Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

673 000 zł50 m² 13 487 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w sobotę (25/04/2026) po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: ul. Modlińska 65b / Białołęka, żerań2 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

519 000 zł62 m² 8 330,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91- 89 Mieszkanie trzypokojowe to popularny wybór dla młodych rodzin lub osób potrzebujących mieszkania na niskim poziomie. Polecam do sprzedania przestronne, bardzo zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sobótki

Radom,mazowieckie

425 000 zł62 m² 6 848,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Są mieszkania, które od pierwszego wejścia dają poczucie przestrzeni i komfortu. To jest jedno z nich. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie M-4 o powierzchni 62 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baboszewska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł38 m² 16 989,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową kawalerkę o powierzchni 38,2 m , położoną w sercu Starego Mokotowa przy ul. Baboszewskiej 6 w Warszawie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bońki

Bońki,mazowieckie

184 000 zł34 m² 5 411,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy funkcjonalne, w pełni gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 34 m , usytuowane na wysokim parterze trzypiętrowego budynku w miejscowości Bońki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Mława,mazowieckie

298 000 zł34 m² 8 764,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta wstrzymana Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie - kawalerka przerobiona na 2-pokojowe, z pięknym tarasem i z naziemnym miejscem parkingowym. Lokal położony jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji sprawnie skomunikowanej z centrum Warszawy. Na sprzedaż 3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembowskiego

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł31 m² 16 504 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 30,9 m2, położonego na Ursynowie przy ul. Dembowskiego blisko stacji metra Stokłosy. Idealne na własne cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Warszawa,mazowieckie

673 500 zł45 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Budynek z 1964 r. (4 piętrowy), docieplony w 2013 r. z zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oszmiańska

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł41 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41 m2, znajdujące się w budynku z 2022 roku przy ulicy Oszmiańskiej 20, 8 min pieszo od stacji metra Targówek Mieszkaniowy. Rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

6 800 zł85 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, en, ua, ru słoneczny apartament | żoliborz 85 m | ostatnie piętro | ponad 3 m wysokości | duża loggia | garaż w cenie Wyjątkowy apartament położony na 6., ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

719 000 zł64 m² 11 322,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie (świeżo po remoncie) o powierzchni 63,5 m z balkonem typu loggia o pow. ok. 4,90m2, położone w Legionowie przy ul. Sobieskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gersona

Warszawa,mazowieckie

2 650 zł50 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia ciche, przestronne dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze w bloku dwupiętrowym. Budynek zamknięty ogrodzony. Ul. Gersona. Cicha i zielona okolica. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł68 m² 18 425,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Jasny apartament z panoramą miasta - Mokotów Apartament 67.84 m2 na 11 piętrze panorama Warszawy w zasięgu Twojego okna Szukasz mieszkania, które zachwyci Cię przestrzenią, światłem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokoryczki

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł58 m² 18 930,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 57,58 m z dużym balkonem i miejscem postojowym - Warszawa, praga-Południe, ul. Kokoryczki Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kielecka

Warszawa,mazowieckie

1 111 536 zł45 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji "kielecka 5" - kameralnym apartamentowcu w sercu Starego Mokotowa, jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł53 m² 14 232,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje z balkonem | Bokserska 57 - Ursynów | Po remoncie, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m , zlokalizowane przy ul. Bokserskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siedlce,mazowieckie

410 000 zł50 m² 8 183,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 50,1 m na parterze, ul. Poznańska, siedlce - novohome Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,1 m , położone na parterze przy ul. Poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubala

Legionowo,mazowieckie

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na 9. piętrze w bloku z lat 80. Z okien rozciąga się ładny widok na miasto, a duża ilość naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

4 199 zł40 m² 104,97 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We peak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia eleganckie mieszkanie 40 m w prestiżowej inwestycji Art Deco - ul. Siedmiogrodzka położone w kameralnym budynku o wysokim standardzie, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Siedlce,mazowieckie

330 000 zł34 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane przy ul. Jana III Sobieskiego w Siedlcach. Cena wynosi 330 000 pln. To idealne miejsce gotowe do zamieszkania, zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

703 000 zł52 m² 13 441,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie - Jelonki Północne. Spokojna i zielona okolica. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piastów,mazowieckie

528 000 zł34 m² 15 393,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe, jasne i funkcjonalne idealne na start mieszkanie (34,3m2) mieszkanie położone na 2 piętrze 3 piętrowego bloku. Mieszkanie znajduje się na zaprojektowanym w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł38 m² 61,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie Bemowo, ul. Kazimierza Wyki Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane na warszawskim Bemowie. 2 pokojepo remoncieczęściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł49 m² 24 469,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 49 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł55 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, zadbane, przytulne mieszkanie przy ulicy Pełczyńskiego 20 na Bemowie. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku z 2002 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

3 290 zł36 m² 91,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dwupokojowy na Wilanowie na Osiedlu z siłownią, strefą kibica, oraz strefa rekreacyjną na świeżym powietrzu tylko dla mieszkańców. Duży, słoneczny taras 18 mkw, z widokiem na.