Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Ząbki,mazowieckie

420 000 zł46 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przedstawiam Państwu przestronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na ul. Szwoleżerów. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze trzypiętrowego budynku z 2004 roku. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Warszawa,mazowieckie

748 000 zł68 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ulicy Rumiankowej na Starej Miłosnej. 200 m od wejścia do lasu. Mieszkanie 68 m2 na parterze 3-piętrowego segmentu. W 2019 roku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie o powierzchni 80 m2, usytuowane na drugim piętrze w 4 piętrowej odrestaurowanej kamiennicy. Zawiera oryginalną stolarkę drzwi, okien i podłóg z XIX wieku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

685 000 zł41 m² 16 542 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 41,41M2, 2 pokoje, wilanów, ul.ALEJA RZECZPOSPOLITEJ (Warszawa, Wilanów, Al. Rzeczpospolitej) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

661 200 zł45 m² 14 673,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle, którego punktem centralnym jest każde mieszkanie. Nie ma w tym stwierdzeniu przesady, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie fazy projektu, który z założenia powstawał tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł43 m² 14 578 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc odbiór kluczy 9/2022 Blisko Centrum nowoczesne osiedle o wysokim standardzie Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe na Kabatach do wynajęcia od 15 lipca 2022 roku Oddzielna kuchnia, oraz pokoje całkowicie umeblowane. Istotnym atutem mieszkania jest imponujący taras o pow. ok 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

2 650 zł28 m² 94,64 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wolne od 1 Września 2022 Dla osób pracujących, niepalących, dbających o czystość i mieszkanie. Umowa na minimum 12 miesiecy. 2-pokojowe mieszkanie na ul. Chłodna 11, osiedle "za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wesoła

Marki,mazowieckie

587 000 zł83 m² 7 080,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Marki to jedna z najprężniej rozwijających się miejscowości aglomeracji warszawskiej. Świetne połączenie z centrum stolicy, bogata infrastruktura, wiele ścieżek rowerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rumiankowa

Warszawa,mazowieckie

737 700 zł68 m² 10 848,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wygodne, funkcjonalne i przytulne mieszkanie z ogródkiem w dzielnicy Wesoła, osiedle Stara Miłosna. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku z 2003 r. w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racjonalizacji

Warszawa,mazowieckie

749 900 zł48 m² 15 484,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż I 2 pokoje I 48,43 m2 I 749 900 zł | Mokotów I ul. Racjonalizacji english version below ukrainian version below Przedmiotem sprzedaży jest przestrzenne mieszkanie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł28 m² 14 007,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Sprzedaż I kawalerka I 28,2 m2 I 395 000 zł | Mokotów I ul. Modzelewskiego Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na 3 piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe, umeblowane mieszkanie z dużą loggią, usytuowane na 11. w bloku zlokalizowanym tuż przy Kępie Potockiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Okolice Sadyby Best Mall. Bliskość szkół również prywatnych, brytyjskiej , Francuskiej. Dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna. Budynek apartamentowy z ochroną i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Scarlattiego

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł24 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, bez prowizji Do wynajęcia nowa w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka na strzeżonym osiedlu na Zielonej Białołęce przy ul. Domenica Scarlattiego. Do wynajęcia od już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł58 m² 11 706,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje w Dolinie Służewieckiej przy stacji Metro Służew + balkon Grunty uregulowane, można kredytować! Mam do zaproponowania Państwu mieszkanie o powierzchni 58 m2 przy metrze Służew ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

696 192 zł62 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Wyjątkowo klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie na Kamionek blisko Starej Pragi. W biurze mamy klucze, mieszkanie jest puste i można od ręki je zakupić, przygotowana dokumentacja do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

675 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szukasz wysokiego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł26 m² 13 636 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka 26,4M2, 1 pokój, wola, ul.PŁOCKA (Warszawa, mazowieckie, Płocka) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł146 m² 11 301 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Apartament dwupoziomowy 146M2, 5 pokoi, włochy, ul.CZEREŚNIOWA (Warszawa, Włochy, Czereśniowa) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jadźwingów

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł56 m² 51,65 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym na warszawskim Mokotowie. ul. Jadźwingów. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł110 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament. Budynek strzeżony, ogrodzony od strony północnej w granicach patio, zagospodarowany zielenią, wjazdy na teren patio zaopatrzone w bramę. W holu głównym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

10 000 zł130 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

= rozkład = Apartament usytuowany jest na 5 piętrze w sześciopiętrowym budynku z 1997 roku. Powierzchnia mieszkania ma 130 m2. Pomieszczenia: kuchnia w pełni wyposażona, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Piastów,mazowieckie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza w kamienicy, po podłodze 48m2, powierzchnia mieszkalna ok. 20m2. Okna wyłącznie dachowe. Łazienka z wanną. Mieszkanie umeblowane - stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł107 m² 21 028 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje zjawiskowy Penthouse z tarasem 136 m2! Opis Nieruchomości Na sprzedaż unikalny Penthouse o powierzchni 107,5 m2 z tarasem 136 m2. Apartament wykończony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł37 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Dwupokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie.Salon z balkonem, kuchnia w prześwicie (możliwość otwarcia na pokój), oddzielna sypialnia, łazienka z wanną. Lokal do własnej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwarskiego

Warszawa,mazowieckie

2 150 zł38 m² 56,58 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem, klimatyczne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku, usytułowana przy ul. Piwarskiego 9 na Warszawskim Mokotowie. Wnętrze 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Staffa

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł26 m² 12 452,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Co: kawalerka o pow. 26,5 m2 składająca się z pokoju o pow.16,22m2 , oddzielnej kuchni z oknem o pow 4,24 łazienki o pow 2,64 i przedpokoju o pow. 3,36 Usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeladnicza

Warszawa,mazowieckie

5 500 zł118 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Poczuj klimat tego niezwykłego dwupoziomowego mieszkania z ogródkiem, w którym króluje 400 letni zabytkowy dąb! film na you tube! Klucze w naszym Biurze - prezentacja możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Marki,mazowieckie

450 000 zł62 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry. Marki ul. Długa 23 aa Inwestycja zakończona z pozwoleniem na użytkowanie. Sprzedawane mieszkanie jest na rynku pierwotnym, bez pcc. Posiada klasyczny układ: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Drogomilska

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł89 m² 13 455,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Przytulny, w pełni wyposażony apartament z ogródkiem o nowoczesnym wystroju w kameralnym, zamkniętym budynku. Piękny ogródek z altaną to dodatkowa przestrzeń do relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Wołomin,mazowieckie

1 800 zł52 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,53m na III piętrze budynku. Mieszkanie dwustronne, 2 pokoje ( duży salon +sypialnia), kuchnia-samodzielna widna-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł93 m² 11 828 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w osiedlu z 2001 roku. Osiedle monitorowane, ogrodzone z ochroną. Trzy sypialnie (13; 11; 11), salon z otwartą kuchnią razem 43 m2, duża łazienka i balkon. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Langego

Warszawa,mazowieckie

549 999 zł51 m² 10 784 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na parterze w bloku na Mokotowie przy ul. Oskara Langego 2. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 51m2, na którą składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turmoncka

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia przy ul. Turmonckiej. Lokal o powierzchni 38m, na drugim piętrze, składa się z salonu z kuchnią, osobnego pokoju, łazienki i balkonu. Mieszaknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Inwalidów

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł103 m² 24 272 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej, przedwojennej kamienicy wybudowanej w 1932 roku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku, składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł47 m² 9 468,09 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży mieszkania 2-pokojowego do remontu o powierzchni 47 m2. Mieszkanie znajduję się na 5 piętrze w bloku 12-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa oferta: 18.08.2022 Mieszkanie do wynajęcia tuż przy Parku Moczydło na Woli; 2 osobne pokoje, 45m2. Modernistyczny budynek z początku lat 50 zatopiony wśród zieleni i ciszy. Osiedle wsm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw. W skład mieszkania wchodzą 2 nieprzechodnie pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną, przedpokój oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

305 000 zł26 m² 11 731 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie 1 pok. od 25 m2 + balkon Wyjątkowa Lokalizacja: bliskość komunikacji miejskiej pkp 2 min - dojazd do Centrum Warszawy 25min Zapraszam serdecznie do kontaktu po szczegółowe informacje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andriollego

Otwock,mazowieckie

298 000 zł42 m² 7 059,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam widne i funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż, gotowe do wprowadzenia się o powierzchni 42,21 m2, na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Andriollego w Otwocku. Do.