Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

840 000 zł41 m² 20 403,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

We speak eng, pol, ua, rus | No commission for buyers Tylko u nas na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie przy ul. Nowolipki 10. Mieszkanie jest narożne, bardzo jasne i z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł27 m² 23 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Opis nieruchomości Na sprzedaż stylowy, w pełni urządzony apartament o powierzchni 27 m zlokalizowany w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Powiśle - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł34 m² 91,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W świetnej lokalizacji. Przytulne, umeblowane, do długoterminowego wynajmu. Dwa niezależne, pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie czyste, zadbane, estetyczne. W pełni umeblowane w tym duuża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koński Jar

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 64m kw. tuż przy stacji metra Ursynów dostępne od zaraz. Składa się z trzech oddzielnych pokoi oraz jadalni połączonej z kuchnią, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

26 100 zł120 m² 217,50 zł/m²

 

Piętro:23/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament Z widokiem na pałac kultury Złota 44 | Widok na Pałac Kultury Warszawy | Jasne wnętrza | Wysoki standard | Powyżej 20 piętra | Po gruntownym remoncie ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł54 m² 12 998 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania ładne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.70m2 znajdujące się przy ulicy Skarbka z Gór 122D. Mieszkanie mieści się na 3. piętrze w 3. piętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bohdanowicza

Warszawa,mazowieckie

4 900 zł63 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Spacious 3-Room Apartment (63 m ) in Rakowiec, ochota A bright and spacious 3-room apartment located in the Rakowiec neighborhood of Ochota, between Żwirki i Wigury and Grójecka Streets The.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Surowieckiego

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł53 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Oferujemy do sprzedaży wygodne, przestronne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 52,77 m2 do remontu z widną kuchnią otwartą na salon oraz balkonem i piwnicą w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł68 m² 12 178,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskiej Pradze-Południe Budynek: wielka płyta, ocieplony. Mieszkanie: dwustronne, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Portofino

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł31 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31m2, usytuowane na wysokim parterze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku - Mokotów Stegny, przy ul. Sobieskiego. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3 Maja

Siedlce,mazowieckie

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia- 3 pokojowe, oddzielna kuchnia Opis mieszkania: oferujemy do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe, zlokalizowane w samym centrum miasta przy ul. 3 maja 14 w Siedlcach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł56 m² 21 263,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowy apartament 56,2 m z tarasem, w nowoczesnym budynku zaprojektowanym od początku bez barier z windą z garażu, szerokimi przejściami i pełną dostępnością. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w wysokim standardzie I Ciche I Balkon I Miejsce postojowe mieszkanie W uejdnoliczonym architektonicznie kompleksie budynków Z 2025 roku 3 Pokoje I Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pejzażowa

Warszawa,mazowieckie

2 050 000 zł100 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Hampton Home oferuje na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z pięknym, panoramicznym widokiem na miasto! Ostatnie piętro | Basen | Garaż Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Nadma,mazowieckie

529 000 zł60 m² 8 816,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Idealna propozycja dla osób szukających kompaktowego mieszkania z ogródkiem w spokojnej, cichej okolicy. Zapoznaj się ze szczegółami oferty! zostały 2 ostatnie mieszkania - nr 1 i nr 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

2 550 zł38 m² 67,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie z dobrym układem i dużym balkonem od strony patio (płn.-zach), czeka na nowego najemcę. Sprawdzi się jako miejsce do życia zarówno dla singla jak i pary. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Warszawa,mazowieckie

33 000 zł160 m² 206,25 zł/m²

 

Piętro:11/41

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na Centrum Warszawy, położone w prestiżowym budynku apartamentowym "cosmopolitan" przy ul. Twardej 4. Wnętrze zaprojektowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

919 000 zł58 m² 15 982,60 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Narożne mieszkanie na Woli (ścisłe Centrum) w strzeżonym bloku z 1972 roku 4-pokojowe mieszkanie o pow. 57.5m2 przy ul. Grzybowskiej składające się z: przedpokoju Kuchni Salonu Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł33 m² 66,61 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni ok. 33 m położone jest na 3. piętrze zadbanego apartamentowca przy ul. Sokratesa 9 na warszawskich Bielanach. Budynek znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. 11 Listopada

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł20 m² 20 108,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie niewielkie, ale bardzo kompaktowe i ustawne dwupokojowe mieszkanie. W sklad mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym, aneks sypialniany z szafą i oknem, oddzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohdanowicza

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie przy ul. Bohdanowicza w Warszawie Powierzchnia: ok. 45 m Piętro: 3/9 (winda) Budynek: po generalnym remoncie Ekspozycja okien: południowy zachód Widok: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł48 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne 2-pokojowe mieszkanie (duży balkon + garaż) Do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 48 m , idealne dla jednej osoby, pary, trzy osobowej rodziny. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

6 600 zł66 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe 66 m przy ul. Włodarzewskiej na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2019 roku z windą w zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

18 000 zł185 m² 97,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo przestronny i jasny apartament w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich na Mokotowie. Apartament gotowy do wprowadzenia, wykończony w tradycyjnym stylu, na podłodze parkiet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ku Rzece

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł54 m² 15 370,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce - Żerań przy ul. Ku Rzece 9b. Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł76 m² 19 502,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, 2 pokojowego mieszkania na Mokotowie. Budynek: apartamentowiec z 2003 roku zlokalizowany przy ul. Łowickiej 19. To adres, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł96 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. Opis mieszkania Oferujemy do wynajęcia eleganckie, przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 96 m , położone w Warszawie, przy Alei Komisji Edukacji Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taylora

Warszawa,mazowieckie

3 050 zł62 m² 49,19 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

dostępne od już / available from now Na wynajem: 3-pokojowie mieszkanie znajdujące się w budynku z 2021 roku - ul. Karola Taylor 5 Mieszkanie ma 62 m2, znajduje się na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł44 m² 13 318,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpośrednio ustawne mieszkanie o powierzchni 44,20 m2 zlokalizowane na Tarchominie przy pętli autobusowej Nowodwory, na zamkniętym osiedlu z 2001 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł44 m² 21 568,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję nietuzinkową ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu warszawskiego Powiśla, ul. Solec, 100 metrów od zbiegu z ul. Tamka. Mieszkanie: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

699 900 zł59 m² 11 923,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Idealne trzypokojowe mieszkanie na Pradze-Południe Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 58.70m2, które znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubala

Pruszków,mazowieckie

1 290 000 zł124 m² 10 410,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Sprzedaż | Mieszkanie | Pruszków | 1 290 000 zł | 5 pokoi | 120,71 m2 Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 5 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł56 m² 19 642,90 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2 - pokojowe mieszkanie przy Rondzie Wiartaczna. Świetny punkt komunikacyjny jednocześnie blisko do wszelkich usług i zaplecza edukacyjnego. To tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złotego Smoka

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu komfortowe, całkowicie umeblowane i wyposażone mieszkanie dwu pokojowe o pow.65m2 przy ul. Złotego Smoka/ Drawskiej. Na w/w powierzchnię składa się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

2 599 000 zł78 m² 33 535,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Tylko u nas! Tylko u nas! 4-pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 80 m ul. Sienna 86! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie z imponującym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł27 m² 27 222 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 7. piętrze budynku przy ul. Mokotowskiej 67 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrzycka

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą addom Proszę agencje o nie dzwonienie ani pisanie z propozycjami współpracy. Sprzedaż bezpośrednia. Dwupokojowe a przed remontem trzypokojowe ustawne, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Warszawa,mazowieckie

4 011 zł31 m² 129,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Eng below informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, powiśle, leszczyńska 1a Metraż: 31 m Piętro: 3/5 Liczba pokoi: 1 Liczba łazienek: 1 Koszt wynajmu: 4011 zł/mies. brutto (z vat 8%) Zaliczka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Esperanto

Warszawa,mazowieckie

534 000 zł25 m² 21 360 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Wprowadzenie Prezentujemy kompaktową kawalerkę o powierzchni 25 m , zlokalizowaną przy ul. Esperanto 18a na warszawskiej Woli. To idealna propozycja dla singla, studenta lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł79 m² 12 590,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Lokal mieszkalny położony na granicy Śródmieścia i Mokotowa blisko Łazienek Królewskich. Trzypokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy Jana Łaskiego zbudowanej w latach 1936-1937.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrzycka

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł48 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Witam! Mam do wynajęcia piękne mieszkanie 48 m2. Lokal mieści się w bloku na drugim piętrze z windą. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych.