Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 603 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

14 603 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

3 990 zł38 m² 105 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowo urządzone mieszkanie typu studio (oddzielna część sypialniana oraz salon z kuchnią) w prestiżowym budynku na Woli w Warszawie Mieszkanie nowe, świeżo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł75 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta bezposrednia, agencjom na tym etapie jeszcze dziękuję. Proszę nie kopiować oferty na portalach. Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażony 3 pokojowy (75,5m2) apartament na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

797 100 zł45 m² 17 650,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z tarasem ponad 14 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w eleganckim apartamentowcu Grzybowska róg Karolkowej przy Siedmiogrodzkiej.Mieszkanie umeblowane -w salonie znajduje się rozkładana kanapa ,oddzielna kuchnia ( jest zmywarka),w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

508 832 zł36 m² 14 158 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez podatku pcc! bez prowizji! Inwestycja to jasne, inspirowane warszawskim modernizmem, kameralne budynki. Biały tynk połączony z dekoracyjną, pionową płytką klinkierową nadaje całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

723 884 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 70,28 m2, położone na 1 piętrze. Zakończenie budowy: III kwartał 2022. Oferta deweloperska, o % prowizji, brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

1 895 000 zł128 m² 14 804,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Żoliborz/ ul. Gwiaździsta / 128 m2 / 4 pokoje / garaż Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem tuż przy parku. Możliwość uzyskania dodatkowego pokoju. Mieszkanie Komfortowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marsylska

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł31 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Mokotów - Stegny / ul. Marsylska / 1 pokój / 31 m2 Mieszkanie ciche, słoneczne i z ładnym widokiem na zielone korony drzew. Mieszkanie Kawalerka z oddzielną, widną kuchnią (z oknem). Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

9 000 zł85 m² 105,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładny, przestronny apartament na Powislu! Dostępny od 1.08.22 ROZKŁAD Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, połączonego z otwarta kuchnią, łazienki z wanną/prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belliniego

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł32 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Podstawowe informacje: białołęka, ul.Belliniego - bardzo eleganckie, zamknięte osiedle z ochroną 24H Bardzo komfortowa i przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

976 000 zł63 m² 15 413,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates sp. z o.o. i zakłada wysoką dbałość o detale i elegancję. Przestrzeń osiedla zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowska

Warszawa,mazowieckie

622 440 zł37 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentowana nieruchomość to przestronne, słoneczne 37,05m2 mieszkanie, wykończone w standardzie premium. Opis mieszkania: - mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł40 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zadbane, 2-pokojowe mieszkanie szuka nowego właściciela! Status prawny - pełna własność Mieszkanie jest jasne i zadbane. Dwa lata temu zostało odświeżone. Nie ma problemu z przechowywaniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

407 000 zł38 m² 10 710,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na Targówku. Na powierzchnię mieszkania składa sie: - 2 pokoje 16,59m2 i 9,7m2 -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

1 219 999 zł80 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

> 4 pokoje > 80 m2 > duża loggia z widokiem > komórka lokatorska > 2 miejsca w garażu podziemnym Atrakcyjny 4-pokojowy komfortowy apartament na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować świetny gotowiec inwestycyjny- stopa zwrotu netto na poziomie do 8%. Doskonała inwestycja - mieszkanie świetnie się wynajmuje. 100% obłożenia, wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nicejska

Warszawa,mazowieckie

528 000 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentowane mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze bloku z windą. Na powierzchnię 48 m2 składają się: - pokój dzienny (21 m2) z wyjściem na loggię (5 m2), - sypialnia (10 m2), - widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł53 m² 23 962,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Moso Luxury Real Estate Agency ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w wyjątkowym miejscu jakim jest osiedle 19 Dzielnica. W apartamencie znajdziemy otwartą kuchnię na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł144 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, 5 pokojowy apartament w Miasteczku Wilanów. Idealna propozycja dla ludzi szukających prestiżu i nietuzinkowych rozwiązań. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł47 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Witam serdecznie Państwa, oferta wyłącznie w naszym biurze, cena do negocjacji. Do sprzedaży lokal znajdujący się na Ursynowie blisko wejściu do metra Imielin. W skład nieruchomości wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

612 500 zł49 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko W naszej agencji opis lokalu Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 49 m2 znajdujące się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy. Jest ono podzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł38 m² 13 289 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zachęcam państwa do zapoznania się Z nową ofertą mieszkania na starej ochocie W pobliżu parku szczęśliwice. Jesteś zainteresowany ofertą bądź są dodatkowe pytania ? - Proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

826 500 zł87 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe na Bielanach. Mieszkanie składa się z korytarza, łazienki, kuchni salonu, balkonu na dole oraz z korytarza, garderoby, łazienki, toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wspólna

Marki,mazowieckie

587 000 zł83 m² 7 081 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji! Gotowe mieszkania do odbioru. Udogodnienia: plac zabaw, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec. Przynależności: mieszkania posiadają ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

815 000 zł48 m² 16 979,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam wszystkich zainteresowanych zakupem pięknego mieszkania mieszczącego się w sercu Warszawskiego Mokotowa. Mieszkanie kompleksowo wyposażone, gotowe do zamieszkania + garaż podziemny-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembego

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł64 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Oferta prywatna, ważna tylko do końca czerwca. Oferuję na sprzedaż mieszkanie, które 4 lata temu przeszło kapitalny remont, wraz ze wszystkimi instalacjami, a 2 lata temu zostało generalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł50 m² 15 247,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

* sprzedaż * 3 pokoje * Jana Kazimierza * Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Jana Kazimierza. Niedaleko również ulice Wolska i Kasprzaka. Nieruchomość mieści się na 5 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł45 m² 77,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokoje na osiedlu Saska przy ulicy Bora Komorowskiego o powierzchni 45 m2. Na mieszkanie składa się salon z aneksem kuchennym, sypialna, przedpokój i łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

351 125 zł41 m² 8 560 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ważna do 2 lipca, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

427 559 zł51 m² 8 377 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł68 m² 13 220,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy, zlokalizowane na zielonym Powiślu w cichej i spokojnej okolicy, w bliskiej odległości od parku. Mieszkanie położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł38 m² 11 953,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przytulne, ciche dwupokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Mieszanie bardzo jasne (ekspozycja wschodnia) w budynku z 1965 roku położonym w cichej części Dolnego Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Perkuna

Warszawa,mazowieckie

1 950 zł41 m² 47,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jednopokojowe Praga Południe! Do wynajęcia przestronne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 40m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze zamkniętego osiedla. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł37 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 w dzielnicy Mokotów. W skład nieruchomości wchodzą: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł35 m² 17 080,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare oferuje Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Dzięki oddzielnej ogólnodostępnej kuchni obie sypialnie są niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Neseberska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u Nas! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną na zielonych Stegnach przy ulicy Neseberskiej. Lokal o powierzchni 69,5m2 usytuowany na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niewielka

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł48 m² 12 188 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 48M2, 2 pokoje, mokotów, ul.NIEWIELKA (Warszawa, Mokotów, Niewielka) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

327 620 zł37 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kolejowa

Warszawa,mazowieckie

1 540 000 zł85 m² 18 060,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0 % prowizji. Bezpośrednio - brak prowizji i podatku pcc. Kupujesz bezpośrednio od dewelopera Zadzwoń i dowiedz się więcej k: *506 070.609 Luksusowy apartament 85,27 m2 na bliskiej Woli, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł87 m² 52,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 87 m2 ul. Puławska. Mieszkanie składa się z trzech osobnych pokoji , osobnej widnej kuchni, dużej łazienki z wanną , małej toalety, korytaża. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przybylskiego

Warszawa,mazowieckie

2 450 zł48 m² 51,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetnie położone mieszkanie (500 m od kampusu sggw) czyni je idealnym dla studentów i osób współpracujących z uczelnią. Mieszkanie w cichej spokojnej zielonej dzielnicy Ursynów.