Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł47 m² 11 919 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Digital Broker prezentuje do sprzedaży mieszkanie (46,9 m2) do generalnego remontu, przy ul. Turmonckiej 12 na warszawskim Targówku. Budynek 10 piętrowy z wilkiej płyty z 1972 roku. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mława

Mława,mazowieckie

216 000 zł36 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Witam serdecznie, na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni ok. 36 m , położone w bloku nr 28 na Osiedlu Książąt Mazowieckich w Mławie. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

460 000 zł36 m² 12 849,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z opcją wydzielenia 2-go pokoju o powierzchni 35,8 m + balkon, z piwnicą 3,2 m i naziemnym miejscem postojowym. Zamknięte osiedle Ząbki ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

769 000 zł31 m² 24 506,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego, wyjątkowego apartamentu położonego w prestiżowej inwestycji Oval Sky, warszawa - Wola mieszczącego się na 7 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł48 m² 16 480,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w otoczonym bujną zielenią kompleksie ujednoliconych architektonicznie budynków z lat 60 - tych. Lokal mieszkalny z dużymi możliwościami aranżacyjnymi typu kuchnia we wnęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł51 m² 20 568,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Znakomicie skomunikowane 2 - pokojowe mieszkanie na Sadach Żoliborskich przy ul. Krasińskiego Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 50,70 m , usytuowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

877 000 zł52 m² 16 996,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwustronne mieszkanie na Woli w kamienicy z 1955 roku z windą 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51.6m2 przy ul. Wolskiej składające się z: przedpokoju (7.30m2) Sypialni (12.95m2) Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 221 812 zł138 m² 23 295,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Twój prywatny taras na dachu, twój prywatny błękit z tarasu na dachu. Tutaj nie sprzedajemy metrów kwadratowych. W miejscu, gdzie 73% terenu to starannie zaprojektowana zieleń, a ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

873 170 zł56 m² 15 592,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

887 556 zł60 m² 14 793 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Targówek - Bródno możliwość zobaczenia tego lokalu I podobnych na żywo! Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się okolicy! Targówek - Bródno - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

389 000 zł49 m² 7 906,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Numer oferty w biurze 91-84 Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,20 m2 z dużym balkonem, położone na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

1 550 000 zł67 m² 23 221 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Eleganckie i wygodne mieszkanie w centralnej części Starego Mokotowa czeka na nowego właściciela. Nietuzinkowa lokalizacja, wygodny rozkład, zachowane oryginalne elementy kamienicy to główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 299 999 zł41 m² 31 707,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Ekskluzywny apartament w prestiżowym kompleksie Mennica Residence - centrum Warszawy Westate Wola ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament znajdujący się w prestiżowym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

796 000 zł52 m² 15 161,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Warszawa,mazowieckie

1 346 935 zł68 m² 19 954,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowoczesnego mieszkania w dobrej okolicy i z szybkim dojazdem do centrum Warszawy? Ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie prosto od dewelopera = brak prowizji. Wolne od podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

4 100 zł39 m² 105,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem! Przepiękne mieszkanie dwupokojowe na Odolanach, przy ul. Jana Kazimierza! Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie! Najważniejsze zalety: - świeżo wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakrzewska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł36 m² 19 731,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku z lat 50-tych zlokalizowane na Mokotowie. Budynek 300m od nowo wybudowanej linii tramwajowej. Zadbane odnowione i monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Radom,mazowieckie

3 900 zł74 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna oferta dostępna tylko u nas! Proszę przeczytaj to ogłoszenie uważnie od początku do końca. Apartament na wynajem dla osoby ze stabilną sytuacją finansową dbającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 185 000 zł69 m² 17 191,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Obecnie to dwa przestronne pokoje na prawie 70 m , ale dzięki przemyślanemu układowi można z łatwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ząbki

Ząbki,mazowieckie

460 000 zł42 m² 10 952 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,50 m2 (pow. całkowita ok 42 m2), położone na 6 piętrze z 6 (winda dojeżdża do 5 piętra),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

1 640 000 zł77 m² 21 169,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie zarezerwowane. Rozkładowe, wygodne mieszkanie w pełni umeblowane położone na 1 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu otoczonym terenami zielonymi, w otulinie jeziorka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przepiórki

Nowa Wola,mazowieckie

805 000 zł90 m² 8 983,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogrodem - kameralne osiedle, spokój i świetna lokalizacja! Bezpośrednio, bez podatku pcc, 0% prowizji! 89,61 m2 + 45,86 m2 ( poddasze, w szczycie nawet 4m wysokości ) = 135 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

480 000 zł63 m² 7 619,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie 63 m Sochaczew Na sprzedaż rozkładowe, ustawne mieszkanie o powierzchni 63 m, położone na 3. piętrze w bloku z cegły z 1990 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojerska

Warszawa,mazowieckie

1 323 000 zł53 m² 24 962,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w sercu Śródmieścia Warszawy Lokalizacja i budynek Warszawa, śródmieście, ul. Świętojerska 3 piętro w 7-piętrowej, odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 064 009 zł55 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Przedstawiamy na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,13 m2, w nowoczesna inwestycja w sercu Miasteczka Wilanów Na powierzchnię 55,13 m2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malborska

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł74 m² 15 903 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio od właściciela 3-pokojowe mieszkanie, duży balkon, osiedle tivoli obok stacja metro kondratowicza, 2 łazienki jedna z wanną, druga z prysznicem, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł50 m² 16 073,20 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

English version below English version below. Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m . Lokal charakteryzuje się zachodnią ekspozycją okien z 8- piętra, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

575 000 zł54 m² 10 747,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1990 roku zlokalizowane w Legionowie , Centrum, ul. gen. Józefa Sowińskiego. Spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Warszawa,mazowieckie

852 000 zł42 m² 20 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, o pow. 42 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, po generalnym remoncie. Wszystkie pokoje.