Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł54 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza. W budynku 2 windy. Mieszkanie w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł42 m² 18 441,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Są mieszkania, które od razu dają poczucie przytulności i komfortu - gotowe, by w nich zamieszkać bez dodatkowych nakładów. Takie właśnie jest to 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raabego

Warszawa,mazowieckie

1 224 000 zł73 m² 16 767,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4-pokojowe mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z1985 roku zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Henryka Raabego Przestrzeń wokół budynku jest zadbana, pełna zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Floriana

Radom,mazowieckie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajmu przestronne M-3 położone w Radomiu os. Zamłynie. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, przedpokoju oraz łazienki z wc. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wołomin,mazowieckie

430 000 zł53 m² 8 179,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i słonecznego 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 49,65 m2, znajdującego się w niskim, odnowionym czteropiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

809 000 zł72 m² 11 236,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jedyne takie mieszkanie 72m2 + 29m2 tarasu Mieszkanie 72m2 - 4 pokoje + taras w nowej inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Nieruchomość położona na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł37 m² 17 959,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży piękne, dwupokojowe mieszkanie na Warszawskich Włochach, o powierzchni 37,25 m2, na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Motorowa

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł36 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz idealnego mieszkania na start, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 36 m , usytuowane na 7. piętrze w 8-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł28 m² 23 674,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,30m2 usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Mordechaja Anielewicza. Bloku po ociepleniu i ma nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komitetu Obrony Robotników

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł58 m² 13 722,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe 53,50 m + loggia, piwnica i garaż | ul. Komitetu Obrony Robotników 39b, warszawa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze budynku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepodległości

Siedlce,mazowieckie

539 000 zł60 m² 9 044 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowa oferta sprzedaży mieszkania w Siedlcach! Dla tych, którzy oczekują wyłącznie konkretnych informacji a nie mają zamiaru czytać całości, poniżej uproszczony opis : - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł33 m² 29 909,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe, wykończone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,4 m2. Lokal usytuowany w apartamentowcu z 2024 roku, położonym w doskonałej lokalizacji na Woli - 800m do Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł52 m² 14 321,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie na Bemowie, o pow. 52,3 m2, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w bardzo dobrym stanie - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spółdzielcza

Warka,mazowieckie

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w centrum Warki, przy ulicy Spółdzielczej 1a, naprzeciwko szkoły. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szareckiego

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bemowie. Układ mieszania: -Pokój dzienny z wyjściem na zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł75 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Radziwie. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lizbońska

Warszawa,mazowieckie

778 000 zł57 m² 13 649,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga Południe (saska Kępa), ul. Lizbońska 2 Metraż: 57 m2 Piętro: 5/10 Rok budowy: 1976 Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio przestronne 3-pokojowe mieszkanie przy Metrze Służew. 3 pokoje umeblowane i zamykane, w każdym jest szafa. Z dużego pokoju wyjście na duży (4 m2), zabudowany balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

1 789 000 zł97 m² 18 380,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam Państwu piękne, przestronne i wyjątkowo ciche 4-pokojowe mieszkanie, położone przy kameralnej ulicy Ludwiki na warszawskiej Woli. Lokal jest jasny, bardzo funkcjonalny i idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł53 m² 17 091,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

To mieszkanie to coś więcej niż tylko cztery ściany to miejsce, w którym rodzi się codzienność pełna miłości. Przestrzeń stworzona dla pary, która marzy o wspólnym gniazdku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł89 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Jana Pawła Woronicza 33, mokotów (warszawa) Metraż i układ: 3 pokoje, 89 m Cena najmu: 6 000 zł / miesiąc Opis mieszkania To przestronne, trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowicza

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł62 m² 32 241,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Powiśle - 3 pokoje - 62 m - 2 balkony - Orłowicza Na sprzedaż wyjątkowe, starannie wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł61 m² 11 457,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości findsquare ma do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze 4-piętrowego budynku z 1990 roku, położonego przy ul. Ostrobramskiej, w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

1 174 000 zł65 m² 17 992,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Dwustronny apartament na Ursynowie w bloku z 2015 roku na strzeżonym osiedlu "central Park Ursynów" 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65.25m2 przy ul. Kłobuckiej składające się z: przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

4 650 zł66 m² 69,92 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w budynku z recepcją 24h oraz miejscem W garażu podziemnym. Do wynajęcia od 1.11.2025 r. Mieszkanie Mieszkanie ma metraż 66,5 mkw i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł64 m² 21 068 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Taniej niż u dewelopera! Do sprzedaży oferuję słoneczne i przytulne mieszkanie w położone w popularnej inwestycji "soho" dewelopera Yareal w Warszawie, w dzielnicy Praga -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Legionowo,mazowieckie

665 000 zł64 m² 10 472,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe, wygodnie rozplanowane mieszkanie o powierzchni 63,5 mkw. położone w Legionowie, przy ul. Pałacowej. Okazja! Możliwość skorzystania z rządowego programu kredytowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Radom,mazowieckie

250 000 zł37 m² 6 702,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha 2/4, osiedle Planty Radom Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku zlokalizowanym przy ul. Cichej 2/4, na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Kozia

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł20 m² 37 046,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne mieszkanko W unikatowym miejscu warszawy - na ul koziej. Kozia to kameralna uliczka, równoległa do krakowskiego przedmieścia, jednocześnie na styku prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potocka

Warszawa,mazowieckie

2 990 zł47 m² 63,62 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 47m2, piętro 1/12 z windą, w budynku z 1981r. przy ul. Potockiej, żoliborz, marymont-Potok. Idealne dla singla/singielki pary lub małej rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Uboczu

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł63 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , położone na warszawskim Ursynowie przy ul. Na Uboczu 16. Lokal znajduje się na 8. piętrze budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakietników

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł58 m² 17 373,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 57,5m2 w centralnej części Ursusa. Mieszkanie w bardzo dobrym układzie: 3 pokoje / kuchnia / garderoba / łazienka / korytarz / przedpokój. Cechą szczególną jest taras 35m2, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Biały Kamień

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł31 m² 29 773,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferuję nowoczesne, 30,90 m mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w prestiżowej lokalizacji na Mokotowie, w sąsiedztwie Pól.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

979 000 zł60 m² 16 453,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

2 sypialnie z oddzielnym wc Sady Żoliborskie piwnica 6m Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m , zlokalizowane przy ul. Elbląskiej w Sadach Żoliborskich (warszawa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekałkiewicza

Warszawa,mazowieckie

767 500 zł61 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,40 m , zlokalizowane na zielonym i spokojnym osiedlu. Układ pomieszczeń: salon z klimatyzacją, dwa niezależne pokoje, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Silnikowa

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł26 m² 17 768,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż kawalerka | Ursus, ul. Silnikowa | Osiedle Neopolis Oferuję do sprzedaży nowoczesną kawalerkę z balkonem, zlokalizowaną w nowym budynku na dynamicznie.