Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 595 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 595 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł38 m² 19 345,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferuję przestronne, jasne mieszkanie zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanej części Warszawy. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi, osobnej kuchni z oknem oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojtyszki

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł89 m² 10 662,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku czterolokalowym z dużym tarasem oraz jasnym pokojem dziennym z kuchnią plusy mieszkania: * częściowo wykończone ( mieszkanie pokazowe) * 0% pcc * 0% prowizji *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł32 m² 18 281,20 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Warszawa, mokotów, wierzbno, ul. Wołoska Metro Racławicka, tramwaj, autobus Ustawna i bardzo widna kawalerka (31,54 m2) na 7 piętrze z widokiem na Warszawę. Układ mieszkania: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł84 m² 27 319,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Apartament 84m2, 3 pokoje, 2 łazienki, obecnie przystosowane na biuro , Wspólna Śródmieście Budynek: wspólna 50/50a czyli inaczej Rezydencja na Wspólnej to przykład bardzo dobrej renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

680 000 zł71 m² 9 618 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,70 m , zlokalizowane na 5. i 6. piętrze w budynku z 2001 roku. Nieruchomość znajduje się na spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł53 m² 15 660,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Warszawie ( dzielnica Ursynów) o powierzchni około 53 m2 m2 na które składają się : - pokój dzienny - sypialnia - oddzielna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim 4-ro piętrowym bloku z 1964 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Magiera. Kameralne położenie bloku. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Teodorowicza

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł78 m² 18 313,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,54 m , położone na 1. piętrze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radarowa

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł125 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament na włochach Mnóstwo otwartej przestrzeni | 125 m z kinem domowym | Wysokość ponad 3 m na górze | Dwa balkony | Unikatowy design | 2 miejsca postojowe |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

797 000 zł41 m² 19 439 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy - Marszałkowska Lokalizacja i budynek Warszawa, ścisłe centrum skrzyżowanie ul. Marszałkowskiej i Żurawiej piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orląt Lwowskich

Radom,mazowieckie

499 000 zł82 m² 5 978 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z potencjałem drzemiącym we wnętrzu stylowego mieszkania o powierzchni 81,80m. Usytuowanego na pierwszym piętrze, w czteropiętrowym bloku przy ulicy Orląt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł35 m² 19 048 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 34,65m2 usytuowana na 2/4 piętrze zabytkowej kamienicy przy ulicy Dzielnej 11 Na Nowolipkach. Mieszkanie Mieszkanie składa się z dużego salonu, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

2 530 zł35 m² 72,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Nowogrodzka 78 w centrum Warszawy, z pięknym widokiem na zielone dachy Filtrów Warszawskich. Nieruchomość: powierzchnia 35 m , 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł69 m² 15 202,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż komfortowe, słoneczne mieszkanie 4-pokojowe o pow. 69 m z balkonem (5,2 m ) oraz prywatnym ogródkiem (21 m ), położone na bezpiecznym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 999 000 zł119 m² 33 605 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Funkcjonalny apartament W spokojnej okolicy Prestiżowa lokalizacja | Wysoka jakość wykończenia | Strzeżone osiedle | Cicha i zielona okolica | Prywatność ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klemensiewicza

Warszawa,mazowieckie

970 500 zł65 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w warszawskim Bemowie przy ul. Klemensiewicza. Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

449 000 zł32 m² 13 944,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

1 pokojowe mieszkanie w Pruszkowie, o pow. 32,2 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2009 r. bez windy. Mieszkanie od 1 właściciela, w stanie bardzo dobrym, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

945 000 zł63 m² 15 071,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Ładne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Blisko stacja metra Służew, linie tramwajowe i autobusowe. W bliskiej okolicy przedszkole, szkoła, szpital, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł66 m² 59,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do kontaktu! 7 dni w tygodniu 8:00 - 22:00 ang below Szukasz mieszkania w świetnie skomunikowanej i cichej okolicy, a jednocześnie komfortowego i przytulnego? Ta oferta to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 199 980 zł51 m² 23 529 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 51m2 | marszałkowska Chcesz cieszyć się tętniącym życiem centrum miasta? Pić poranną kawę na Placu zbawiciela, a z okna oglądać zabytkową katedrę? Przedstawiam nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

444 000 zł23 m² 19 559,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Koprowskiego

Warszawa,mazowieckie

635 888 zł36 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do nabycia nowe 2 pokoje 36m2 w realizowanej inwestycji na warszawskim Ursynowie w pobliżu ul. Kłobuckiej i ul. Poleczki. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł39 m² 69,52 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate Praga prezentuje przytulne mieszkanie na wynajem w dogodnej lokalizacji- saska Kępa, al. Stanów Zjednoczonych. Lokal składający się z dwóch pokoi o łącznej powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnowskiego

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł53 m² 18 660 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Serdecznie zapraszam Państwa do zakupu wyjątkowej 3 - pokojowej, cichej i funkcjonalnej nieruchomości z widokiem na zieleń po generalnym remoncie, stylowo zaaranżowanej, emanującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wybickiego

Piastów,mazowieckie

747 000 zł47 m² 15 893,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż bardzo przytulne mieszkanko 3 pokojowe o powierzchni 47m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze zadbanego bloku z 2011r. na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Zdecydowanie zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł47 m² 14 106,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Ursusie- przy ul. Warszawskiej. Zielona część osiedla. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł78 m² 18 692,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1949

Klimatyczne mieszkanie w sercu Śródmieścia Południowego - ul. Wilcza Śródmieście od lat utrzymuje się w czołówce rankingów najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł70 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: bezsprzecznie idealna lokalizacja. Tuż obok stacja metra Kabaty i Las Kabacki. Bardzo rozwinięta infrastruktura (szkoły, przedszkola, sklepy, miejsca rekreacji sportowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

527 000 zł44 m² 11 977,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy przestronne - 44m2 - , trzypokojowe mieszkanie o ogromnych możliwościach aranżacyjnych , położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł43 m² 16 953,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Mokotowie, w pobliżu Metra Pole Mokotowskie i Szkoły Głównej Handlowej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł36 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne, jasne, dwupokojowe mieszkanie z tarasem i garażem! Południowo-zachodnia ekspozycja mieszkania i tarasu zapewnia mnóstwo słońca i światła dziennego. ul. Obrońców Tobruku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł48 m² 14 107,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursusie osiedle Niedźwiadek przy ul. Zagłoby. Osiedle ciche i spokojne z dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł107 m² 17 696,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

NA sprzedaż! 4 pokojowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z 1928r. Cztery parki w okolicy, najbliższy 50 metrów od mieszkania park Promenada. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobre połączenie komunikacyjne: - 250m do przystanku tramwajowego oraz autobusowego, - do najbliżej stacji metra Bródno jedynie 4 przystanki tramwajem, - tylko 12minut tramwajem do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł60 m² 14 245,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 60,02m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku przy ulicy Modlińskiej 73C. Mieszkanie Mieszkanie ma świetny rozkład, centralną częścią jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

643 000 zł27 m² 23 992,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Warszawy, w doskonałej lokalizacji Do generalnego remontu -powierzchnia: 28 m -piętro: 2 -budynek z lat 80 -nowa winda i wyremontowane klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stępińska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł51 m² 18 482,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Stępińskiej na warszawskim Mokotowie w cichej, zielonej i doskonale skomunikowanej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

649 999 zł64 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie- os.Piaski. Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - 4 pokoje, oddzielna kuchnia,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dodatkowo czynsz administracyjny ( z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 550pln/m-c. Niedaleko uczelnie uksw I awf. Atakcyjne, jednopokojowe mieszkanie na bielanach blisko metra. Czyste klatki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupki

Radom,mazowieckie

380 000 zł59 m² 6 474,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone na 1. piętrze w spokojnej i zielonej części osiedla Gołębiów I w Radomiu. Lokal wymaga remontu, łącznie z wymianą okien( spółdzielnia pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustułeczki

Warszawa,mazowieckie

1 282 485 zł66 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie | 3 pokoje | 66,45 m2 | ursynów I 1 282 485 pln bez podatku pcc! bez prowizji! termin oddania IV kwartał 2025r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego 3-pokojowego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij