Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 602 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 602 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

7 900 zł50 m² 158 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie w przedwojennej, zabytkowej i pięknie odrestaurowanej kamienicy, położonej w jednej z najbardziej pożądanych części Warszawy - Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł38 m² 26 289,50 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Schroegera

Warszawa,mazowieckie

729 700 zł49 m² 14 968,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Polecamy Państwa uwadze mieszkanie dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem przy ul. Schroegera na warszawskich Bielanach Mieszkanie o powierzchni ok. 48,75 mkw. obecnie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł50 m² 12 155,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Opiekun oferty tel. Prezentuję ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,1m2, na którą składa się trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m, położone w zadbanym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł53 m² 12 434 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż jasne 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 z dużym balkonem, jedynie 5 min tramwajem od Metro Bródno. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Proponuję do sprzedaży mieszkanie położone w kameralnym budynku dwupiętrowym przy ul. Różanej w Grodzisku Maz. Powierzchnia mieszkania 35 m2. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szolc-Rogozińskiego

Warszawa,mazowieckie

799 900 zł57 m² 14 033 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zobacz plan mieszkania i video - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Współpracuję ze wszystkimi agencjami. Ogłoszenie dostępne tylko u nas! wyobraź sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dwernickiego

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł59 m² 12 419,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

W naszej ofercie do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o powierzchni 58,7m2 w doskonałej lokalizacji. Lokal położony jest na warszawskiej Pradze Południe zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niekłańska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł44 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Unikatowe dwupokojowe mieszkanie w sercu Saskiej Kępy - zielona, spokojna okolica. To wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy łączy w sobie wygodę, funkcjonalny układ i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajska

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł54 m² 27,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum. Do wynajęcia pokój w dwupokojowym mieszkaniu Warszawa, stare Włochy, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

896 852 zł48 m² 18 703,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zobacz plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów - tysiące mieszkań z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przerwana

Warszawa,mazowieckie

999 800 zł67 m² 14 998,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Okazja! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Przerwanej w Warszawie Dokładny adres: ul. Przerwana 11b - Włochy Doskonała lokalizacja! Mieszkanie położone w pobliżu terenów zielonych:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

672 000 zł42 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie w zielonej spokojnej okolicy na Mokotowie. Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń : - widna kuchnia - sypialnia - duży pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł50 m² 16 912,10 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Stańczyka w Warszawie Przedostatnie, 13 piętro z pięknym widokiem na panoramę miasta! Mieszkanie w stanie deweloperskim. Osiedle "parki Warszawy", ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

634 150 zł42 m² 15 098,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadrowa

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! najemca nie płaci prowizji! Za oknem sosnowy las! Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na wynajem, znajdujące się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z 2004 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł64 m² 12 868,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 64,5 m2, usytuowanego na czwartym piętrze zadbanego dziesięciopiętrowego budynku zlokalizowanego przy ul.Puławskiej 238. Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mińsk Mazowiecki

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

529 000 zł50 m² 10 686,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5m , położone na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku na ul. Cichej 2. To doskonała okazja dla osób, które poszukują lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kakowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio 2 pokojowe mieszkanie po remoncie na Gocławiu przy cichej ulicy kardynała Kakowskiego. Mieszkanie ustawne 2 pokoje z oddzielną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Jerzego Waszyngtona

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł27 m² 15 257,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedmiotem oferty jest lokal stanowiący odrębną nieruchomość zlokalizowany w centralnej części Pragi-Południe na Grochowie przy Al. Waszyngtona 43 w pobliżu ul. Grenadierów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł30 m² 15 166,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na sprzedaż ul. Etiudy Rewolucyjnej, wyględów, warszawa Cena: 459 000 pln Powierzchnia: 29,20 m + 1mkw balkon Piętro: 10/10 Ekspozycja: południowo-wschodnia Rodzaj własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kmicica

Kobyłka,mazowieckie

599 999 zł68 m² 8 815,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Mamy na sprzedaż 1 z mieszkań w promocyjnej cenie do 10 kwietnia 2026 roku.Możemy wykończyć to mieszkanie pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bohaterów Warszawy

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna i nowoczesna kawalerka po świeżym remoncie zlokalizowana przy ul. Bohaterów Warszawy w dzielnicy Ursus. Idealna propozycja dla jednej osoby lub pary szukającej wygodnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

3 140 zł41 m² 76,59 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie w podwyższonym standardzie przy ul. Jana Kazimierza 32 w Warszawie. Nieruchomość: powierzchnia 41,16 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Warszawa,mazowieckie

4 350 zł47 m² 93,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

If you need an offer in a language other than Polish, please contact us. Mieszkanie przy ogrodzie krasińskich | ekskluzywna okolica | 2 pokoje | kamienica forestiera | muranów | Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kacza

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

| polecam do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2. Bliska Wola, ul. Kacza. Rozkład: salon połączony z widną kuchnią - w pełni umeblowaną, wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe. Rozkład 44 m komfortu do wprowadzenia od zaraz! Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon przytulnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. 11 Listopada

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł33 m² 16 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane na 2 piętrze w kamienicy z 1936 r. na Pradz Północ w Warszawie przy ul. 11 listpada 24. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniwoja

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł51 m² 16 192,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie W sercu mokotowa Po remoncie | Balkon | 5 min do metra Wierzbno | Przy Targu Śniadaniowym na Mokotowie | Idealne pod najem ***** rozkład pomieszczeń: * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł58 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 58m2, piętro 3/6 z windą, w budynku z 2013r. przy ul. Jana Kazimierza, wola Ulrychów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4600 zł + 950 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

5 599 zł50 m² 111,98 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Apartament z widokiem | Siedmiogrodzka 3 | Bliska Wola Układ Salon z aneksem kuchennym: przestronna, otwarta strefa dzienna, kompletnie wyposażona we wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koźmińska

Warszawa,mazowieckie

1 166 111 zł49 m² 23 999 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Opiekun oferty tel. Piękne mieszkanie w kamienicy z historią - perła modernizmu - na warszawskim Solcu - dwustronne - 2 pokoje, 48,59 mkw Podstawowe informacje: z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł105 m² 18 988,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalnie zaprojektowany Apartament o powierzchni 104,8 m , położony przy ul. Sarmackiej w eleganckim budynku w sercu Miasteczka Wilanów. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gocławska

Warszawa,mazowieckie

1 775 000 zł96 m² 18 491,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie z pełnym pakietem komfortu - jedyne takie w okolicy To mieszkanie gra melodię dla szczęśliwej rodziny dwa kroki od Parku Skaryszewskiego Tu poranki zaczynają się światłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Warszawa,mazowieckie

798 294 zł32 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż kawalerka || 32,06 m2 || 1 łazienka || aneks kuchenny || apartament umeblowany || komórka lokatorska 2,1 m2 Nowoczesna kawalerka 32 m2 położona na pierwszym piętrze w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

318 000 zł49 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m, położone na 3. piętrze w bloku w Centrum Radomia przy ulicy Żeromskiego 119. Dlaczego to mieszkanie to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Pruszków,mazowieckie

1 087 960 zł77 m² 14 205 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Projekt obejmuje 77 luksusowych apartamentów o metrażach od 25 do 88 m2, zlokalizowanych w zachodniej części Pruszkowa. Kupujesz bez prowizji, bezpośrednio od Developera. Jeśli interesuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okólna

Marki,mazowieckie

879 000 zł95 m² 9 252,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny segment Z ogródkiem 5 pokoi 2 miejsca postojowe marki Lokalizacja: marki, ul. Okólna Powierzchnia: 95 m Ogródek: prywatny z altaną i miejscem na grill Miejsca postojowe: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gubały

Wieliszew,mazowieckie

421 000 zł30 m² 14 033,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30 m , idealne dla singla, pary lub jako inwestycja. Lokal znajduje się na zadbanym, monitorowanym osiedlu monitoring obejmuje klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Lesznowola,mazowieckie

796 500 zł77 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Projekt obejmuje nowoczesne osiedle składające się z 80 mieszkań, znajdujących się podwarszawskiej Lesznowoli. Mamy również inne metraże i powierzchnie ogródków. Kupujesz bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

43 m 2, nowe budownictwo, wyjątkowo zadbane osiedle - widok na fontannę, staw i drzewa. Mieszkanie bardzo widne i przestronne. Kuchnia z wyspą połączona z salonem. Przestronny.