Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Al. Stanisława Jachowicza

Płock,mazowieckie

328 900 zł45 m² 7 255,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Poszukujesz ustawnego mieszkania z trzema pokojami lub inwestycji pod wynajem? Zapraszam! Chciałbym zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie do remontu o bardzo ciekawym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

5 400 zł54 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, znajdujące się na 7 piętrze w apartamentowcu z windą w samym centrum 1,5 km od Browarów Warszawskich. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przejazd

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem eleganckie, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Najważniejsze atuty: 2 pokoje | 54 m mieszkanie dwustronne - bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł20 m² 110 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla singla bądź singielki! Nieruchomość: oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 20 mkw w bloku z windą na 6 piętrze. Lokal składa się z pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Narożne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m przy ul. Ferdynanda Magellana na Ursynowie. Lokal położony na parterze w zadbanym, 8-piętrowym budynku z 1980 roku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł49 m² 75,51 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Bruna 6 jest idealnym wyborem. Auty mieszkania: metraż: 49 m Piętro: 5 Ekspozycja: południowo-wschodnia (mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

4 300 zł70 m² 61,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2020 roku. Jest to pierwsza oferta najmu - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obywatelska

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł77 m² 58,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , usytuowane na 2. piętrze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Nowych Włochach. Układ mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krechowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 019 000 zł51 m² 19 980,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1957 roku zlokalizowane -warszawa, stary Żoliborz, ul. Krechowiecka. Stary Centralny, przedwojenny Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blaszana

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł37 m² 16 410,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe 37m2, z widokiem na Wisłę i Zamek Królewski na modnej Starej Pradze za 609000 zł. Lokal składa się z pokoju dziennego z wyjściem na zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pieńkowskiego

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł31 m² 17 353,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż: słoneczne mieszkanie z pięknym widokiem na Mokotowie ul. Pieńkowskiego 4 Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji na Mokotowie, z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Botewa

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł68 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Białołęce Tarchomin przy ulicy Christa Botewa 10 o powierzchni 68 m2, znajdujące się na 8 piętrze w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pola Karolińskie

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł62 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m , położonego przy ul. Chrościckiego w zielonej i spokojnej części dzielnicy Włochy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

3 350 zł48 m² 69,79 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze w dzielnicy Gocławek. Układ i przestrzeń: 2 pokoje salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w samym sercu Warszawy przy ul. Mokotowska. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 7-piętrowym budynku. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 4 piętrze w budynku z windą przy ul. Norwida 3 w Warszawie. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawy

Warszawa,mazowieckie

2 790 zł62 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Fr. Kawy o powierzchni 62 m2, znajdujące się na 2 piętrze w bloku z windą. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

2 795 zł42 m² 66,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 - pokojowe Nowe mieszkanie z ogródkiem | Aleje Jerozolimskie 190 | Dostepny Garaż Na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł128 m² 46,09 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 128 m | 4 pokoje | metro dworzec gdański | ul. Słomińskiego | garaż Komfortowy i przestronny apartament o powierzchni 128 m , położony na 6 piętrze prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 100m , położone na 5 piętrze w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Ursynowie przy ul. Wąwozowa. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdańska

Warszawa,mazowieckie

5 600 zł125 m² 44,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki i przestronny apartament z kominkiem, położony w prestiżowej, zielonej okolicy tuż przy Parku Kaskada. Doskonała lokalizacja zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Giserska

Warszawa,mazowieckie

777 000 zł37 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 37,04m , położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Giserskiej 9. Lokal został zaprojektowany z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieczna

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Białołece o powierzchni 44 m2, znajdujące się na 2 piętrze na zamkniętym osiedlu. *bez prowizji dla agencji Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł38 m² 16 184,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 9. piętrze budynku przy ul. Międzynarodowej na klimatycznej Saskiej Kępie (praga-Południe). Stan mieszkania: lokal około 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pałacowa

Marki,mazowieckie

950 000 zł76 m² 12 582,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Mamy przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie położone tuż przy granicy Warszawy, przy ul. Pałacowej w Markach, przy drodze ekspresowej S8 i centrum handlowym M1. - to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racjonalizacji

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany, dwupokojowy apartament w zamkniętym i chronionym kompleksie apartamentowym na Mokotowie przy ulicy Racjonalizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garwolińska

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł51 m² 62,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, garwolińska 16a, praga południe lokalizacja Lokalizacja nieruchomości przy ul. Garwolińskiej 16a to doskonałe połączenie spokoju i wygody życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kokoryczki

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł39 m² 74,36 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie | 39 m2 | ul. Kokoryczki 3a | Praga-Południe Budynek: mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Nowa Grochowska przy ul. Kokoryczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł63 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie o powierzchni 63 m , znajdujące się na 7 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dygata

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie / Żoliborz Artystyczny / Miejsce postojowe / Dostępne od 01.03.2026 Mieszkanie o powierzchni 45 m2 w inwestycji Żoliborz Artystyczny w przepięknej i bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miarki

Warszawa,mazowieckie

799 999 zł72 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trójstronne mieszkanie na Bemowie w bloku z roku 1995 3-pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 przy ul. Miarki składające się z: przedpokoju Salonu Kuchni Sypialni Pokoju Łazienki (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka na Woli o powierzchni 25 m , znajdująca się na 2 piętrze kamienicy, która jest na przestronnym terenie. Nieruchomość posiada balkon. Świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

3 999 zł65 m² 61,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 5. piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stokłosy

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne, przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na osiedlu Stokłosy przy ul. Stokłosy 2/4, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Ursynów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Norwida

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł55 m² 26 159,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuje na sprzedaz wyjatkowe mieszkanie mieszczace sie przy ulicy Norwida na warszawskiej Woli o powierzchni 55 mkw znajdujace sie na 3 i 4 pietrze apartamentowca z 2022 roku. Lokal zostal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł42 m² 17 706,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie na warszawskiej Woli - świetna lokalizacja przy metrze. Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Otwock,mazowieckie

365 040 zł46 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są mieszkania, które kupujesz dla standardu. I są takie, które kupujesz dla spokoju. To jest właśnie ten drugi przypadek. Otwock, ul. Krucza - centrum miasta, a jednocześnie zielone, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł53 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Powstańców Śląskich 65a, o powierzchni 53 m2, znajdujące się na 3 piętrze w apartamentowcu. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

4 550 zł49 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego budynku z 2016 roku przy ul. Siedmiogrodzka. Lokal zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Warszawa,mazowieckie

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Włochach o powierzchni 45 m2, znajdujące się na 3 piętrze w świeżo wybudowanym, nowoczesnym bloku z windą. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Gen. Tadeusza Pełczyńskiego, o powierzchni 45 m2, znajdujące się na 1 piętrze w bloku. Układ pomieszczeń: mieszkanie składa się.