Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Funkcjonalne mieszkanie na 2. piętrze kameralnego budynku, idealne dla singla, pary lub małej rodziny. Dostępne od zaraz! Układ: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, korytarz. Atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowogrodzka

Radom,mazowieckie

249 961 zł86 m² 2 913,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Ciche, ustawne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Bliskość komunikacji miejskiej, uniwersytetów, a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sztormowa

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł119 m² 23 949,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament z klasą na Marinie Mokotów. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to elegancki, czteropokojowy apartament o powierzchni 119 m , położony na drugim piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żółkiewskiego

Piastów,mazowieckie

770 000 zł72 m² 10 650,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 72,3m usytuowane na 6 piętrze w 7-piętrowym bloku z windą z 1983 roku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Hetmana Stefana Żółkiewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dembego

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł150 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Pięknie wykończony, przestronny apartament Z tarasem na kabatach Duży Taras | 2 Miejsca Garażowe | Wysoki Standard | Gotowy do zamieszkania ***** rozkład pomieszczeń: apartament (ok. 148 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przeworska

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł30 m² 86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronna kawalerka usytuowana na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu przy skrzyżowaniu ulicy Przeworskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Warszawa,mazowieckie

12 500 zł54 m² 231,48 zł/m²

 

Piętro:34/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 54 m w prestiżowym wieżowcu Cosmopolitan przy ul. Twardej 4 - jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów na mapie Warszawy. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł76 m² 46,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75,5 mkw., położone na trzecim piętrze czteropiętrowej, zadbanej kamienicy z lat 60. XX wieku, zlokalizowanej przy ul. Białobrzeskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł46 m² 15 196 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie. Przytulne, pełne światła i przestrzeni. Gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie zaledwie 5 lat temu przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

579 800 zł36 m² 16 281,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Warszawa,mazowieckie

11 500 zł103 m² 111,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Podstawowe informacje: do wynajęcia apartament o powierzchni 102,7 m2. Mieszkanie znajduję się na Starym Mokotowie przy ulicy Biały Kamień. Do lokalu przynależy 130 metrowy ogródek z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na Warszawskiej Ochocie przy ul. Stefana Baleya. W okolicy liczne sklepy i punkty usługowe. Dużym plusem jest wygodna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł71 m² 70,52 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,9 m2 do najmu, znajdujące się na 3 piętrze 7-piętrowej kamienicy z 1936 roku przy ulicy Chmielna, 73b. W budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartoszewicza

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł49 m² 22 392 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie z widokiem na Dynasy. Kamienica z 1937 roku, niezwykle nowoczesna: konstrukcja żelbetowa, obecnie powszechnie stosowana, winda, obszerny hall klatki schodowej. Otoczenie: - 450 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł60 m² 19 765,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Klimatyczne mieszkanie 59,7 m Warszawa Śródmieście, ul. Chełmska / Sielecka elandom Nieruchomości prezentuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w kamienicy Jana Puchalskiego z lat 1937.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł74 m² 18 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do kupienia 3 pokojowe mieszkanie 73,5 m2, piętro 1/3 z windą, w budynku z 2023r. Bemowo, chrzanów. W cenie umeblowanie i wyposażenie, gotowe do zamieszkania. Idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnowiecka

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł84 m² 11 854,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Wyjątkowe, funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84,27 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku z 1982 roku. To idealna propozycja dla rodzin lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ptasia

Warszawa,mazowieckie

1 695 000 zł85 m² 19 862 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferuję do sprzedaży ciche mieszkanie znajdujące się drugim piętrze budynku z końca lat dziewięćdziesiątych XX w., przy ulicy Ptasiej. Mieszkanie ma pow. 85,34 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł42 m² 18 456 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Piękny Muranów! Jedna z najbardziej zielonych dzielnic Śródmieścia! Prezentujemy mieszkanie 41,72m2. przy ulicy Nowolipie Usytuowane na wysokim parterze w budynku 2-piętrowym z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Baczyńskiego

Łomianki,mazowieckie

840 000 zł88 m² 9 511,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Ładne czteropokojowe mieszkanie w centrum Łomianek w kameralnej wspólnocie mieszkaniowej, w doskonałej lokalizacji, 200m od przystanków i sklepów. Salon częściowo otwarty na hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł42 m² 17 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m , zlokalizowanego w spokojnej i zielonej części Pragi-Południe. Stan prawny Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[eng below] Wynajmę mieszkanie z tarasem i garażem - Wola, ul. Jana Kazimierza. Do wynajęcia mieszkanie 52 m z dużym tarasem 20 m , położone w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marii

Pruszków,mazowieckie

539 000 zł35 m² 15 264,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na piętrze w niskim bloku z 2010 roku zlokalizowane w Pruszkowie- osiedle Lipowa Ostoja. Osiedle stanowi kompleks kilku ogrodzonych budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Wołomin,mazowieckie

480 000 zł57 m² 8 376,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Światło Cisza pkp pod ręką 2 pokoje z loggią oferta dostępna tylko W indepro nieruchomości Światło, cisza i pkp pod ręką-2 pokoje z loggią w sercu Wołomina Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bożka

Warszawa,mazowieckie

899 900 zł74 m² 12 160,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Arki Bożka 6 / Bemowo / Górce 3 pokoje z możliwością przearanżowania na 4 pokoje (aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

679 800 zł34 m² 20 076,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz stylowego mieszkania, z którego w kilka minut spacerem dotrzesz do samego centrum stolicy? To miejsce stworzone dla osób, które cenią sobie komfort, prestiż i wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

669 800 zł35 m² 19 308,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boya-Żeleńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł46 m² 23 046,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Super lokalizacja : Śródmieście Południowe, blisko Placu Unii, pól Mokotowskich, łazienek. Klimatyczne, zamknięte osiedle 3 domów, projektu uznanego przedwojennego architekta Bohdana Pniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żydowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

660 000 zł51 m² 12 941,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie o powierzchni 51,48 m ( 2 pokoje), położone na 3. piętrze w budynku z 2014 roku. Budynek posiada windę. Zamknięte, kameralne osiedle z ochroną i placem zabaw na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

777 000 zł48 m² 16 137,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

** Mieszkanie idealne dla pary lub rodziny 2+1. ** Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się drugim piętrze budynku z początku lat pięćdziesiątych XX w., przy ulicy Dzielnej. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł44 m² 13 074,80 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane w przy ul. Karola Darwina w Warszawie na 3 piętrze z 12. Mieszkanie idealnie wpasuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Warszawa,mazowieckie

6 600 zł68 m² 97,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description hereunder Nowy apartament 68 m | Wiślany Mokotów | 2 sypialnie, 2 łazienki, taras, 2 miejsca w garażu Opis nieruchomości Na wynajem nowy apartament o powierzchni 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

2 850 zł36 m² 79,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Jagiellońskiej 20. Dostępne od zaraz. Na wynajem mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na parterze w kamienicy z 1910 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować przestronne i ciche mieszkanie obok Placu Hallera zlokalizowane przy ul. Brechta 9. Mieszkanie w 2012r. przeszło kapitalny remont, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pokorna

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe świeżo po remoncie. Umeblowane i nowocześnie wykończone w Centrum, osiedle Murano. W budynku sklep Auchan, fryzjer, salonik prasowy i wiele innych usług!. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowogrodzka

Radom,mazowieckie

199 969 zł229 m² 873,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż pakiet nieruchomości w dzielnicy Śródmieście. Bliskość komunikacji miejskiej, uniwersytetów, a także spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego mieszkania. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białej Floty

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł33 m² 25 757,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Hampton Home oferuje na sprzedaż nowoczesny apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów II. Osiedle chronione, monitorowane 24/h Apartament o wielkości 32,8 m z ogródkiem 24 m2 od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 800 zł147 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia duże (147m2) mieszkanie na warszawskim Ursynowie - Pyry. Usytuowane na 2 piętrze budynku kilkulokalowego. Lokal posiada 4 przestronne pokoje, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biskupia

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł100 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Westate Wola prezentuje wyjątkowo przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m w zielonej części Pragi-Południe. To propozycja dla osób, które cenią komfort dużych wnętrz, dobrą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miklaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł48 m² 15 208,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Jestem wyłącznym opiekunem oferty - nie szukaj dalej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , zlokalizowane na warszawskim Ursynowie -.