Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 616 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł46 m² 16 786,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie: idealne na inwestycję lub pierwsze mieszkanie. 2 pokoje z kuchnią w kamienicy na parterze, w świetnym punkcie komunikacyjnym. Okna w mieszkaniu wychodzą na dwie strony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gibalskiego

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł42 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kupię każde mieszkanie w Warszawie i okolicach. Także zadlużone z problemami prawnymi. Udziały w mieszkaniu także. Tel. Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupki

Piastów,mazowieckie

620 000 zł48 m² 12 997,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i ogromnym potencjałem aranżacyjnym? To miejsce zdecydowanie spełni Twoje oczekiwania. Dzień otwarty - 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

420 571 zł28 m² 15 282,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przytulna kawalerka 27,52 z ogródkiem 7,56 m2 w malowniczym Józefosławiu Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 27,52 m2, położone na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 990 zł60 m² 49,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji na Białołęce? Zależy Ci na zielonym otoczeniu i świetnej komunikacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 7.3.0._9.1.2._3.1.2. Mieszkanie 2 pok. (oddzielne pokoje i oddzielna kuchnia) o wygodnej przestrzeni 56m2 przy ul. Stryjeńskich 8 na Kabatach, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Racławicka

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament z 2000 roku (który przeszedł gruntowny remont w 2020 roku, ma zupełnie nową elewację i izolacje) o powierzchni 92 m2 na Ochocie przy ul. Racławickiej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

636 300 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokoje Warszawa Ursus Bez prowizji Bez pcc Bezpośredni zakup od dewelopera. Osiedle mieszkaniowe w dynamicznie rozwijającym się warszawskim Ursusie, to idealne miejsce dla singla, par,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Adampolska

Warszawa,mazowieckie

2 380 zł53 m² 44,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją przy ul. Adampolska 6 na Pradze-Południe. Nieruchomość: powierzchnia 53 m . Mieszkanie znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeziny

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł37 m² 16 995,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Otwock,mazowieckie

690 000 zł59 m² 11 720,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż segment z dodatkowym lokalem - Otwock, ul. Grunwaldzka Powierzchnia lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych (piwnica, garaż) 83 m + ogródek Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł68 m² 16 911,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Rezerwacja! Idealnie rozkładowe,wysokie trzypokojowe mieszkanie na Kabatach. W standardzie do zamieszkania, umiejscowione w budynku z 2005r w idealnej lokalizacji przy samej stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radom,mazowieckie

389 000 zł47 m² 8 255,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Jasne, przestronne mieszkanie 47 m z dużym balkonem - os. XV-lecie, radom. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze niskiego, zadbanego bloku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Mława,mazowieckie

265 000 zł40 m² 6 595,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta na wyłączność - tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podskarbińska

Warszawa,mazowieckie

5 700 zł75 m² 76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2, usytuowane na 2 piętrze bloku z 2024 roku zlokalizowane jest na Alejach Praskich. Mieszkanie w pełni umeblowane z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

874 954 zł57 m² 15 350,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy. Kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie 33 m - ul. Kobielska 98, warszawa Do wynajęcia przytulne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane przy ul. Kobielskiej w Warszawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł44 m² 17 656,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,61 m2, położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku z 2016 roku przy ul. Batalionów Chłopskich w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł45 m² 20 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 44,95 m , na którą składają się: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, - duża sypialnia, - łazienka, - przedpokój. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Henryka I Brodatego

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł52 m² 13 193,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w inwestycji Na Skraju przy ul. Henryka Brodatego w warszawskim Ursusie. To propozycja dla osób poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 194 000 zł63 m² 18 892,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na Gocławku. Mieszkanie narożne, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Związku Walki Młodych

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie 58 mkw. - świetnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie jest bardzo przestronne i pełne naturalnego światła. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antoniewska

Warszawa,mazowieckie

926 614 zł72 m² 12 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

WE speak english / мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie. W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 700 000 zł86 m² 31 329,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. 86 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł25 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Przytulna kawalerka 24,5 m - ul. Suwalska, blisko blisko metra I parku Na sprzedaż świetnie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 24,5 m , położone na 1. piętrze niskiego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

6 300 zł67 m² 94,03 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do prezentacji oferty wynajmu przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji - tuż przy Parku Szczęśliwickim, w pobliżu centrum handlowego Blue City. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

849 000 zł87 m² 9 758,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe, 2-poziomowe mieszkanie zlokalizowane na w Piasecznie, przy ul. Albatrosów. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość o powierzchni 86,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Radom,mazowieckie

333 000 zł58 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy pokoje, parter w bloku czteropiętrowym, na osiedlu Michałów. Dogodny rozkład, dwustronne, z dużym balkonem w pokoju dziennym, osobna łazienka i wc, miejsce na zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu wyremontowaną , 3 pokojowe mieszkanie (51 m2) przy ul. Kochanowskiego 48a na warszawskim Bemowie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv i agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

601 000 zł38 m² 15 795 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe - 38,05 m2 + ogródek 24,06 m (dostępne podobne mieszkania w inwestycji, zapytaj mnie o ofertę) rozkład: pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

710 000 zł72 m² 9 833,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o pow. 72 m2, po remoncie w 2022r położone w Grodzisku Mazowieckim Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

683 237 zł40 m² 17 080,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

1 249 000 zł60 m² 20 782 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 60,10 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Fort Wola 12a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł38 m² 18 499,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe miejsce na mapie Warszawy - elegancka i kameralna inwestycja na pograniczu Woli i Bemowa, stworzona z myślą o tych, którzy cenią komfort, estetykę i bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Flory

Warszawa,mazowieckie

11 000 zł96 m² 114,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jedyny taki adres na mapie warszawy Mamy przyjemność zaprezentować Państwu unikalny apartament po remoncie, tuż obok Łazienek Królewskich, przy malowniczej ulicy Flory, jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

5 100 zł140 m² 36,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie z balkonem. Powierzchnia 140 m2, mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze bez windy. Położone w dzielnicy Białołęka przy ul. Odkrytej. Poziom I: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł103 m² 77,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie, 103 M2, 4 pokoje, al. Gen. W. Sikorskiego, stegny. Budynek: nieruchomość usytuowana jest w nowoczesnym budynku przy ul. Sikorskiego 11. Budynek posiada 7 kondygnacji nadziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Warszawa,mazowieckie

677 000 zł56 m² 11 982,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie 56 m na Starych Bielanach - spokojna okolica, duży potencjał aranżacyjny Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ul. Starej Baśni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł52 m² 13 442,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 51,5 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskiej Pradze - Południe (gocław) ul. Mikołajczyka 2. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chrzanowskiego

Warszawa,mazowieckie

637 000 zł49 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z 1958 roku, położonej w zielonej, spokojnej części Pragi-Południe, w modnym i coraz bardziej docenianym Grochowie-ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł42 m² 27 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszam do.