Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 620 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 620 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Konstytucji

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł70 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia klimatycznego mieszkania w Warszawskiej kamienicy przy historycznej ulicy Koszykowej. Z przyjemnością przedstawiam Państwu w genialnej lokalizacji, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hübnera

Warszawa,mazowieckie

1 339 000 zł65 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dzień dobry! Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 metrów kwadratowych, znajdujące się na 1 piętrze w budynku przy ul. Zygmunta Hubnera 2 w Warszawie, w dzielnicy Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dunikowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł43 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, wcześniej niezamieszkane, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Dunikowskiego na Ursynowie. Nieruchomość ma 43 mkw i składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł18 m² 15 942,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Funkcjonalna kawalerka w świetnej lokalizacji szuka nowego właściciela :) Adres : Wrzeciono 10 Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 17,50m2 znajdujące się w kameralnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł38 m² 66,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 przytulne, pokojowe mieszkanie z balkonem na Marysinie Wawerskim przy ul. Korkowej. Opis Przestronny salon z aneksem kuchennym z wyjściem na duży (4m2) balkon. Rozkładany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

591 000 zł52 m² 11 453,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe, słoneczne mieszkanie na warszawskich Bielanach usytuowane na 1/10 piętrze na zielonym osiedlu. Mieszkanie jest ustawne o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białego Dębu

Warszawa,mazowieckie

1 874 900 zł98 m² 19 114,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Termin oddania III kwartał 2022 roku. Atrakcyjny, komfortowy i zarazem ostatni w tym etapie apartament na Dolnym Mokotowie. Salon z aneksem kuchennym 30 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białego Dębu

Warszawa,mazowieckie

1 874 900 zł98 m² 19 114,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Dolnym Mokotowie czeka na Ciebie i Twoją rodzinę. Salon z aneksem kuchennym 30 mkw. Trzy sypialnie od 12 do 15 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkoły Orląt

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł55 m² 11 426 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Podstawowe informacje: bardzo ustawne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,7 m2 z loggią oraz komórką lokatorską o powierzchni 2,7 m2, usytuowane przy ul. Szkoły Orląt. Osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wileńska

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł68 m² 16 079,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie z pięknym widokiem blisko centrum. * 2 osobne sypialnie, w każdej pojemna szafa. * salon z aneksem kuchennym, w wyposażenie kuchni wchodzą lodówka, zamrażalnik, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poligonowa

Warszawa,mazowieckie

657 000 zł48 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie z otwartą kuchnią na salon w super lokalizacji na zamkniętym, dobrze utrzymanym osiedlu. Mieszkanie jest usytuowane przy ulicy Poligonowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł62 m² 9 481,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie warszawa, ul. Karabeli Prezentowane mieszkanie o metrażu 61,7 m2 składa się z: - przestronnego salonu z wyjściem na ogródek - 25 m2 - 2 sypialni - kuchnii - łazienki - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielawska

Warszawa,mazowieckie

1 153 000 zł128 m² 8 993,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mokotów - interesująca lokalizacja blisko stary mokotów i tereny rekreacyjno-sportowe "warszawianka". Cicho i kameralnie (osiedle ogrodzone i strzeżone z całodobową ochroną).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Teresin

Teresin,mazowieckie

229 000 zł51 m² 4 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

***mieszkanie 2-pokojowe, bezczynszowe O niezależnym układzie Z piwnicą I działką*** Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł85 m² 9 647 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży developera, syrenka Development (rynek pierwotny) oferuje: 2 ostatnie lokale w inwestycji kameralnych 3 budynków w małym osiedlu. Rynek pierwotny, bez podatku pcc i prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

322 300 zł22 m² 14 650 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokale inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem, własne biuro lub jako pierwsze mieszkanie dla singla/pary/studenta. Wykończenie pod klucz w cenie. Wysoki standard, lokale klimatyzowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Bzów

Józefosław,mazowieckie

549 000 zł72 m² 7 572,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem na bardzo klimatycznym osiedlu wybudowanym w stylu Kanadyjskim w najlepszej części Józefosławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Astronautów

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł42 m² 14 047,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem pod balkonem w zielonej okolicy w otoczeniu 3-ech ogródków działkowych. Osiedle kameralne, niska zabudowa, 2 sklepy na osiedlu plus piekarnia, apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

475 000 zł66 m² 7 201,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana w zielonej części Marek w sąsiedztwie Lasu. Kameralny projekt, niska zabudowa. Łącznie 16 mieszkań, wszystkie z ogródkami, w tym ogłoszeniu oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Legionowo,mazowieckie

305 000 zł37 m² 8 243,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na drugim piętrze, na ul. Warszawskiej w Legionowie. Mieszkanie widne, z widokiem na tereny zielone. Na powierzchni 37 mkw znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 57 mkw, znajdujące się na 4. piętrze kamienicy przy ul. Marszałkowskiej na warszawskim Śródmieściu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł51 m² 14 098 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m ,1 piętro w 2-piętrowym apartamentowcu z windą-Warszawa, skorosze, ul. Dzieci Warszawy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

274 300 zł36 m² 7 584 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Termin realizacji: II kwartał 2021 Liczba pokoi: 3 Cena: 274 300,00 pln Powierzchnia: 36,17 m2 Piętro: 4 Osiedle jest nnowoczesnym osiedlem położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spiska

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł38 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Tylko u nas, zapraszamy na prezentację. Rejon Starej Ochoty i Dw. Zachodniego. Ciche, przyjemne miejsce. Przy budynku duży parking. Dużo terenów zielonych jednocześnie blisko do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł57 m² 12 942,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu zlokalizowanym na osiedlu o podwyższonym standardzie. Apartament położony na trzecim piętrze budynku, składa się z salonu z przyłączem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł38 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwa pokoje w doskonałej lokalizacji, stara Ochota, pomiędzy Placem Zawiszy a Placem Narutowicza. Mieszkanie ciche w odnowionym budynku. Odnowiona klatka schodowa, dwie nowe windy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w sąsiedztwie kolejki podmiejskiej.1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 200pln.Mieszkanie do zamieszkania od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 587 000 zł94 m² 16 973 zł/m²

 

Piętro:18/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 645 000 zł85 m² 19 352,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Posiadam na sprzedaż apartament o pow. 84.4 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, master bedroom, loggia. Opis apartementu: mieszkanie ma ekspozycję wschodnią, od wewnętrznej uliczki, jasne i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeżewskiego

Warszawa,mazowieckie

1 589 289 zł95 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Jeżewskiego. Mieszkanie: powierzchnia: 94,6m2 Liczba pokoi: 4 Rozkład mieszkania: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł42 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie w sercu starego Mokotowa. Mieszkanie w absolutnie wyjątkowej lokalizacji, w kamienicy z 1936 roku. Mieszkanie jest wysokie i jasne (od zachodu), ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł51 m² 8 428,29 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Gotowe do wprowadzenia, jasne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie z i oddzielną garderobą usytuowane na trzecim piętrze w ośmiopiętrowym budynku z windą z 2002 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosiarzy

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł101 m² 13 861,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam eleganckie mieszkanie na Wilanowie. W cenie: piwnica 10m , schowek 5m (co daje łącznie 116m do dyspozycji) oraz naziemne miejsce postojowe! Przestronne, eleganckie, gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe na Woli ul. Obozowa do wynajęcia od zaraz! Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 137 500 zł65 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Przestronny pokój dzienny, duża łazienka, sypialnia, garderoba i balkon. Mieszkanie świeżo po malowaniu. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Sochaczew,mazowieckie

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 , położone na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Warszawskiej 59 w Sochaczewie. Składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł42 m² 10 361,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedstawiam Państwu komfortowo urządzone mieszkanie 2 pokojowe na ul. Berensona w Warszawie (białołęka). Mieszkanie ma pow. 41,5m i mieści się na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł78 m² 10 141,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwustronne mieszkanie znajdujące się na Warszawskiej Białołęce. Adres: ul. Głębocka Mieszkanie o powierzchni 77,9 m2 usytuowane na parterze. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł51 m² 15 940 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż unikatowe, dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem oraz widokiem na zieleń. Mieszkanie zlokalizowane jest w bezpośrednim sąsiedztwie zachwycającego zielenią Fortu Bema, miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 129 000 zł77 m² 14 662,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76,6 m2 z bardzo dużym tarasem 23 m2. Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi. Dwie duże niezależne sypialnie i dwie toalety. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szulborska

Warszawa,mazowieckie

607 000 zł48 m² 12 645,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3 pokojowe mieszkanie Po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się, z nastrojowym oświetleniem led i biokominkiem. Pojemna piwnica w cenie. Rozkład mieszkania Salon z aneksem.