Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 616 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł53 m² 32 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży w pełni wyposażony, luksusowy apartament położony na Warszawskiej Sadybie o powierzchni ok. 70m. Dzięki dobrze rozbudowanej komunikacji miejskiej apartament jest idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 270 852 zł85 m² 14 986,50 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

- 0% pcc - brak prowizji - centralne biuro sprzedaży mieszkań Wyjątkowe mieszkania na Woli nowoczesność, wygoda i świetna cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł73 m² 43,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone jest na zielonym, kameralnym osiedlu Dębina na warszawskim Ursynowie jednej z najbardziej lubianych dzielnic do życia. Osiedle wyróżnia się niską zabudową, spokojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Warszawa,mazowieckie

794 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie na warszawskim Ursynowie o powierzchni około 53 m2 m2 na które składają się : - pokój dzienny - sypialnia - oddzielna kuchnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Wieliszew,mazowieckie

630 000 zł45 m² 13 959,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Wieliszewie o powierzchni około 45 m2 m2 na które składają się : - pokój dzienny z aneksem kuchennym - ok. 24m2 - sypialnia - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Gałczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

772 800 zł26 m² 29 723,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Kamienica w drugiej linii od Nowego Światu i ul. Ordynackiej Budynek czterokondygnacyjny składa się z 15 mieszkań z jedną klatkę schodową, podpiwniczony Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

1 025 000 zł43 m² 23 837,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy na warszawskim Powiślu, przy ul. Okrąg tuż przy parku J. Porazińskiej, w otoczeniu zieleni, z doskonałym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł92 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni 92 m , położony w prestiżowej części Śródmieścia przy Alei Jana Chrystiana Szucha, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 440 000 zł73 m² 19 851,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Niepowtarzalna oferta na Woli - idealna dla osób poszukujących komfortu, przestrzeni i świetnej lokalizacji. Zdjęcia przedstawiają dwie aranżacje salonu z otwartą kuchnią. Jeśli chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

1 325 000 zł50 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie w kamienicy z 1937 roku - z miejscem parkingowym na zamkniętym podwórzu. Dlaczego warto? To mieszkanie łączy styl, funkcjonalność i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł68 m² 22 044,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwustronny apartament zlokalizowany jest na trzecim, ostatnim piętrze na zamkniętym strzeżonym osiedlu z mnóstwem zieleni. Osiedle zadbane, przestronne, z dużą ilością różnorodnych drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł65 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 64 m w Ursusie | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 63,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł34 m² 65 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu wyjątkowego mieszkania, znajdującego się w świetnej lokalizacji, przy ulicy Bitwy Warszawskiej 1920 r. To doskonałe miejsce z świetnym punktem komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

753 000 zł44 m² 16 978,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Twoje wymarzone miejsce W sercu warszawy - kameralny apartament Z panoramicznym widokiem odkryj miejsce, gdzie historia spotyka się Z nowoczesnością Marzysz o mieszkaniu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł107 m² 60,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje/ 107 mkw przy Trakcie Królewskim. NA biuro lub mieszkanie. w kameralnym budynku w ogrodzonym osiedlu: mieszkanie składa się z salonu 30 mkw z wyjściem na balkon, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

568 400 zł29 m² 19 832,50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 28,66 m zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego 21, na drugim piętrze dziewięciopiętrowego budynku. Możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

2 450 zł47 m² 52,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia komfortowe trzypokojowe mieszkanie przy ul. Jana III Sobieskiego 66 na warszawskim Mokotowie, w cichej okolicy z dostępem do pełnej infrastruktury. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

1 675 000 zł86 m² 19 476,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Poczuj tętno życia w samym sercu warszawskiego Mokotowa! Wspaniała lokalizacja! stary mokotów - i nic więcej nie trzeba dodawać ;) atuty: - metro 5 min - przystanek autobusowy - 200m - bazarek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

7 200 zł69 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości: na wynajem oferowane jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Mińskiej. Lokal jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł38 m² 82 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! Okazjonalna umowa najmu. Zapraszam na prezentację niezwykle uroczego mieszkania w centrum Warszawy przy metrze Świętokrzyska. Dwa oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia. Łazienka z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieniążka

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł94 m² 17 984 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

4-pokojowe mieszkanie 93,96 m | Warszawa, bemowa | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, jasne i wygodne mieszkanie o powierzchni 93,96 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł54 m² 79,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Ekologiczna, kabaty Mościcki Nieruchomości oferuje Państwu do wynajęcia ciche, zadbane, funkcjonalne, umeblowane, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

808 450 zł43 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy komfortowe, gotowe do oddania 2-pokojowe mieszkanie stanie deweloperskim - Miasteczko Wilanów. Mieszkanie usytowane jest na IV. (ostatnim) piętrze nowoczesnego i kameralnego 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Piastów,mazowieckie

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie o bardzo dobrym rozplanowaniu pomieszczeń znajdujące się na zadbanym pełnym zieleni osiedlu na 1 piętrze w kameralnym 3 piętrowym bloku.Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opinogórska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny zielona okolica, świetna komunikacja, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Lotników

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł47 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie 47 m na Mokotowie (służewiec), ul. Orzycka. Mieszkanie w pełni wykończone i wyposażone. Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Londyńska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł37 m² 17 379,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż ciche mieszkanie na Saskiej Kępie. Pierwsze piętro w budynku czteropiętrowym z cegły (1959r). Okna pcv wychodzą na zachód, na koniec ślepej ulicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

1 770 000 zł77 m² 23 010,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy, przestronny, apartament z loggią i ogródkiem na zamkniętym osiedlu, zlokalizowany na Pradze Północ, obok Centum Koneser, przy ulicy Markowskiej w kameralnym willowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł45 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Rezerwacja Osiedle, w którym znajduje się mieszkanie zostało wybudowane w 2007 roku. Obecnie jeden pokój, możliwość przebudowy na dwupokojowe mieszkanie. Najbliższa okolica charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł77 m² 116,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany na 6. piętrze w prestiżowej inwestycji przy ul. Kasprzaka 29C. Przestronne wnętrza, wysoki standard wykończenia i imponujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

1 225 000 zł81 m² 15 123,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Jeśli poszukujesz przestronnego i komfortowego trzypokojowego mieszkania na warszawskich Włochach, to jest to nieruchomość dla Ciebie! Mieszkanie 3-pokojowe z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł36 m² 19 972,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: warszawa - Wola / Metro - Ulrychów / Galeria - Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł54 m² 11 388,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,26 m2, zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym na Targówku mieszkaniowym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Warszawa,mazowieckie

7 700 zł75 m² 102,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miło nam przedstawić eleganckie mieszkanie znajdujące się w historycznej kamienicy przy ulicy Marii Konopnickiej. Doskonała lokalizacja, blisko parków, kawiarni, restauracji. Lokal dostępny od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rogalińska

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł79 m² 18 354,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio (dziękujemy pośrednikom) piękne mieszkanie 78,5 m2 na Woli. Doskonała lokalizacja: w centrum, tuż przy dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pruszków,mazowieckie

479 000 zł44 m² 10 886,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe w Centrum Pruszkowa Oferujemy na sprzedaż przytulne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m z balkonem, usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rudzka

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł41 m² 25 442 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Rudzkiej oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ceramiczna

Pruszków,mazowieckie

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję do wynajęcia nowoczesne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w nowym bloku z 2016 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czechowa

Warszawa,mazowieckie

2 655 zł40 m² 66,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Dostępne od 10 grudnia (prezentacja możliwa wcześniej). Właściciel nie zgadza się na zamieszkanie wraz ze zwierzętami. Dwupokojowe mieszkanie z garażem. Bielany / Wawrzyszew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 399 947 zł81 m² 17 283,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek nowa pula dużych mieszkań, różne piętra, ogromne balkony I tarasy Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klemensiewicza

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł71 m² 12 925 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 71 m2, usytuowane na piętrze 2 z 3 w budynku z 1980 roku, przy ulicy Klemensiewicza 5. Rozkład: pokój 1 - salon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij