Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 617 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 617 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł30 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Z przyjemnością prezentuję nietuzinkową ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu warszawskiego Solca, ul. Wilanowska 14a. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w niepowtarzalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Krakowska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (do remontu) o łącznej powierzchni 54 m2, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy. Budynek usytuowany wzdłuż Alei Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Warszawa,mazowieckie

1 797 500 zł72 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament przy Łazienkach Królewskich Belvedere Residence, mokotówzamieszkaj w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie w sercu zielonego Mokotowa, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasny, w pełni wyposażony 2-pokojowy apartament (2 osobne pokoje z jasną kuchnią), śródmieście, tuż przy stacji metra Gdańska. Dostępne od 2 marca 2026. Śródmieście | metro gdańska |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł44 m² 14 842 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na czwartym piętrze w kamienicy bez windy przy ul. Grochowskiej. Mieszkanie, jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

818 235 zł45 m² 18 260,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje | bezpośrednio | 0% pcc Nowoczesne osiedle stworzone z myślą o komforcie i funkcjonalności. Inwestycja dedykowana jest rodzinom, singlom oraz inwestorom ceniącym wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Warszawa,mazowieckie

2 252 500 zł85 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w atrakcyjnej lokalizacji blisko parku Stawy Kellera. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł37 m² 17 432,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego przy ul. Giordana Bruna na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzozowa

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł62 m² 12 403,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym, kameralnym i zamkniętym osiedlu w zielonej, spokojnej części Warszawy - Wesołej. To idealna propozycja dla rodzin, par.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł38 m² 24 954 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedaży 2-pokojowe częściowo umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dynarska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł69 m² 12 341,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

ul. Dynarska, bemowo-Lotnisko, warszawa Wymagany zakup obligatoryjny 10 000zł za piwnice Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,79 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem | 41,43 m | Bemowo - Jelonki | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż oferuję ustawne, jasne i dobrze zaprojektowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagórzańska

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł76 m² 14 502,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Idealne dla rodziny! 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi Wawer, aleksandrów Na sprzedaż komfortowe, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

2 799 000 zł94 m² 29 840,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament świeżo wykończony w wysokim standardzie. Apartament posiadający wiele zalet: -wysoki standard wykończenia, wszystko nowe -bardzo funkcjonalny układ -ładny widok (przestrzeń za oknem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł72 m² 20 819,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż selektywnie wybrane mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Royal Residence od robyg, w kameralnym etapie 7! Mieszkanie (dwustronne) 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prezydencka

Warszawa,mazowieckie

3 300 000 zł135 m² 24 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na warszawskich Filtrach - perełka! mieszkanie składa się Z dwóch poziomów na poziomie 0: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł47 m² 21 226,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu stylowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,64 m2, znajdujące się na 3 piętrze 6-piętrowego budynku Villa Ventus z 2014 roku budowy, na osiedlu "apartamenty Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

5 300 zł75 m² 70,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, w pełni wyposażony apartament 3-pokojowy o powierzchni 75 m , położony w jednej z najbardziej cenionych części Wilanowa - przy ul. Branickiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od zaraz mieszkanie na kabatach! najemca nie płaci prowizji! Bardzo ładne, jasne mieszkanie o powierzchni 69m2, znajdujące się na IV piętrze z windą, przy ul. Wąwozowej 33 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł38 m² 22 368,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone w przedwojennej kamienicy przy warszawskiej Starówce atuty przedwojenna kamienica piękne widoki z okien dwustronne mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 680 000 zł66 m² 25 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Piękne mieszkanie W kamienicy Z windą Wysokie sufity | Zachowana oryginalna podłoga | Duża możliwość aranżacyjna | Zagwarantowane naziemne miejsce postojowe | Cicha okolica | Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pomiechowska

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł122 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane w cichej, zielonej okolicy ze świetnym dostępem do infrastruktury miejskiej w samym sercu Wawra, które doskonale sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Pruszków,mazowieckie

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Świetny układ, super lokalizacja 3 pokoje przy wkd Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w najlepszej lokalizacji Pruszkowa idealne dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł75 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Cichy apartament, 3 pokoje o pow. 75 m2 + miejsce parkingowe, położone w sąsiedztwie plaży Wilanów i pałacu w Wilanowie. Do wynajmu ciche, odnowione, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

983 040 zł31 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Stylowa kawalerka w samym sercu Browarów Warszawskich nowoczesne, ciche i w pełni wyposażone mieszkanie zaprojektowane przez architekta. Idealne dla osób ceniących wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Augusta

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przepiękny apartament 3 pokojowy 80 m2 z dużym ogrodem ok 200 m2 z widokiem na Park Skaryszewski w nowo powstałej rezydencji Stanisława Augusta, która jest ikoną tej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

587 992 zł44 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie | Spokojna lokalizacja + prywatność + komfort życia Zakup bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%. Potencjał inwestycyjny lokalizacji - Rozwijająca się część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wojska Polskiego

Zielonka,mazowieckie

2 100 zł27 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** Kawalerka *** Niski czynsz *** Gotowe do zamieszkania *** Miejsce postojowe w cenie mieszkania *** Budynek z windą *** Gotowe do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 27 m2 na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stasieckiego

Radom,mazowieckie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe dwa pokoje 40m, w inwestycji Nowe Borki. Lokal znajduje się na drugim piętrze apartamentowca. Budynek oddany do użytku w 2025 roku, położony przy ulicy Stasieckiego 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł26 m² 96,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio na Starym Mokotowie- kazimierzowska 72. Solidna kamienica, grube mury z cegły i wysokość 2.8m. Usytuowanie od strony ulicy na parterze Lokal jest gotowy do obejrzenia i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 542 000 zł52 m² 29 688,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 52 m w nowoczesnym kompleksie w samym centrum miasta. Mieszkanie ma układ, który realnie się sprawdza: przestronny, jasny salon z aneksem, pełnowymiarową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

560 900 zł37 m² 14 997,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo przyjemnego, w pełni funkcjonalnego mieszkania położonego przy ul. Czerniakowskiej w Warszawie. Lokal o powierzchni 37,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

651 000 zł31 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 31 m z wydzieloną sypialnią, mokotów ul. Domaniewska Mieszkanie o powierzchni 31 m składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyspą (18,7 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł38 m² 18 051,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja Słoneczne, przestronne i funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie dwupokojowe na Ochocie idealne na start lub pod inwestycje! W pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł42 m² 17 966,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1975 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42m.2 przy ul. Skierniewickiej składające się z: przedpokoju Sypialni Kuchni Salonu Łazienki Loggii Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Środkowa

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł55 m² 13 322,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż 55,47 m2, piętro 2/4 bez windy, w kamienicy z 1936 r., Praga Północ, Nowa Praga. Dwustronne, do remontu, idealne dla pary, małej rodziny, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąbińska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje, 35 mkw., usytuowane na 4 piętrze. Mieszkanie zostało gruntownie wyremontowane - wymieniono instalację elektryczną oraz hydrauliczną, wykonano nowe podłogi i zamontowano nowe drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krokusów

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł43 m² 69,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe, świeżo wykończone, dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Rumiankowa w Starej Miłośnie. Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu złożonym z trzech niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł67 m² 67,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 67 m2 z balkonem i tarasem na Kabatach przy ul. Wąwozowej. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegorzewskiej

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł58 m² 12 052 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja wyjątkowe mieszkanie na ostatnim piętrze Możliwość zaaranżowania trzech pokoi mieszkanie składa się z : - dwóch dużych pokoi po ok 22 m2, - dwóch balkonów, jeden tarasowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pułtuska

Wyszków,mazowieckie

690 000 zł73 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe wykończone, umeblowane mieszkanie z balkonem. Osiedle Komforty Opis mieszkania: 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz łazienką z wc i oddzielną toaletą o łącznej.