Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 613 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 613 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Warszawa,mazowieckie

949 000 zł43 m² 22 069,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na Warszawskiej Woli. Nieruchomość zaprojektowana pod czujnym okiem architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Warszawa,mazowieckie

7 200 zł112 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 112m2, piętro 2/8 z windą, w budynku z 2013r., przy ul. Sokratesa, bielany Wawrzyszew. Idealne dla rodziny. Oferta dla osób niepalących. Cena: 7 200zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Lasku

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ciche, przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy na warszawskim Kole z doskonałą komunikacją z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

872 000 zł63 m² 13 753,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-pietrowym, bloku z 1983roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie - Natolin- przy ulicy Meander. Cicha i spokojna okolica. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

749 000 zł65 m² 11 523,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przestrzenne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym w sercu Otwocka - dobrze skomunikowanym mieście z Warszawą. Mieszkanie składa się z 3 dużych pokoi, osobnej widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł27 m² 19 963 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Warszawa, ochota - Rakowiec ul. Grójecka (obok skrzyżowania z ul. Dickensa) Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkałe, po kapitalnym remoncie. > autobus i tramwaj: 50 m > 10 min pieszo do parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Wrzeciono, warszawa Bielany Świetna lokalizacja metro, zieleń, spokój! Powierzchnia: ok. 50 m 3 pokoje | Osobna kuchnia | Łazienka | 3. piętro, budynek bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

839 750 zł56 m² 14 862,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w bliskiej odległości od Fortu Bema. Jeżeli marzą Państwo o mieszkaniu w cichej i zielonej okolicy to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 36,20 mkw. III piętro, zlokalizowane przy ulicy Warszawskiej w Nowym Dworze Mazowieckim. Blok 4 piętrowy z cegły wybudowany w latach 70 tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

1 790 000 zł98 m² 18 233,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne mieszkanie na początku Miasteczka Wilanów. Budynek zlokalizowany na terenie ładnego kompleksu budynków,znajdują się tam zadbane zielone dziedzińce, plac zabaw. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szegedyńska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m zlokalizowane na 10, ostatnim, piętrze budynku, w zielonej i spokojnej części warszawskich Bielan na ulicy Szegedyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł57 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone (meble, sprzęty, wyposażenie kuchni - sztućce, naczynie itp.) Dwa balkony na wewnętrzne patio. Osiedle zamknięte z ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł60 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem w apartamentowcu na warszawskim Gocławiu. Budynek/ osiedle: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

998 000 zł57 m² 17 508,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 56,5 m2 i wysokości 2,59 m zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu Muranów, ul. Jana Pawła II 66. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 775 000 zł96 m² 18 491,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

To mieszkanie nie jest przypadkowe. To mieszkanie gra melodię dla szczęśliwej rodziny z miejskim stylem życia tuż przy Parku Skaryszewskim! Tu poranki zaczynają się światłem wpadającym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Anyżkowa

Zamienie,mazowieckie

3 000 zł37 m² 80,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 37 m , położone w Zamieniu przy ul. Anyżkowej, tuż przy granicy Warszawy (ursynów). Układ: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia | blisko Jeziora Czerniakowskiego Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,00 m , położone w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

938 000 zł67 m² 13 979,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w kameralnym 2 piętrowym budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na terenie położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Nowoczesne mieszkanie z balkonem | Bliska Wola | ul. Gumińska Do wynajęcia przytulne, umeblowane mieszkanie położone na 5 piętrze nowoczesnego apartamentowca, znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł63 m² 14 127 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Warszawa, ursynów - Imielin, ul. Wasilkowskiego - obok Urzędu Dzielnicy Ursynów 63 m2 | 3 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem | piwnica ok 2 m2 | piętro 1 | budynek z 1981r. | balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasna

Pruszków,mazowieckie

660 000 zł48 m² 13 664 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwustronne mieszkanie na sprzedaż pruszków Metraż: 48,3 M2 Nieruchomość - Lokalizacja: osiedle Staszica, ul. Jasna, pruszków - Liczba pokoi: 2 - Piętro: parter /3 - Rynek: wtórny - Stan wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

699 000 zł68 m² 10 243,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie w apartamentowcu położonym centrum Radomia. Budynek z 2018 roku usytuowany przy ulicy Żeromskiego. Teren wspólnoty monitorowany, ogrodzony, dwie bramy wjazdowe. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krótka

Mysiadło,mazowieckie

899 000 zł74 m² 12 148,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bez pośredników przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (74 m ) w Mysiadle przy ul. Krótkiej, tuż przy granicy z warszawskim Ursynowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł58 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, jasne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Melchiora Wańkowicza (ursynów - Kabaty). Lokal o powierzchni 58 mkw usytuowany jest na 3. (z 6) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

602 000 zł38 m² 15 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie - na Targówku przy ul. św. Wincentego. W budynku winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo! Zapraszamy do wynajmu wygodnego 2-pokojowego mieszkania w samym centrum Bemowa, z obszernym balkonem/tarasem oraz garderobą. Lokal świeżo odnowiony, słoneczny, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

2 849 000 zł115 m² 24 838,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować przestronny apartament położony w prestiżowej części Warszawy przy ul. Grzybowskiej 2, tuż obok Placu Grzybowskiego. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skalskiego

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł70 m² 22 842,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość przy Ul. Skalskiego na Warszawskim Gocławiu. Prestiżowe osiedle wybudowane w 2012r przez Dom Development cieszy oko swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł72 m² 11 163,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Rezerwacja! Dwupoziomowe mieszkanie 71,57 m z tarasem 60 m i widokiem na zielone patio - idealne dla rodziny lub inwestora. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 71,57.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł70 m² 28 690,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 69,71 m , zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji Apartamenty Ludwiki , oddanej do użytku w 2023 roku przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

659 500 zł45 m² 14 655,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 45 m | Winda

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł51 m² 63,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum. ul. Mokotowska 26 wolne od 1.03.2026 = NAJEM OKAZJONALNY= Dwu pokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 50' z windą. Na powierzchni 50 m.kw znajdziemy: * Salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

3 500 zł96 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe przestronne mieszkanie do wynajęcia w Piasecznie. Mieszkanie jest idealne dla rodziny, bądź dla ludzi ceniących sobie przestrzeń, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Równoległa

Warszawa,mazowieckie

3 750 zł41 m² 90,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 41,30 m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 2010r. przy ul. Równoległej, włochy, raków. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł59 m² 17 253 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,12m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2009roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej. Bardzo ładne i zadbane osiedle, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radom,mazowieckie

369 900 zł51 m² 7 252,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowe 51 m - 3 pokoje - balkon - piwnica Cicha, świetnie skomunikowana dzielnica - Radom, os. Południe Szukasz nowoczesnego, jasnego mieszkania , do którego możesz wprowadzić się bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 685 205 zł45 m² 37 324,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja W sercu starego mokotowa Wyjątkowa lokalizacja przy Królikarni | Tylko 11 apartamentów | Inteligentny system Smart Home | Nowoczesna elegancja To propozycja dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drewnicka

Ząbki,mazowieckie

725 000 zł69 m² 10 466,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 69,27 m mieszczące się przy ul. Drewnickiej w Ząbkach. Nieruchomość położona jest na IV piętrze bloku mieszkalnego, z ekspozycją okien na zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Kobyłka,mazowieckie

999 000 zł75 m² 13 320 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

** biuro ładna willa prezentuje*** rewelacyjna oferta! oaza ciszy I spokokoju na prestiżowym osiedlu Z cudownym klimatem jednorodzinnego domu W zamkniętej enklawie W sercu kobyłki przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

923 000 zł58 m² 15 997 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe na Mokotowie, w okolicy - Służew nad Dolinką. Dobrze oświetlone i rozmieszczone o powierzchni użytkowej 57,70 m2 plus komórka lokatorska o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sengera Cichego

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł69 m² 16 763,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Szukasz inwestycji, która nie jest tylko obietnicą w Excelu, ale działającym mechanizmem? Przedstawiam gotowy produkt.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij