Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 585 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 585 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kołowa

Warszawa,mazowieckie

1 730 zł19 m² 91,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia ładne, wysokie studio przy ul. Kołowa 54 w Warszawie. -Nieruchomość- powierzchnia 19,49 m2. Parter. Kamienica po generalnym remoncie. -Lokalizacja- w bezpośredniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heliotropów

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł36 m² 63,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowej kawalerki, położonej w jednorodzinnej dzielnicy Wawer w Warszawie. To doskonała propozycja dla osób ceniących sobie komfort oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Siedlce,mazowieckie

249 000 zł27 m² 9 360,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 26,6 m - ul. Wyszyńskiego - Siedlce Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,60 m , zlokalizowane w Siedlcach przy ul. Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Mieszkanie, które daje coś więcej niż standardowe 38 m - prywatną przestrzeń na zewnątrz. Na wynajem funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Przechodnia

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł27 m² 23 033,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy! Kapitalna lokalizacja! Przy Teatrze Capitol! Kilka minut od metra, tramwajów i autobusów! Na powierzchnię oferowanego mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Adampolska

Warszawa,mazowieckie

869 000 zł49 m² 17 822 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie w sercu Saskiej Kępy | ul. Adampolska 8 | Balkon | Cegła | Blisko Parku Skaryszewskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Trębacka

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł21 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować nieruchomość w jednej z najbardziej historycznych i prestiżowych lokalizacji w Polsce. Krakowskie Przedmieście jest częścią Traktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 44,3 m (ok. 60 m po podłodze), położonego w kameralnym kompleksie Warsaw Apartments przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 62,64m , znajdującego się w bloku z windą oddanym do użytku 3 lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Warszawa,mazowieckie

4 370 zł68 m² 63,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 110 000 zł57 m² 19 405,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Osiedle saska | 3 pokoje | duży balkon | garaż Wyjątkowy, 3-pokojowy apartament z przestronnym balkonem , położony na prestiżowym Osiedlu Saska, w doskonałej lokalizacji na styku Gocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

899 999 zł70 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Piaseczna - balkon jak ogród zimowy, dodatkowo - garaż Na sprzedaż wyjątkowe, pięknie urządzone 3-pokojowe mieszkanie w centrum Piaseczna, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Warszawa,mazowieckie

2 250 000 zł98 m² 23 015,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament 86 m2 przy ul. St. Żaryna (biały Kamień) przy Polach Mokotowskich. 86 m2 | 4 pokoje | 2 łazienka | kuchnia| garderoba| taras. Mieszkanie po liftingu| blisko parku opis: przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

790 000 zł60 m² 13 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią usytuowane na 2 piętrze w bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Wejście na klatkę zabezpieczone domofonem Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biała

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament | 2 pokoje | widok na panoramę miasta | klimatyzacja Nowoczesny i niezwykle elegancki apartament usytuowany w kameralnej inwestycji w samym sercu warszawskiej Woli. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Lotników

Warszawa,mazowieckie

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta bezpośrednia. Nieumeblowane mieszkanie blisko Mordoru, z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Do wynajęcia mieszkanie w nowym budynku przy Alei Lotników 15 (mokotów, granica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Noakowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł30 m² 44 067,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Mieszkanie typu studio | Dla inwestora lub jako pierwsze mieszkanie | Piękna, w pełni zrewitalizowana kamienica w samym sercu Śródmieścia Wysokie, jasne i wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maklakiewicza

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Stop. Zanim pojedziesz oglądać kolejne mieszkanie do odświeżenia, które finalnie oznacza remont za kilkadziesiąt tysięcy zobacz to. Tu wszystko zostało zrobione od podstaw i z głową. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pierwszy Najem po Remoncie Oferujemy na wynajem przestronne, 50-metrowe mieszkanie położone w dynamicznie rozwijającej się części Woli, przy ul. Kasprzaka 96. Mieszkanie właśnie przeszło remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 360 zł46 m² 94,91 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pruszkowska

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości marta kosmowska | tel. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 54 m | Ochota | ul. Pruszkowska 29 | Gotowe do wprowadzenia. Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Borowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 245 000 zł82 m² 15 182,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Obniżona cena /sprzedaż bezpośrednia Wygodne 4 pokoje | prywatność i zieleń Nowoczesne, bezczynszowe czteropokojowe pokojowe mieszkanie, dwupoziomowe na 1 i 2 piętrze z ogrodem, tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Warszawa,mazowieckie

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartament o powierzchni 80 m2 zlokalizowany na Eko Parku, pola Mokotowskie. Minimalny okres najmu 12 miesięcy bez zwierząt bez dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł69 m² 16 823,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Obecnie to dwa przestronne pokoje na prawie 70 m , ale dzięki przemyślanemu układowi można z łatwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

1 160 000 zł69 m² 16 828,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł47 m² 16 702,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie ok 100m od Metro Natolin, o powierzchni 47 m , położone na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Lokal posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Warszawa,mazowieckie

7 500 zł108 m² 69 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 108m2, 3 pokoje z tarasem 7m2 z meblami ogrodowymi i dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Salon połączony z kuchnią w formie wyspy. Obrotowy barek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Poniatowskiego

Otwock,mazowieckie

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 120 m , zlokalizowany przy ulicy Poniatowskiego 29C. To idealna propozycja dla rodziny, która szuka przestrzeni porównywalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

5 700 zł60 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie | Wysoki standard | Metro Wilanowska | Mokotów - Stegny Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone na prestiżowym, kameralnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach przy ul. Słodowiec 8. Zdjęcia mieszkania przedstawiają stan faktyczny oraz wizualizacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

933 000 zł113 m² 8 256,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Wybierając segment, kupujesz wolność i wygodę domu jednorodzinnego w cenie mieszkania, i 30% więcej metrów kwadratowych. To po prostu wygodniejsze życie bez kompromisów. 4 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł40 m² 17 435,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż zadbane, jasne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,09 m , znajdujące się na parterze 4 piętrowego bloku z 2009 roku. Lokal gotowy do wprowadzenia się,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jasne, ciche i funkcjonalne o powierzchni 47 m znajduje się na 6 piętrze kamienicy z 1965 roku. Posiada oddzielną dużą kuchnię, łazienkę z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł54 m² 19 814,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 53,57 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Cybernetyki w drugiej linii zabudowy, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marzanny

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł38 m² 19 841 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Mokotowie Kamienica z 1955r , cegła Wysokość pomieszczeń 2,89 m Po remoncie 2 lata temu Do mieszkania przynależy balkon i piwnica Jasny salon, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł26 m² 13 579,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Kawalerka 25,7 m Warszawa Targówek (bródno) ul. Piotra Wysockiego 24 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m zlokalizowana w Warszawie, w dzielnicy Targówek (bródno), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Ujazdowskie

Warszawa,mazowieckie

2 450 zł31 m² 79,03 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 31m2 ciche usytuowane na 6-ym piętrze w budynku przy al. Ujazdowskie 8 I Matejki w pobliżu Sejmu, łazienek Królewskich bez mebli tylko z biurkiem i szafą wnękową. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowskie Przedmieście

Warszawa,mazowieckie

2 280 000 zł85 m² 26 823,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1949

English version available. Dwa niezależne apartamenty | 3. piętro historycznej kamienicy | Po generalnym remoncie | Z pięknym widokiem | Standard premium Na sprzedaż prezentujemy unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Kołowa

Warszawa,mazowieckie

1 450 zł14 m² 103,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia ładne, wysokie studio w kamienicy przy ul. Kołowa 54 na warszawskim Targówku. -Nieruchomość- lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiśniowa

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł34 m² 82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 34m2, ciche 2 pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka z wanną i wc, przedpokój. Mieszkanie po remoncie umeblowane. Kuchnia całkowicie umeblowana i wyposażona. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Warszawa,mazowieckie

2 320 000 zł75 m² 30 933,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1927

Lwowska 10 | śródmieście południowe | 3 pokoje | kamienica 1927 | mieszkanie po generalnym remoncie Są mieszkania, które kupuje się rozsądkiem. I są takie, które kupuje się również emocją.