Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 616 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 616 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

410 000 zł45 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z charakterem 45,78 m | 2 pokoje | I piętro | kamienica Szukasz mieszkania, które nie jest z katalogu kopiuj - wklej, tylko ma duszę? Proszę bardzo. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Julianów

Julianów,mazowieckie

709 254 zł62 m² 11 426,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - ogólnodostępny parking, promocyjna cena na miejsce w hali garażowej Zakończenie budowy w tym miesiącu Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korotyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł71 m² 15 028 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Ochocie Budynek z1978 r z windą Dwustronne północ-południe Do wprowadzenia lub wlasnej aranżacji Balkon 5 m Piwnica 5 m Mieszkanie sklada się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Warszawy w bezpośredniej bliskości do Pałacu Nauki i Kultury Oferujemy na wynajem wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł87 m² 18 965,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mam Państwu do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną, trzypokojową nieruchomość o powierzchni 86,5 m2, znajdującą się na warszawskim Górnym Mokotowie - vis a vis Parku Arkadia! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racjonalizacji

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł45 m² 78 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, położone przy ul. Racjonalizacji 7 na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 44,87 m znajduje się w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł26 m² 19 886,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 26,4 m2 zlokalizowane na Woli przy ulicy Anielewicza 23. Mieszkanie świetnie nada się pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Pruszków,mazowieckie

1 245 000 zł77 m² 16 270,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie 76,5 m | 1 piętro | balkon | garaż 2 auta | Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,52 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

2 375 000 zł105 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu propozycję sprzedaży 2 mieszkań w stanie deweloperskim połączonych korytarzem, o powierzchniach 105.53m2 oraz 51.37 oraz 105.53m2 oraz w sumie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sulejówek,mazowieckie

725 000 zł62 m² 11 775,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralna inwestycja 11 budynków w zielonej części Sulejówka, idealna dla osób ceniących ciszę, prywatność i wygodny dostęp do miasta. Zostały ostatnie 2 lokale ograniczona dostępność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szamoty

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł62 m² 16 141,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62 m , położonego na kameralnym osiedlu Verde przy ul. Chrościckiego 89D w spokojnej części Warszawy, na styku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł47 m² 16 148,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na parterze w bloku z lat 60tych. Posiada dwa pokoje oraz osobną, widną kuchnię. W pełni wyposażone, w tym meble, pralka i telewizor. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł40 m² 18 104,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z możliwością oddzielenia kuchni od salonu. Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,77 m . piętrze budynku przy ul. Szeligowskiej. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł63 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż | 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie | okolice Dworca Wschodniego, al. Tysiąclecia Na sprzedaż przestronne, jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Celulozy

Warszawa,mazowieckie

1 099 000 zł160 m² 6 868,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

PL | eng version below Na sprzedaż dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie w Wawrze. To mieszkanie będzie idealne dla rodziny z dziećmi lub osób, które cenią przestrzeń i funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

612 000 zł47 m² 13 021,30 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 10 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Jana Kowalczyka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

2 650 000 zł133 m² 19 951,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Oferta sprzedaży nieruchomości lex nieruchomości marta kosmowska Tel. Na sprzedaż przestronne 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 132,82 m , zlokalizowane przy ul. Słomińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Teodorowicza

Warszawa,mazowieckie

4 350 000 zł140 m² 31 071,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas English version below Przedstawiamy Państwu wyjątkowy 140 metrowy penthouse usytuowany w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Teodorowicza. Penthouse jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Callas

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł47 m² 17 876,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie to zostało stworzone dla osób, które cenią komfort i wysoki standard wykończenia w nowoczesnym wydaniu. Idealne dla wymagającej pary lub singla, który szuka wnętrza dopracowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnodworska

Warszawa,mazowieckie

676 000 zł42 m² 16 289,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na rogu ulic Jasnodworskiej i Elbląskiej (ul. Elbląskiej 37) na Żoliborzu (sady Żoliborskie). Ciche | doskonale doświetlone | atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł36 m² 17 928,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

2 pokoje Powiśle | ul. Solec | balkon | 36,2 m | inwestycja | Warszawa Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,2 m , zlokalizowane w Warszawie - Powiśle, ul. Solec 79a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

1 339 000 zł67 m² 19 985,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerskiej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrąg

Warszawa,mazowieckie

1 069 300 zł58 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dwustronne mieszkanie na warszawskim Powiślu w kamienicy z 1965 roku 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m2 na Solcu, przy ulicy Okrąg składające się z Przedpokoju Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Keniga

Warszawa,mazowieckie

408 000 zł24 m² 16 790,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w niskim budynku zlokalizowane na Ursusie przy ul. Mariana Keniga Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - pokój dzienny, otwarta widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

10 900 zł115 m² 94,78 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wysokim piętrze na skraju mokotowa I wilanowa Miejsce parkingowe | Piękny widok z południową ekspozycją | Umeblowane | Basen, sauna i siłownia | Możliwość umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

1 180 000 zł60 m² 19 513,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż eleganckie i w pełni wykończone mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2023 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, wysoką jakość wykończenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zieleniecka

Ząbki,mazowieckie

395 000 zł32 m² 12 336 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Wyłącznie u nas* Szukasz tanich mieszkań pod Warszawą? Zależy Ci na stanie deweloperskim? Nie mogłeś trafić lepiej! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Ząbki, 16 minut autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pod Brzozami

Warszawa,mazowieckie

1 079 000 zł91 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż | 91 m | bezczynszowe | Wawer ul. Pod Brzozami Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wilsona

Brwinów,mazowieckie

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę wynajmu. Bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 60m2, zlokalizowane w podwarszawskim Brwinowie jest gotowe do wprowadzenia nowych najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

395 000 zł45 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Pilnie sprzedam! 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, w kamienicy w centrum Pułtuska. Mieszkanie na osiedlu zamkniętym, na pilota i miejscem postojowym, 2 balkony. Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

1 497 000 zł103 m² 14 534 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta dla osób, które chcą żyć i pracować pod jednym adresem. Dwupoziomowy apartament ze 100 metrowym tarasem na dachu! pierwszy poziom - miejsce do prowadzenia własnej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wełniana

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł135 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia przestronne pięciopokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Kabat. Mieszkanie elegancko wykończone, wygodne i funkcjonalne. Wymagana umowa najmu okazjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł47 m² 17 659,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z panoramą Warszawy To mieszkanie robi wrażenie już od pierwszej chwili - z okien i balkonu rozpościera się widok na centrum Warszawy, w tym Pałac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koprowskiego

Warszawa,mazowieckie

943 225 zł60 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle składa się z kameralnych dwu i trzypiętrowych budynków. Każde mieszkanie ma własny ogródek, taras lub balkon. Do wszystkich mieszkań zostanie doprowadzona instalacja światłowodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prochowa

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł78 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny o pow. 78 m2 - Dla rodziny, pary lub wymagającego singla - Gustownie Wykończony w Wysokim Standardzie - Grochów - Praga Południe - Olszynka Grochowska Do wynajęcia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł38 m² 17 573,30 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam na prezentację mieszkania na Pradze-Południe - Park Polińskiego 3 min pieszo - Budynek po termomodernizacji - Ekspozycja pólnocno-zachodnia - Piwnica Cechy mieszkania: - powierzchnia 37,5 m^2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

559 000 zł48 m² 11 768,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 47.5m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku na ulicy Cegielnianej. Mieszkanie dwustronne, składające się z dużego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

399 000 zł31 m² 12 912,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Jednopokojowe mieszkanie w Legionowie., o pow. 30,9 m2, usytuowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z lat 80-tych (winda dojeżdża do 6 piętra). Mieszkanie z widną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kokoryczki

Warszawa,mazowieckie

7 900 zł90 m² 87,78 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocławek, ul. Kokoryczki 5a Metraż: 90 m2 Piętro: 6/6 Rok budowy: 2020 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 7 900 czynsz + 980 zł opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł32 m² 13 015,90 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal o powierzchni 31,51 m , obecnie zaadaptowany jako mieszkanie, położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie - przy ul. Stefana Batorego, tuż obok parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł74 m² 16 037,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zakupu przestronnego, dwustronnego mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji na Ursynowie Ta 74-metrowa przestrzeń z dwoma loggiami, garażem i komórką lokatorską to.