzowej. Dom jest częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

6 500 zł235 m² 27,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Bardzo wygodny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 235 m2, składający się z 6 pokoi, kuchni, dwóch łazienek oraz garderoby. Dodatkowo w przyziemiu znajduje się kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chorągwi Pancernej

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł260 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom położony jest w cichym miejscu Starego Wilanowa. Rozłożony jest na 4-rech kondygnacjach - piwnica: 2 pokoje po 20 m2, pralnia pom gosp, łazienka z prysznicem. Parter: salon 75m2, kuchnia 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lercha

Warszawa,mazowieckie

16 500 zł350 m² 47,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bezpieczeństwo I komfort Ten przestronny, nowoczesny dom położony jest na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych w rejonie Wilanów Zawady. Mieszkańcy tej okolicy chwalą sobie bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Służew

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł220 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom do wynajęcia na biuro, 500 m od stacji Metro-Wilanowska. 1/2 bliźniaka w osiedlu domów jednorodzinnych, 3 kondygnacje; piwnica: garaż 2 st., 2 pokoje, łazienka, kuchnia, wc, PARTER: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Genewska

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł271 m² 44,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:485 m²

Przestronny dom(270m2) z garażem, usytuowany na dużej działce(485m2) przy ul. Genewskiej na Saskiej Kępie. Unikalna lokalizacja, stylowa bryła budynku. Nieruchomość idealnie nadająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Lipków

Lipków,mazowieckie

6 000 zł230 m² 26,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:612 m²

Urokliwe, przestrzenne i strzeżone osiedle. Zautomatyzowane nawodnienie ogrodu.Ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem na poziomie "0". Umeblowane i wyposażone. Parter:wiatrołap - 4,19m. Hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

7 900 zł250 m² 31,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom na starej Saskiej Kępie na wynajem dla firmy lub rodziny biznesmenów, dyplomatów etc. 7 pokojów, 3 łazienki, garaż. Tarasy i balkony od strony południowej. Dodatkowo piwnice i strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł146 m² 68,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny, 5 pokojowe mieszkanie, w dobrym rejonie starej Saskiej Kępy. Lokal dwupoziomowy, na poziomie I: hall, 3 pok, kuchnia, łazienka, balkon, na II: hall, 2 pok, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piastów

Piastów,mazowieckie

4 000 zł230 m² 17,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:587 m²

Budynek położony w dobrej lokalizacji blisko centrum Piastowa. W pobliżu wszelkiego rodzaju sklepy, szkoła. Bardzo blisko wjazd na autostradę. W okolicy zabudowa jednorodzinna. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł350 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 400m2. Bardzo dobra lokalizacja, wygodny dojazd do centrum, niedaleko trasa S8. Przestronne wnętrze może być dowolnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

2 800 zł175 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Oferuję do wynajęcia dom jednorodzinny, położony w rewelacyjnej lokalizacji na pięknej działce. Na dole pokój dzienny, kuchnia i łazienka. Na piętrze 3 pokoje i wc Ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł225 m² 18,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Natolin - oferujemy Państwu do wynajęcia - segment środkowy ok. 225m usytuowany na osiedlu Dębina ( w obrębie ulic; rosoła, belgradzkiej, nowoursynowskiej ). Powierzchnia użytkowa 182 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

4 000 zł150 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynajmę dom 150m2 na działce 400m2 w Centrum Żyrardowa Budynek składa się: parter: salon z dużym tarasem, kuchnia, łazienka z dużą narożna wanną, garderoba, przedpokój, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Rosoła

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł450 m² 24,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Dom na wynajem Warszawa Ursynów powierzchnia 450 m2 11 000 zł brutto/miesięcznie. Akces Nieruchomości poleca ekskluzywną ofertę wynajmu - dom w atrakcyjnej lokalizacji Ursynowa w rejonie ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia duży dom ok 300m2 na Saskiej Kępie. Okolica wyróżnia się ciszą i spokojem. Jest również świetnie skomunikowana z Centrum miasta, lotniskiem, dworcami kolejowymi oraz innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Królewska

Bogatki,mazowieckie

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Wynajem | dom | 100 m2 | Bogatki Przedmiotem wynajmu jest dom o powierzchni użytkowej 100 m2, na działce 800 m2, składający się z dwóch kondygnacji: parter: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Józefosław,mazowieckie

3 600 zł137 m² 26,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Józefosław - wieś za Lasem Kabackim, do wynajęcia segment skrajny o pow. użytkowej ok. 120m2. Na parterze domu duży salon z aneksem kuchennym, toaletą i przedsionkiem. Na piętrze dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miączyńska

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł180 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:293 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący (okolice osiedla Marina Mokotów). Rok budowy 1968, po generalnym remoncie w 1997 r. Powierzchnia mieszkalna 112 m2 + piwnica 56 m2 + garaż 22 m2, taras 19 m2. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł150 m² 39,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:140 m²

Do wynajęcia na cela biurowe segment środkowy z ogródkiem, położony w cichej, spokojnej części Saskiej Kępy, w niedalekiej odległości (150 m) od dobrej komunikacji autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł340 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Piękny przestronny dom o powierzchni 340m2 wybudowany w 2010 roku na cele mieszkalne, biurowe lub usługowe. W domu może znajdować lokal mieszkalny i biurowy lub usługowy jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rymarska

Warszawa,mazowieckie

11 500 zł200 m² 57,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia dom na zamkniętym osiedlu Marina Mokotów w otoczeniu wszelkich udogodnień tego osiedla. Wyjątkowy, z miłym i cichy ogródkiem. Lokalizacja: inwestycja Marina Mokotów to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Konopnickiej

Legionowo,mazowieckie

8 000 zł300 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom wolnostojący z garażem i zadaszonym miejscem parkingowym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lentza

Warszawa,mazowieckie

20 000 zł477 m² 41,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:434 m²

Na wynajem budynek wolnostojący o powierzchni użytkowej 477 m2, posadowiony na działce o powierzchni 434 m2 w Wilanowie Wysokim, nieopodal zbiegu ul. Jana III Sobieskiego i al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Rumiana

Warszawa,mazowieckie

9 990 zł300 m² 33,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Loco Real Estate prezentuje przestronny dom wolnostojący z miejscem na dwa auta. Idealne miejsce dla dużej rodziny. Dom położony jest w starej części Wilanowa. Zapraszam na prezentację!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł360 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Do wynajęcia dom w prestiżowej i spokojnej okolicy - Mokotów, osiedle Pod Skocznią przy obok Idzikowskiego. Do wynajmu na cele mieszkalne lub biurowe. W nieruchomości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł260 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Stary Wilanów, jednopiętrowy dom wolnostojący o pow. 260 m2, na dzialce 500 m2, garaż w bryle w budynku, na terenie posesji m-ca postojowe na podjezdzie wyłożonym kostką. Brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zawady

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł600 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:601 m²

Doskonale zlokalizowany przestronny bliżniak na zamkniętym osiedlu w Wilanowie. Parter: kuchnia, salon z jadalnią, toaleta, przeszklony ogród zimowy, piętro: cztery sypialnie w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiertnicza

Warszawa,mazowieckie

17 500 zł378 m² 46,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:739 m²

Do wynajęcia dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony nieopodal ul. Wiertniczej, w dzielnicy Wilanów. Obiekt o powierzchni 378m2 został wybudowany w roku 2005,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Niedźwiedzia

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł430 m² 27,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:357 m²

Avenue Estate prezentuje do wynajmu dom na Mokotowie - Służew, w odległości około 500m od Metra. Wygodna komunikacja, duża przestrzeń. Dom do wynajęcia na cele biurowe, punkt opieki nad dziećmi,.