Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 615 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 615 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł49 m² 17 959,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pok - 50 m2, ul. Przasnyska żoliborz Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie ,w pełni umeblowane, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

767 000 zł26 m² 29 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lux mieszkanie 26 m2 w prestiżowym apartamentowcu znajdującym się w kompleksie Browarów Warszawskich. Mieszkanie świeżo wykończone, dwupokojowe, umeblowane i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Budynek gotowy, klucze wydane, więc zapraszamy na prezentację. Mieszkanie z panoramą miasta na ostatnim (17) piętrze | Niezmienny widok z okien | Brak budynku o podobnej wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kajki

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł126 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

*** 4 pokoje (3 sypialnie) *** 2 miejsca parkingowe *** W pełni wyposażone *** Winda *** Apartament w otoczeniu zieleni *** Komórka lokatorska Na sprzedaż 4 pokojowy apartament na Wawrze (anin).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Podstawowe informacje: na wynajem przestronny apartament zlokalizowany przy ulicy Stryjeńskich 19, na Warszawskim Natolinie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, składa się z: - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł67 m² 22 238,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Hampton Home prezentuje na sprzedaż 3-pok apartament o powierzchni 67 m2 , zlokalizowany przy ul. Ordona 12e na warszawskiej Woli. Mieszkanie zaprojektowane przez projektanta, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Polecamy jasne, ciche do wprowadzenia 2 pokojowe w kamienicy na Woli Meble w cenie Metro Płocka - 180 m Ciche Wysokości 2,80 m Widok na zieleń Piwnica 7 m Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krąselki

Jabłonna,mazowieckie

423 000 zł47 m² 8 927,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wygodne mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 47,38 m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku z 2008roku zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym i zadbanym osiedlu Rajska Jabłoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Linneusza

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o wielkości 51 mkw. Lokal znajduje się przy ul. Linneusza na warszawskiej Pradze Północ na 3. piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Salezego

Warszawa,mazowieckie

6 000 000 zł372 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:17

 

Rok budowy:-

Hampton Home Nieruchomości oferuje na sprzedaż kawalerki oraz lokale idealne pod inwestycję zlokalizowane w Centrum. Świetnie skomunikowane miejsce z dojazdem do każdej dzielnicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Romera

Warszawa,mazowieckie

374 990 zł31 m² 12 096,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jasna kawalerka na Ursynowie. Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą. Stan: do remontu. Balkon francuski. Widok na zieleń. Istnieje możliwość uzyskania oddzielnej sypialni po przeniesieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

509 000 zł32 m² 15 661,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przytulna kawalerka z ogródkiem, mieszcząca się na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. Mieszkanie: pełna własność z Księgą Wieczystą powierzchnia 32,5 mkw. bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dalanowska

Warszawa,mazowieckie

536 000 zł38 m² 14 255,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Piękne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6 m2, położone na drugim piętrze strzeżonego/zamkniętego osiedla na warszawskim Targówku. Mieszkanie o wysokim standardzie, indywidualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł44 m² 16 364 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo, oferujemy do sprzedaży rodzinne i przestronne oraz świetnie zlokalizowane mieszkanie na Wilanowie przy ul. Adama Branickiego Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieńkowskiego

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł31 m² 13 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Kawalerka - najlepsza i w najlepszym miejscu w Warszawie. Mokotów ul. Pieńkowskiego, w pobliżu Galerii Mokotów, czy zagłębia biurowego, 10 minut spacerem do stacji metro Służew,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł43 m² 74 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Ursusie przy ul. Posag 7 Panien. Opis mieszkania: - powierzchnia 43 m2, - 2 pokoje (pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia z pojemną szafą wnękową, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gąbińska

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł28 m² 14 286 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 28 m2, 3pok, bielany, gąbińska Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł75 m² 10 901,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 75,22 m , na parterze w 4-piętrowym bloku z windą z 2006 roku -warszawa, włochy, ul. Fasolowa. Na lokal składają się: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chrzanowskiego

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł34 m² 11 618 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferujemy do sprzedaży jedno pokojowe mieszkanie na Pradze Południe - Grochowie przy ul. Chrzanowskiego Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 34 m2, na którą składa się: - pokój 18 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

684 000 zł49 m² 13 874 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w10 piętrowym budynku z lat siedemdziesiątych. Mieszkanie narożne, ciche. Po kompleksowym remoncie obejmującym wszystko- zarówno wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł79 m² 18 262 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Funkcjonalne, jasne i bardzo przestronne mieszkanie z oknami na wszystkie strony świata, jedyne mieszkanie na ostatnim piętrze. Kuchnia w pełni wyposażona w zabudowę oraz sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , parter w 4-piętrowym budynku z 1968 roku-Warszawa, bielany, ul. Dorycka. Na powierzchnię mieszkania składa sie: 2 pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

5 300 zł61 m² 86,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

For rent premium 3 rooms apartment ,siedmiogrodzka Street , next to rondo Daszyńskiego- plac europejski. Amazing apartment located on the third floor. * size: 61m2, * 3 rooms: 2 bedrooms + living room with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Atutowa

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł73 m² 8 904,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji - ul. Atutowa 1. Zaledwie 1 min pieszo do przystanku autobusowego i tramwajowego. Lokal usytuowany na 1 z 3 pięter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Klucze U posrednika mieszkanie - ciche słoneczne z ekspozycją południowo zachodnią. W pełni wyposażone: kuchnia ( w aneksie) - zabudowa kuchenna, lodówka, zmywarka. Pokój - sofa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

1 015 000 zł57 m² 17 664,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Apartament dwupokojowy znajdujący się na 7 piętrze apartamentowca na warszawskim Powiślu. Budynek posiada recepcję oraz całodobową ochronę. Z mieszkania rozpościera się piękny widok na Stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

3 350 zł65 m² 52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zaczynasz studia na sgh w Warszawie i poszukujesz mieszkania ze znajomymi? Czy dostęp do parku, restauracji i sklepów to dla Ciebie dodatkowe atuty? Jeśli zależy Ci na świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł39 m² 15 102,60 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie znajdujace się w jednej z najbardziej poszukiwanych i rozpoznawalnych ulic Warszawskich ul. Marszałkowskiej, usytuowane w ścisłym centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zegrzyńska

Legionowo,mazowieckie

380 000 zł48 m² 7 933,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Świetna lokalizacja - osiedle Legionowo Piaski. Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na ostatnim 4 piętrze w bloku z 1974roku. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój dzienny- 15,5m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mrugacza

Legionowo,mazowieckie

515 000 zł60 m² 8 587,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przestronne i słoneczne mieszkanie w ścisłym centrum Legionowa. Bliskość do urzędów, sklepów, szkół, parku. sprawia, że jest to atut tego lokalu. Mieszkanie 59,97 m2, położone na 4,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samolotowa

Warszawa,mazowieckie

538 000 zł64 m² 8 406,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wwa Gocław 64m2, 3pok, 6p, parking, warszawa ul. Samolotowa, 64m2, 3 pokoje, kuchnia oddzielna z oknem, duży korytarz, łazienka, wc, duży balkon, piwnica, miejsce postojowe na parkingu zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł17 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 3- piętrowego budynku z cegły wybudowanego w latach 50-tych. Mimo niewielkich rozmiarów mieszkanie jest bardzo ustawne, a dzięki wysokości 2,75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Groszkowskiego

Zegrze,mazowieckie

445 000 zł42 m² 10 595,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w ,rezydencji zegrze" -stan developerski - do własnej aranżacji z niepowtarzalnym widokiem na Zalew Zegrzyński! Odbiór kluczy już w kwietniu 2021r.-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podborska

Warszawa,mazowieckie

839 000 zł56 m² 14 982,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne i wygodne mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, miejscem garażowym i komórką lokatorską na pograniczu Ochoty i Okęcia / Włoch. Mieszkanie przestronne, z klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Sygietyńskiego

Warszawa,mazowieckie

284 000 zł20 m² 14 564,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie znajduje się na Pradze Południe (grochów), przy ul. Sygietyńskiego. Jest to dobra lokalizacja z punktu widzenia najmu kawalerek zwłaszcza dla studentów, 400m od mieszkania znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rodziny Połanieckich

Warszawa,mazowieckie

354 000 zł30 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Ciche mieszkanie o powierzchni 30m2, usytuowane na 3 piętrze w 8 piętrowym bloku z 2002roku zlokalizowane na warszawskich Bialanach -chomiczówka. Osiedle strzeżone, zamknięte. Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majdańska

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł72 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie z loggią/balkonem. Ciche i widne. Okna pcv, wymienione piony zimnej i ciepłej wody, nowa instalacja elektryczna, zamontowany licznik na prąd 3 fazowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grupy AK Krybar

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 2017roku zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Grupy ak "krybar" Osiedle Wiślany Mokotów-zamknięte, strzeżone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł48 m² 11 041,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 48 m2, 3 pokojowe mieszkanie na Rakowcu. Budynek z wielkiej płyty oddany do użytku w 1973r Mieszkanie znajduję się na 4/4 piętrze. W skład mieszkania wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

456 000 zł31 m² 14 681,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Mokotowie przy ul.Modzelewskiego. Na powierzchnię mieszkania składa się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boguckiego

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł53 m² 14 056,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

3 pokojowe mieszkanie 53 m2 w prestiżowej lokalizacji Stary Żoliborz- ul. Zajączka / Boguckiego, w bliskiej odległości od stacji metra (12 minut piechotą). Ciche zamknięte osiedle. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij