dowolna

Domy do wynajęcia mazowieckie - Oferty wynajmu domów

558 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

558 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 900 zł230 m² 34,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia segment na zamkniętym, kameralnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej z lat 90-tych na Ursynowie blisko stacji Metro Natolin i Południowej Obwodnicy Warszawy. Osiedle ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Łomiańska

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł240 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy dom z ogrodem, w cichej okolicy na Bielanach Marymont - Kaskada. Idealne miejsce na biuro, kancelarię czy siedzibę firmy. Dom składa się z trzech kondygnacji. Na posesji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł210 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

For English - please scroll down. Kameralny bliźniak w Starym Wilanowie nieopodal Pałacu. W sąsiedztwie ładne domy, kilka minut spacerem do parku w Wilanowie, w pobliżu klub fitness,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

5 900 zł135 m² 43,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wynajmę dom wolnostojący po generalnym remoncie o powierzchni 135m^2. Na parterze budynku znajduje się w pełni wyposażona kuchnia o powierzchni 10m^2 połączona z salonem 42m^2, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Hornówek

Hornówek,mazowieckie

12 800 zł248 m² 51,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Zapraszamy do wynajmu prestiżowego domu w miejscowości Hornówek w zielonej gminie Izabelin! To idealne miejsce dla rodzin, które cenią sobie komfort, spokój, oszczędność oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

12 900 zł135 m² 95,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker dom w stanie deweloperskim do dowolnej aranżacji przez klienta lub za dopłatą wykończony pod klucz wg preferencji wynajmującego przy wynajmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

7 900 zł260 m² 30,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

v nowy dom dla pierwszego najemy, idealny dla firmy. v Ładna okolica z dobrym dojazdem do Warszawy, (10min do Trasy S8, 8km od granicy z Warszawą). v Komunikacja miejska (450m). Autobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarnieckiego

Warszawa,mazowieckie

22 000 zł400 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronna willa z dużym ogrodem w prestiżowej części Starego Żoliborza idealna na siedzibę firmy Dom jest po remoncie, odmalowany, zrewitalizowane łazienki, nowa wykładzina na podłogach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Stefanowo

Stefanowo,mazowieckie

5 500 zł108 m² 50,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowy dom idealny dla rodzin szukających spokoju i komfortu.Dojazd do Warszawy drogą ekspresową 15 minut, położony w czystej okolicy, dla osób pracujących zdalnie lub szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł300 m² 23,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Do wynajęcia duży dom w Falenicy. 7 oddzielnych pokoi - sypialni + salon 43m2 Dom podpiwniczony w przyziemiu kolejne pomieszczenia. Dwie łazienki, toaleta, kuchnia z jadalnią, taras. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Jazgarzew

Jazgarzew,mazowieckie

5 500 zł255 m² 21,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia od 15.07.25 dom wolnostojący pod Piasecznem w miejscowości Jazgarzew, o powierzchni 255 m2, na działce o powierzchni 2000 m2. Rok budowy 2000, materiał: cegła, liczba pięter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Gościniec

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Idealne miejsce na biuro lub do zamieszkania! Do wynajęcia piętro ze strychem w samodzielnym domu w spokojnej okolicy na Starym Mokotowie przy Siekierkach. Dom składa się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

17 000 zł500 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Unikatowa rezydencja W aninie warszawa - stary anin zupełnie inny niż wszystkie, wyjątkowy pod każdym względem lokalizacja - warszawa - stary anin przy mazowieckim parku krajoobrazowym - 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł280 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Do wynajęcia segment w miejscu cichym, spokojnym i z dobrą komunikacją miejską. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Budynek z lat 60-tych cztero kondygnacyjny. W podpiwniczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł220 m² 43,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:458 m²

| do wynajęcia na cele biurowe dom niedaleko metra Służew. Budynek w zabudowie bliźniaczej, w spokojnej i cichej okolicy. Po generalnym remoncie w 2012 roku. Przy domu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Celulozy

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł145 m² 44,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145 m , położony na zamkniętym, spokojnym osiedlu przy ul. Celulozy w Warszawie. Dom jest w pełni umeblowany i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Czwartaków

Warszawa,mazowieckie

7 900 zł132 m² 59,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia nowoczesny, dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 132 m . Położony w spokojnej, zielonej okolicy blisko lasu, z dobrym dojazdem do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł300 m² 43,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

For English - please scroll down. Jeśli szukasz wygodnego domu z dużym ogrodem dla swojej rodziny - ta propozycja jest dla Ciebie. Przedstawiamy dom w zabudowie bliźniaczej (połączony tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Arkuszowa

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł160 m² 81,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Przestronny dom z ogrodem na kameralnym osiedlu na Bielanach. Lokalizacja: dom w zabudowie szeregowej (narożny segment) położony w cichej okolicy Bielan. Wokół niska zabudowa szeregowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielawa

Bielawa,mazowieckie

14 000 zł260 m² 53,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wygodny dom na osiedlu konstancja 260m2 | Chronione osiedle | Bliskość Szkoły Amerykańskiej | Gotowy do zamieszkania | Duży ogród | Klimatyzacja ***** rozkład: na parterze mieści się: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą, ul. Olimpijska

Warszawa,mazowieckie

15 000 zł430 m² 34,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na wynajem luksusowa willa usytuowana w prestiżowej lokalizacji na Starym Mokotowie. Willa o łącznej powierzchni 600 m2 składa się z dwóch poziomów (przy czym piwnica z osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Otwock

Otwock,mazowieckie

5 800 zł225 m² 25,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący o pow. użytkowej 170 m2 z ogródkiem 350 m2, położony w Otwocku Świdrze. Parter stanowi: - 2 pokoje przejściowe 31 m2 , 28 m2, - kuchnia (6 m2) wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielawa

Bielawa,mazowieckie

16 500 zł180 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Komfortowy dom 180m2, 3 sypialnie, wysoki standard, osiedle Harmonium, konstancin Jeziorna Dane techniczne: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 180m2 usytuowany na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł140 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wilanów | Zawady | Biuro | 140m | 5 pokoi | 2 łazienki | Wolnostojący Do wynajęcia wolnostojący dom na cele mieszkalno-biurowe, położony w Wilanowie-Zawady. Nieruchomość o powierzchni 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:212 m²

Jeśli szukasz wygodnego, nowoczesnego domu w stylu skandynawskim, urządzonego z pomocą architekta poświęć 5 minut na zapoznanie się z tym ogłoszeniem. Oferujemy przytulny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Maciejki

Jachranka,mazowieckie

5 900 zł150 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz klimatycznego miejsca do mieszkania to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Do wynajmu od zaraz bardzo ładny, zadbany wolnostojący , parterowy dom o pow. 150 m2 na działce o pow. 800m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

34 000 zł382 m² 88,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:956 m²

| polecam do wynajęcia wolnostojący, odrestaurowany budynek z 1923 roku, wpisany do Rejestru Zabytków, położony na warszawskiej Sadybie. Budynek wraz z wnętrzami jest utrzymany w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł212 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu domu z ogrodem, w zabudowie szeregowej o powierzchni 212 m , położonego w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł175 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej, położonego na zamkniętym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Pruszków

Pruszków,mazowieckie

20 000 zł340 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:200 m²

Pruszków. Kwatery pracownicze dla firm! Do wynajęcia dwa domy na jednej działce przeznaczone na potrzeby mieszkalne pracowników Firm. Jeden dom to trzy niezależne (zamykane oddzielnie) piętra. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

17 200 zł150 m² 114,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronny, trzy piętra dom zlokalizowany w cichej i malowniczej dzielnicy Saska Kępa prestiżowym miejscu, idealnym zarówno na komfortowe mieszkanie, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

9 900 zł212 m² 46,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

13 500 zł350 m² 38,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:487 m²

Przestronny dom 350M2, 4 sypialnie, ogród, powsin dane techniczne: nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej części Wilanowa w kompleksie domów jedno i wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Warszawa,mazowieckie

11 500 zł200 m² 57,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ursynów I mysiadło I józefosław I 200M2 I 5 pokoi I ul. Kuropatwy | W domu energooszczędnym I 11500 zl/mc Polecam do wynajęcia segment na Zielonym Ursynowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Łomianki

Łomianki,mazowieckie

6 000 zł220 m² 27,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do wynajęcia połowa bliźniaka. Powierzchnia 220m. Na poziomie 1 kuchnia z jadalnią, duży salon z wydzieloną częścią wypoczynkową z kominkiem oraz łazienka. Na poziomie drugim 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł171 m² 52,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:313 m²

Eurovilla prezentuje połowę bliźniaka na Sadybie nieopodal Jeziorka Czerniakowskiego i Skweru Starszych Panów. Powierzchnia całkowita 170 m2, obecnie 6 pokoi, łazienka, toaleta! lokalizacja Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

13 000 zł288 m² 45,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:579 m²

Do wynajmu wolnostojący dom o pow. 288m2 na Pradze Południe - Rembertów - Wygoda. Okolice ul Chełmżyńskiej. Blisko lasu. Działka o powierzchni 579 m2 ogrodzona, porośnięta tujami, cisami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kajakowa

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł350 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojący budynek o powierzchni 350 mkw., położony przy ul. Kajakowej na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość znajduje się w znakomitej lokalizacji - spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielawa

Bielawa,mazowieckie

20 000 zł320 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom 320M2, 5 sypialni, 5 łazienek, przestronny salon, ogród, osiedle konstancja,czesława niemena dane techniczne: trzykondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 320m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Warszawa,mazowieckie

12 000 zł170 m² 70,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Eurovilla prezentuje na wynajem dom-bliźniak na Sadybie, o powierzchni 240m2, 5 pokoi, 2 łazienki, garaż, przytulna zielona działka. Cena do negocjacji. Wynajem możliwy od 1 września 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajowa

Warszawa,mazowieckie

6 900 zł190 m² 36,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Komfortowy i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 190 mkw., położony na działce 308 mkw. w zielonej i spokojnej części dzielnicy Wawer. To idealna propozycja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij