Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 595 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 595 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

948 999 zł71 m² 13 366,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Rezerwacja Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Czerniakowskiej 26a na warszawskim Mokotowie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł27 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1956 roku zlokalizowane - Warszawa, włochy, ul. Żwirki i Wigury. Blok w bliskiej odległości od lotniska im.Chopina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł75 m² 62,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Masz rodzinę i potrzebujesz mieszkania 4-pokojowego? A może po prostu lubisz dużo przestrzeni, chcesz mieć miejsce do pracy i możliwość odpoczęcia na tarasie lub balkonie? Zobacz tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lekka

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw, zlokalizowane przy ul. Lekkiej na Bielanach. Lokal znajduje się na 8. piętrze na nowoczesnym osiedlu. Jest to miejsce ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł33 m² 17 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Warszawa, ul. Dzielna - 32,40 m / kawalerka + piwnica 15 min spacerem metro ratusz arsenał! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 32,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

918 000 zł43 m² 21 348,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 5 piętrze w bloku z windą z 2007 roku zlokalizowane w -warszawie na Woli przy ul. Jana Olbrachta. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł48 m² 17 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Atrakcyjne, po remoncie 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza Mieszkanie na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1970 roku. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

485 907 zł35 m² 13 883,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 34,28 m + ogródek 13,31 m ostatnie mieszkanie 2-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bielawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w strzeżonym apartamentowcu .Wysoki standard wykończenia mieszkania.Mieszkanie umeblowane .W kuchni zmywarka,ekspres do kawy,mikrofalówka. W salonie kanapa rozkładana .Jest łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Słomczyn

Słomczyn,mazowieckie

265 000 zł60 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania unikatową ofertę bezczynszowego mieszkania o pow. całkowitej 60 m. kw. Pełna własność z odrębną księgą wieczystą. Do odrębnej własności należy również część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

673 500 zł45 m² 14 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1964 roku przy na warszawskiej Woli (ulrychów). Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowego

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw, zlokalizowane w bloku mieszkalnym przy ul. W. Borowego na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na 3. piętrze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Flisaków

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł70 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Warszawa Białołęka (kobiałka), ul. Flisaków Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia, z przynależnym ogródkiem (około 55m2) i zadaszonym tarasem (około 8m2). Ogródek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holzera

Warszawa,mazowieckie

5 650 zł65 m² 86,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Nowe, klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m do wynajęcia w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Radom,mazowieckie

340 000 zł66 m² 5 164,03 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Z przyjemnością prezentuje nietuzinkowe mieszkanie na os XV Lecia Mieszkanie usytuowane jest na siódmym piętrze bloku, położonego w Radomiu, przy ul. Chrobrego Składa się z : - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

578 000 zł27 m² 21 056,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe - Saska Kępa przy ul. Saskiej. Saska Kępa - jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł27 m² 33 259,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Wyjątkowe studio na sprzedaż prestiżowa lokalizacja, historyczny klimat, nowoczesny komfort >warszawa Śródmieście, ul. Górnośląska (powiśle) >cena: 899 000 pln >studio 27 m2, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł37 m² 17 399,50 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Jerozolimskie na sprzedaż / mieszkanie / stara ochota / 2 pokoje / Z balkonem / świetna inwestycja / Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na granicy Śródmieścia i Starej Ochoty idealne dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł77 m² 22 011 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, czteropokojowy apartament zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, w inwestycji Nordic Mokotów przy ul. Pory. Nieruchomość Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wyłącznie dla singla Oferujemy do najmu okazjonalnego kawalerkę w samym sercu Warszawy w budynku przy ul. Pańskiej 3. Mieszkanie zostało odświeżone, jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

!Rezerwacja! 2-pokojowe mieszkanie do remontu położone w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Wierzbno - zaledwie 300 metrów od wejścia do metra. To idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł60 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz. jest gotowe do wprowadzenia się kupujący nie płaci podatku pcc 2% (nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł58 m² 18 086,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Powiśle to jedna z tych części Warszawy, które od lat nie tracą na wartości. To miejsce, gdzie miejski rytm spotyka się z zielenią, a codzienność zyskuje zupełnie inny komfort. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł32 m² 37 313,40 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Mennica Residence - idealne zarówno do zamieszkania, jak i zainwestowania środków. Z przyjemnością prezentuję nowoczesne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Księżycowa

Józefosław,mazowieckie

1 220 000 zł94 m² 12 951,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,2 m , zlokalizowane w Józefosławiu (gmina Piaseczno), na granicy z warszawskim Ursynowem, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Warszawa,mazowieckie

15 500 zł133 m² 116,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Największym atutem jest 120-metrowy taras z widokiem na panoramę Warszawy (doprowadzona woda, co umożliwia instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł44 m² 90,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, stylowy 2-pokojowy apartament na wynajem na osiedlu obok stacji Metra Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie umiejscowione na 3 piętrze o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Władysława Jagiełły

Siedlce,mazowieckie

390 000 zł48 m² 8 096,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż zadbane, 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Jagiełły w Siedlcach, mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku, lokal o powierzchni 48,17m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puszczyka

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł89 m² 16 591,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na parterze w 4 piętrowym budynku z 1977 roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Okolica jest spokojna i zielona, z kameralnymi placami zabaw. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł60 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luksusowe 3-pokojowe mieszkanie - nowoczesny design i świetna lokalizacja, 7 min od kolejki! Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego, świeżo wykończonego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Pruszków,mazowieckie

710 000 zł55 m² 13 003,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z 2009 roku zlokalizowane w Piastowie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

944 900 zł65 m² 14 494,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

? komfortowe 3- pokojowe mieszkanie dla Was Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodą miejskiego życia? To mieszkanie w nowym, kameralnym osiedlu w sercu Marysina Wawerskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rajska

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł75 m² 22 503,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż na Marinie Mokotów przy ul. Rajska o powierzchni 75,1 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze, przynależy do niego ogródek (92,6 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sanocka

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł36 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

* mieszkanie położone na Ochocie Rakowiec przy ul. Sanockiej. Miejsce wyjątkowo ciche i zatopione w zieleni pomiędzy al. Żwirki i Wigury a ul. Grójecką, 200m od Akademii Medycznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 097 850 zł56 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

EN full English version below contact us anytime! Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego mieszkania z przestronnym salonem o powierzchni 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł39 m² 15 544 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bernardyńskiej. Mieszkanie położone jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

1 799 000 zł95 m² 18 930,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Koszykowej 79a mieszczące się na trzecim z sześciu pięter kamienicy z 1932 roku. Na powierzchni 95,03 m2 znajdują się: 4 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł23 m² 17 615,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Gotowiec inwestycyjny w nowoczesnym apartamentowcu na Woli idealny pod najem krótko- i długoterminowy. Najważniejsze atuty: kompaktowy, funkcjonalny układ duże okna świetne doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł18 m² 24 945,80 zł/m²

 

Piętro:3/25

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny mikroapartament z loggią - ul. Kasprzaka 29 - wieża C Kawalerka ma powierzchnię 18,44 m i zlokalizowana jest na 3. piętrze nowoczesnej inwestycji Bliska Wola Tower. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolorowa

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł53 m² 12 358,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować, funkcjonalne 53 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Ursusa, przy ul. Kolorowej. Najważniejsze informacje Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

5 600 zł76 m² 73,49 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia 3 pokojowy apartament w inwestycji Mangalia Mokotów u zbiegu ulic Sobieskiego i Mangalia. Budynek oddany do użytku w 2019 roku,.

Szczegóły ogłoszenia