Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 606 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł118 m² 19 067,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 118 m2, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Apartament jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

1 485 000 zł94 m² 15 797,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Podstawowe informacje: apartament o powierzchni 94 m2, położony na 6 piętrze w budynku wybudowanym w 2007 roku, z recepcją oraz ochroną. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Legionowo,mazowieckie

499 000 zł34 m² 14 676,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Kawalerka w centrum Legionowa obok Urzędu Skarbowego w nowym budownictwie. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą z 2019 roku zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Piaseczno,mazowieckie

520 000 zł45 m² 11 479 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Czy poszukujesz 2-pokojowego mieszkania, do własnej aranżacji, o funkcjonalnym rozkładzie i do tego z balkonem? Może chcesz w nim zamieszkać, a może planujesz je wynajmować?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł37 m² 17 837,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Apartament na Gocławiu po remoncie Przedstawiamy wyjątkową ofertę apartamentu usytuowanego w najbardziej prestiżowej części Gocławia, zaledwie kilka kroków od malowniczego Parku i w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł53 m² 22 623 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Eng below Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Paryskiej. Dwustronna ekspozycja, bardzo dobre doświetlenie oraz układ z potencjałem do dalszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Piaseczno,mazowieckie

725 000 zł64 m² 11 240,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie o powierzchni 64,5 m2, zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł34 m² 15 223,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Digital Broker prezentuje kawalerkę o powierzchni 33,5 m z aneksem sypialnianym, zlokalizowaną na Warszawskich Bielanach. To idealna propozycja dla singla, młodej pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Warszawa,mazowieckie

433 000 zł30 m² 14 579,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przytulne mieszkanie na warszawskiej, zielonej Białołęce przy ul. Książkowej. Mieszkanie położone na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu z kontrolą przy wjeździe. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

5 800 zł64 m² 91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam! Osiedle XIX dzielnica! Wysoki standard! Zdjęcia nie oddają w pełni atrakcyjności mieszkania! Warto obejrzeć na żywo! Do wynajęcia bardzo ładne,ciche (okna na patio) 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł43 m² 23 232,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Mam przyjemność zaprezentować Państwu eleganckie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone przy ul. Odyńca, w pięknej modernistycznej kamienicy z 1934 roku, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 750 zł61 m² 77,87 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio mieszkanie: * kuchnia z salonem, * sypialnia * łazienka * garderoba * pomieszczenie gospodarcze * balkon * miejsce parkingowe w garażu podziemnym (opcjonalnie). Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bergamotki

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł48 m² 89,58 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru pl Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Mokotów (stegny) Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drewnowskiego

Zegrze,mazowieckie

900 000 zł67 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z zapierającym dech w piersiach widokiem na Zalew Zegrzyński - Twoja przystań marzeń nad wodą! Przedstawiamy Ci wyjątkową okazję posiadania apartamentu w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł38 m² 18 921,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z cegły przy ul. Iwickiej na Mokotowie. Mieszkanie jest jasne, ciche i bardzo przyjemne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł61 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam! Mieszkanie zostało odświeżone! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze! Umowa zwykła! Nie najem okazjonalny! Do wynajęcia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł70 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę wynajmu przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m , zlokalizowanego w sercu Kabat przy ul. Wąwozowej 28. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł73 m² 82,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

4 pokoje, około 73 m , Praga-Południe, ul. Mińska 69 nowoczesne mieszkanie z monitoringiem i ochroną Do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piaseczyńska

Warszawa,mazowieckie

3 762 189 zł116 m² 32 349 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy unikalną okazję zakupu apartamentu w prestiżowej inwestycji Oaza Mokotów. To kameralne miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł42 m² 12 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ustawne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , zlokalizowane przy ul. Piotra Wysockiego na Targówku. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł32 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 6. piętrze w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy z windą, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł75 m² 15 950,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestronnego, klimatycznego mieszkania urządzonego z myślą o komforcie użytkowania, które dodatkowo znajduje się w spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

8 500 zł129 m² 66,10 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

**wyjątkowy apartament 128 m z widokiem na centrum i pkin | ul. Słomińskiego 15** Szukasz przestrzeni, światła i komfortu w sercu Warszawy? Ten apartament to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tawerny

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchmości Do wynajęcia mieszkanie na zamkniętym osiedlu Marina Mokotów, o powierzchni 78m2 usytuowane na 2 piętrze 6 kondygnacyjnego budynku z 2010r. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

620 000 zł60 m² 10 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie trzypokojowe w centrum Pruszkowa. Lokal na wysokim parterze w budynku z lat 80-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wanną, oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 3/9 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Przy Agorze, bielany Wrzeciono. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł47 m² 15 957,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2-pokojowe mieszkanie przy wejsciu do metra i natolin, dobrze oświetlone Atuty mieszkania: - bezposrednio przy wejsciu do stacji Metro Natolin - Duże okna i piękny, otwarty widok - Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartłomieja

Warszawa,mazowieckie

1 699 000 zł86 m² 19 641,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się w kameralnym apartamentowcu przy ul. Bartłomieja, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

660 000 zł50 m² 13 173,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedaż bezpośrednia. Rezerwacja. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1 m z balkonem zlokalizowane w Piasecznie przy ulicy Puławskiej piętro 2 bez windy. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogalewicz

Ostrołęka,mazowieckie

2 400 zł52 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie od wynajęcia - Zofii Rogalewicz, ostrołęka Lokalizacja - wysoki parter z windą, o powierzchni 52m, w pełni wyposażone + pomieszczenie piwniczne + balkon. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł46 m² 15 630,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w niskim bloku z 2018 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Aluzyjnej Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł28 m² 16 071,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie idealne zarówno pod inwestycję, jak i jako idealne pierwsze mieszkanie, położone na bardzo dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł63 m² 15 488,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

- nieruchomość dostępna tylko W estate - Wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem Bielany, ul. Bogusławskiego Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 62,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pandy

Warszawa,mazowieckie

2 420 000 zł118 m² 20 595,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż wyjątkowe, rodzinne mieszkanie w zielonej części Warszawskiej Ochoty - ul. Pandy Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

9 500 zł80 m² 118,75 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl/en/ua/ru Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie | 2 łazienki | Balkon | Garaż Do wynajęcia przestronne, nowe mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie - jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bonifraterska

Warszawa,mazowieckie

1 030 000 zł46 m² 22 299,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferuję na sprzedaż wykończone mieszkanie dwupokojowe (z osobną kuchnią), położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Bonifraterskiej 16 na warszawskim Nowym Mieście. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Warszawa,mazowieckie

1 855 350 zł53 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53 m , położone na 6 piętrze prestiżowej inwestycji Mennica Residence w samym centrum Warszawy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toruńska

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy ul. Toruńskiej 80. Lokal znajduje się na parterze kameralnego budynku i został świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł27 m² 29 629,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

[English below] Mokotowska | przy Placu Trzech Krzyży Wyjątkowe mieszkanie w sercu Warszawy - gotowe do zamieszkania | Parking za bramą z pilotem. Na sprzedaż oferuję świeżo wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszkowców

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł38 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Kościuszkowców w Warszawie. Dokładna lokalizacja: ul. Kościuszkowców 101 - na granicy dzielnic Wawer i Rembertów. Odległość do stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł45 m² 73 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam gorąco! do wynajęcia od zaraz! Piękne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, 45 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone w apartamentowcu z 2020r. na ul.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij