Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 620 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 620 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

238 995 zł17 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja! harmonogram płatności 10/90 (10% płatne przy podpisaniu umowy przedwstępnej, 90% na zakończenie inwestycji w 2024 roku). Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł38 m² 15 831,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

DO sprzedania: ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,9 m2 przy ulicy Jana Kazimierza na 1. piętrze urządzone w wysokim standardzie z dbałością o wysoką jakość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Montwiłłowska

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł55 m² 13 545,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie "wilno" na warszawskim Targówku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania, nie wymaga dodatkowych wkładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł92 m² 12 934,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1974

Przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o pow. 92 m2, ze znakomitym rozkładem pomieszczeń. Służew. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

505 000 zł52 m² 9 712 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Anin

Warszawa,mazowieckie

1 492 000 zł107 m² 13 991 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Luksusowy, 107 m2 apartament w Aninie, z 30 metrowym tarasem i 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Apartament mieści się w kameralnym 8 lokalowym budynku wzniesionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 06.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPERPROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! NIGDZIE NIE KUPISZ TANIEJ NIŻ U WŁAŚCICIELA! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stokłosy

Warszawa,mazowieckie

713 000 zł64 m² 11 228,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,50 m -10 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 1978 roku- warszawa, ursynów, ul. Stokłosy W budynku dwie windy dojeżdżające na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

2 800 zł75 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie położone na Warszawskich Jelonkach przy ulicy Lazurowej bliżej ulicy Połczyńskiej. Powierzchnia nieruchomości 75mkw, mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bombardierów

Warszawa,mazowieckie

378 990 zł48 m² 7 895,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż dwa pokoje z balkonem w dzielnicy Rembertów. Pełna własność z Księgą. Mieszkanie do odświeżenia/ remontu. Budynek z 2004 roku. Mieszkanie składa się z: -salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

3 pokoje w Kamienicy | tuż obok sgh | Balkon | Pole Mokotowskie ~~~ 55m2~ Gotowe do zamieszkania~ 3 m wysokość~~~ Mam przyjemność zaprezentować słoneczną oraz wykończoną 3 - pokojową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Milanówek,mazowieckie

430 000 zł54 m² 7 890 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Dwupokojowe mieszkanie 54,5 m2 w Milanówku. Mieszkanie znajduje się na osiedlu przy ulicy Królewskiej. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Dwa pokoje, widna, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

91 000 zł40 m² 2 247 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Poddasze O pow. 40,5 M2 do adoptacji na mieszkanie. Nieruchomość do całkowitego remontu i adaptacji przez nowego właściciela. Lokalizacja w centrum miasta w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dzień dobry! Sprzedam bezpośrednio dwupokojowe, trójstronne, idealne pod wynajem mieszkanie w kamienicy z 1936 roku przy ul. Marymonckiej 75 vis a vis awf-u. Świetna okolica obfitująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radnych

Józefosław,mazowieckie

495 000 zł42 m² 11 674,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Fantastyczna, 42,4m2 nieruchomość z miejscem parkingowym i komórką lokatorską 20m2 w Józefosławiu Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zimowa

Nowa Iwiczna,mazowieckie

699 000 zł72 m² 9 641,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękna okolica, cisza i spokój, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i niskich bloków do 3 pięter. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żyrardów,mazowieckie

316 000 zł49 m² 6 410 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49,3 m2, położone na osiedlu Wschód w Żyrardowie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

431 450 zł43 m² 9 998,84 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dostępna tylko W naszej agencji zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się W środę 21 września W godzinach 17.00 - 20.00. W celu umówienia wizyty proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 z oddzielną, widną kuchnią zlokalizowane na 7 piętrze w 7 piętrowym budynku z cegły w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł51 m² 74,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję dwupokojowy przestronne mieszkanie w prestiżowej inwestycji przy ulicy Grójeckiej. Mieszkanie o powierzchni 51 mkw mieści się na 5 piętrze. Blok jest strzeżony - posiada ochronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

531 556 zł52 m² 10 212,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie na Białołęce. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w inwestycji Murapol Osiedle Natura, na warszawskiej Białołęce. Tuż obok osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Ząbki,mazowieckie

375 000 zł34 m² 11 094,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 33,8 m2 usytuowane na parterze w niskim budynku zlokalizowane w podwarszawskich Ząbkach. Mieszkanie składa się z niewielkiej sypialni, salonu, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedala

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe (gocław) przy ul. Dedala Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 60 m2, na którą składa się: - pokój 1 - 20 m2, - pokój 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Siedlce,mazowieckie

299 000 zł48 m² 6 199,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Chrobrego w Siedlcach powierzchnia 48,23 m2 4 piętro z 4 ogrzewanie miejskie kuchnia z oknem balkon piwnica 3,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

5 900 zł79 m² 74,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia cichy, umeblowany apartament położony na Dolnym Mokotowie w znakomitym punkcie komunikacyjnym, w niewielkiej odległości od parków Morskie Oko, łazienki, królikarnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

387 990 zł33 m² 11 757,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż jasne mieszkanie na Mokotowie. Pełna własność z Księgą Wieczystą. Wysoki parter. Do mieszkania przynależy piwnica. Budynek: ocieplony, dach wymieniony, 1966 rok. Okolica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stary Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł206 m² 17 475,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1931

Tylko U nas :) 2 mieszkania niebywale klimatyczne, nietuzinkowe I oryginalne miejsce Z cudowną energią :) W zielonej I urokliwej enklawie starego żoliborza- nieopodal cytadeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł67 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera _bez prowizji_ Możliwość wykończenia pod klucz, w ramach współpraca z projektantem o szczegóły proszę pytać podczas rozmowy lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

593 436 zł77 m² 7 748 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Najważniejsze zalety inwestycji: **przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Koniczyny

Warszawa,mazowieckie

2 329 560 zł129 m² 18 041,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Szukasz komfortu, ciszy i zieleni wokół Twojego mieszkania? Ten niepowtarzalny apartament czeka na Ciebie! Gotowy do odbioru! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poborzańska

Warszawa,mazowieckie

3 900 zł46 m² 84,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem nowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Warszawski Świt. Lokal ma 45 mkw i leży na granicy trzech dzielnic, pragi Północ, targówka oraz Białołęki. Mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

346 369 zł39 m² 8 879 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 17.08 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

356 500 zł40 m² 8 913 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł36 m² 12 920 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Mieszkanie idealne pod kątem zakupu na cele inwestycyjne / wynajem doskonała i poszukiwana lokalizacja oraz bardzo korzystny rozkład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

497 981 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

1 880 000 zł114 m² 16 419,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Rodzinny apartament na żoliborzu! Na powierzchni ponad 114,5 m2 znajduje się ustawny salon z widną, luksusową otwartą kuchnią oraz z dużym tarasem, trzy ustawne sypialnie ( główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

427 551 zł51 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

632 263 zł45 m² 14 176,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Wkrótce będziesz mógł się wprowadzić. Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem ponad 29 mkw już wkrótce może być Twoje. - duże panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

359 982 zł40 m² 8 988 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40 m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 30.07 Umów się na spotkanie!.