Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Piłsudskiego

Ząbki,mazowieckie

2 200 zł23 m² 95,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia komfortowa kawalerka, świeżo wykończona w wysokim standardzie, gotowa do zamieszkania od zaraz. * włoska zabudowa kuchenna * nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Warszawa,mazowieckie

5 400 zł54 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie W prestiżowej części śródmieścia dla pierwszego najemcy Wiejska | Ścisłe Centrum | Sąsiedztwo ambasad i Sejmu | Garaż podziemny Wysokiej klasy mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł51 m² 16 647,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 w dzielnicy Praga-Południe. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze (blok z windami w każdej klatce). Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kielecka

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam! Mieszkanie zostało odświeżone! 400m. od Metra Racławicka! Do wynajęcia b. ładne, ciche, klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na ostatnim 3 piętrze w otoczeniu zieleni. Ul. Kielecka 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

3 150 zł64 m² 49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 64 m z dużym balkonem | ul. Czerska 18 |. Dostępne od zaraz! Polecam do wynajęcia bardzo ładne, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 64 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł45 m² 16 222,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie w sercu Skoroszy gotowe do zamieszkania. Otoczenie nieruchomości: prezentowana nieruchomość znajduje się na ogrodzonym osiedlu, na terenie którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie jest stworzone na pierwszy własny adres. Dla osoby lub pary, która chce przestać wynajmować i wejść na swoje bez wielkiego remontu i bez miesięcy planowania. Mieszkanie 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł18 m² 23 955,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Opiekun oferty: przytulna i funkcjonalna kawalerka w kamienicy zlokalizowana w sercu Śródmieścia Warszawy na sprzedaż! Nieruchomość idealna pod inwestycję, która dzięki idealnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

424 000 zł23 m² 18 434,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brązownicza

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł68 m² 12 485,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Brązowniczej. Okolica osiedla Chomiczówka o niskiej zabudowie. Ciche a widok z okien na zieleń. Mieszkanie widne i słoneczne!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaorskiego

Warszawa,mazowieckie

1 077 000 zł66 m² 16 268,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Bardzo ciche mieszkanie w kameralnym budynku z 1998 roku na terenie zamkniętego osiedla zaprojektowanego i wybudowane ze szczególną dbałością o detale i ujednolicenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

852 777 zł63 m² 13 536,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 62,13 m + duży ogród 171 m promocja na parking podziemny tylko teraz 30.000 ZŁ OSTATNIE MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z TAK DUŻYM OGRODEM URSUS / WARSZAWA 20 MIN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł44 m² 14 269,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze w budynku z windą w dobrze skomunikowanej części miasta przy u. Egejska. Mieszkanie składa się z: salonu ok. 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznamska

Warszawa,mazowieckie

812 000 zł55 m² 14 683,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2009 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej. Osiedle strzeżone całodobowo, monitoring zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eng 2-pokojowe mieszkanie | 39 m | Marywilska 68a | pet friendly Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Raszei

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł29 m² 15 382 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w kamienicy z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Osiedle Koło z niską zabudową. Budynek wyremontowany, instalacje co.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Warszawa, ursynów, natolin, ul. Meander Metro Natolin 200m Bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie przy samej stacji Metra Natolin, 2 minuty od wyjścia z budynku. Mieszkanie dostępne od zaraz. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mariacka

Radom,mazowieckie

549 000 zł70 m² 7 797,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Trzy pokoje o metrażu 70,41 m. Blok z cegły z 2000 roku, na terenie zamkniętym, brama wjazdowa na pilota. Budynek administrowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jabłonna,mazowieckie

425 000 zł44 m² 9 645,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z nami kupisz bezpiecznie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, przyjemnego dwupokojowego mieszkania przy ul. Koszteli w Jabłonnie. Mieszkanie położone jest na zamkniętym Os. Rajska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Warszawa,mazowieckie

714 000 zł52 m² 13 652 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie na Bemowie, o pow. 52,3 m2, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku z lat 80-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne w bardzo dobrym stanie - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nocznickiego

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł38 m² 19 160,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacje i najważniejsze atuty Mieszkanie na Bielanach po odświeżeniu do wejścia 38,1 m2. 2 pokoje + kuchnia, taras z zagospodarowanym ogródkiem (25,5 m2) na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł28 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 28 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - niezależnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

704 200 zł41 m² 17 184 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Enklawa Ciszy w Sercu Nowoczesnego Mokotowa Dostępne inne układy i lokalizacje Odbiory 2026 Inwestycja na Mokotowie to propozycja dla osób, które od miejsca zamieszkania oczekują czegoś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Warszawa,mazowieckie

617 500 zł36 m² 16 987,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie na Pradze Południe. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Wymieniona elektryka, hydraulika, wycyklinowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia mieszkanie z miejscem postojowym i balkonem, położone przy ul. Odkryta 46a na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 32,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stołeczna

Zaborówek,mazowieckie

780 000 zł63 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na parterze w zabudowie bliźniaczej w malowniczej miejscowości Zaborówek, w gminie Leszno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Działdowska

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł15 m² 19 415,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 15,40 m , położone przy ul. Działdowskiej 14 w Warszawie, usytuowane na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł33 m² 96,97 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajm maksymalnie dla dwóch osób w cenie 3200 zł + 600zł media dla jednej osoby+ 200 prąd. Kaucja 4200 zł. ul.Komputerowa. Bez zwierząt. Wynajm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

349 999 zł41 m² 8 536,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji uwaga nowa niższa cena jedynie 8500 za m2 Jeśli szukasz mieszkania z duszą, które czeka tylko na Twój pomysł i styl, to jest właśnie to! Oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

628 000 zł41 m² 15 261,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł40 m² 16 575 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej woli. Budynek po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i z rozległą panoramą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wesoła

Radom,mazowieckie

1 250 zł34 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przyjazna dla zwierząt kawalerka przy ul. Wesoła 1 w Radomiu. Nieruchomość: lokal o powierzchni 34 m położony na parterze w 2-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł44 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 1. piętrze w budynku z lat 80. przy ul. Egejskiej na Mokotowie. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

5 300 zł60 m² 88,04 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw, położone na Górnym Mokotowie przy ul. Bukowińskiej 26C. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł30 m² 15 431,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie, o powierzchni 29,81m2 znajdujące się na 2 piętrze z pięciu w budynku przy ulicy Marywilskiej 62 na Żeraniu, które idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartycka

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł49 m² 17 026,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dotyczy lokalu w kameralnej inwestycji na warszawskich Siekierkach. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości o wysokim potencjale wzrostu wartości, zlokalizowanej w pasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł62 m² 22 753,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Concierge House przedstawia zaprojektowane przez architekta i kompleksowo wyremontowane mieszkanie w kamienicy Adolfa Weinstocka i Heleny Rumszyckiej z 1939 roku w sercu zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

828 500 zł60 m² 13 808,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł53 m² 18 679,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie z tarasem 81 metrów kwadratowych w doskonałej lokalizacji przy renomowanej uczelni - Uniwersytet swps. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to.