Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 605 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 605 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałuszewska

Warszawa,mazowieckie

484 000 zł47 m² 10 297,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 47 m2, 3-pokojowe z otwartą na salon kuchnią, dużym tarasem 7 m2 oraz miejscem parkingowym. W pełni wykończone, umeblowane i wyposażone w agd, w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł45 m² 10 555,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko: wola | Metro Księcia Janusza / Metro Młynów | 45 m2 | 2 pokoje | oddzielna kuchnia | balkon | piwnica | schowek : Dla kogo? Dla wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wymagany najem okazjonalny. Bez zwiąrząt. Oferujemy do najmu bardzo ładne, ciche, po gruntownym remoncie, umeblowane ( wszystkie meble nowe), jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł36 m² 11 179,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Opis Sprzedam bezpośrednio mieszkanie zlokalizowane na Białołęce, na osiedlu Millenium. Jest to przestronne, bardzo jasne, ciche, jednopokojowe mieszkanie, położone w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł77 m² 15 551,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe, 3pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 77 m2 w stanie deweloperskim z ogromnym narożnym, zielonym balkonem. Mieści się w Mokotowie w budynku z tego roku, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Alaski

Józefosław,mazowieckie

620 000 zł59 m² 10 457,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję Państwu bardzo kompaktowe i praktyczne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz ogródkiem, które znajduje się na parterze kameralnej inwestycji w Józefosławiu przy ul. Alaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

4 900 000 zł164 m² 29 914,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Piękny apartament o pow. 163,8m2 w śródmieściu przy ul. Kruczkowskiego 6a. Apartament znajduje się w nowoczesnym kompleksie budynków otoczonych dwoma parkami im. Marszałka Edw. Rydza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

5 000 zł82 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzony apartament w strzeżonym apartamentowcu przy ulicy Woronicza róg Etiudy Rewolucyjnej .2 łazienki -jedna z wanną a druga z kabiną prysznicową.miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Piastowska

Legionowo,mazowieckie

620 000 zł128 m² 4 842 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ostatni, gotowy apartament - piastowska (legionowo) - fantastyczna lokalizacja! Na sprzedaż apartament bezczynszowy o powierzchni mieszkalnej 128,05 m przy ul. Piastowskiej w Legionowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży mieszkania idealna dla pary lub na inwestycję. Tuż obok stacja Metro Marymont. Usytuowane na I piętrze z windą przy ul. Popiełuszki/ Sady Żoliborskie mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rostworowskiego

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł52 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Prowizja tylko 1% brutto. Ogródek / 2 pok. / 52 M2 / W niskim / duży balkon / oddzielna kuchnia Z oknem Właściciel posiada oficjalną, pisemną zgodę na wydzielenie ogródka wokół mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł68 m² 14 651,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 67,57 usytułowane na ul .Mińskiej w nowym budownictwie z 2012 roku. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Józefów,mazowieckie

329 999 zł48 m² 6 874,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 w miejscowości Józefów obok Błonia. Pierwotnie nieruchomość składała się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Siedlce,mazowieckie

287 500 zł32 m² 8 984,38 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą gotowego do zamieszkania lokalu przy ul. Jagiełły w Siedlcach! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wał Miedzeszyński

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł54 m² 8 736,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentuję Państwu dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem. Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania, a charakteryzuje cicha i spokojna lokalizacja, ustawność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Janina

Warszawa,mazowieckie

975 000 zł63 m² 15 439,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Avenue Estate prezentuje nowe, praktycznie urządzone 3 pokojowe mieszkanie w ekskluzywnej dzielnicy Warszawy Miasteczku Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł44 m² 9 886,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizja tylko 1% brutto. Białołęka/ 44 M2/ 2011 R./ BALKON / PARKING Wykończone 2-pokojowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie. Stan mieszkania - idealny, wszystko jest nowe. Przynależne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karolkowa

Warszawa,mazowieckie

661 000 zł37 m² 17 875 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,98 mkw. z balkonem. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

499 450 zł40 m² 12 486,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ursus / nowe / wykończone / 2 pokoje / balkon / miejsce postojowe Prowizja tylko 1% brutto. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, z widokiem na patio. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz bardzo ustawne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji w centrum Warszawy, blisko stacji metra Politechnika. Mimo bliskiego sąsiedztwa ul. Armii Ludowej mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korsaka

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł56 m² 9 380,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Praga Północ - do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 56,5m położone w pobliżu stacji kolejowej Warszawa Wschodnia oraz stacji metra. Mieszkanie do remontu z ogromnym potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Helenowska

Pruszków,mazowieckie

377 000 zł48 m² 7 789,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Poszukujesz mieszkania dla swojej wesołej rodzinki? Marzysz, aby każdy z Was miał oddzielny pokój? A może zależy Ci na salonie z balkonem, gdzie będziecie mogli spożywać wspólnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł116 m² 30 125,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje luksusowy apartament z widokiem na Wisłę i zieleń w prestiżowej inwestycji na Powiślu. Lokalizacja Apartamentowiec znajduje się w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł79 m² 12 131,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie, położone na czwartym piętrze, w budynku z 2008 roku na warszawskiej Woli, przy ulicy Tyszkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Villa Nobile przy ul. Sarmackiej na warszawskim Wilanowie. Nieruchomość ma 47 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

1 275 000 zł101 m² 12 623,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

/ nowa, niższa cena / tylko U nas ** podstawowe informacje: piękny, urządzony ze smakiem, rozkładowy apartament z indywidualnym garażem w budynku i 2 balkonami, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł46 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Podstawowe informacje: słoneczne, ciche, 3 pokojowe mieszkanie na Rakowcu, świetna lokalizacja, spokojna okolica. Zalety nieruchomości: cicha zielona okolica, niski budynek, dobra komunikacja, dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Podstawowe informacje: na sprzedaż przytulne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na cichej Woli przy ulicy Grzybowskiej. Opis : Mieszkanie składa się z 3 pokoi na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Zamienie,mazowieckie

549 000 zł51 m² 10 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w miejscowości Zamienie, tuż przed Piasecznem. Mieszkanie składa się z: - 2 sypialni (8,81 m2 i 10,44 m2) - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Warszawa,mazowieckie

436 403 zł45 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w kameralnym budynku, białołęka nowodwory/legionowo. Mieszkanie o pow. 44,99 m2 usytuowane na 2 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

9 900 zł85 m² 116,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe trzy pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy, przy ul Hożej. Usytuowane w nowoczesnym, odnowionym budynku. Ta wyjątkowa nieruchomość jest w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Coopera

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł69 m² 14 202,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prowizja tylko 1% brutto. Bemowo / 69M2 / 3 pok. / 2010 rok / ogród 180M2, 2 M-sca postojowe I kom. Lok. W cenie! Pięknie wykończone i wyposażone mieszkanie o powierzchni 68,60 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Warszawa,mazowieckie

607 000 zł58 m² 10 465,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe nieruchomość usytuowaną na Rakowcu. Mieszkanie idealne dla rodziny lub inwestycje pod wynajem. Spokojna, zielona okolica miedzy Polem Mokotowskim, parkiem Malickiego. kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

1 165 000 zł78 m² 14 935,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piękne mieszkanie przy metrze i lesie Trzypokojowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji. Wnętrze zostało zaprojektowane przez architekta z dbałością o szczegóły. Okna skierowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wiktorska

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerkę z osobna kuchnią przy ul.Wiktorskiej. Mieszkanie jest ciche, dwustronne i znajduje się na pierwszym pietrze kamienicy z 1955 roku Klatka jest świeżo wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł62 m² 104,84 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 w wysokim standardzie z garażem podziemnym znajdujące się przy Galerii Handlowej Arkadia na wynajem - od 1 Października 2022. Dwie sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

792 000 zł57 m² 13 992,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedaję bezpośrednio i bez prowizji 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,6m2 położone na warszawskim zielonym Żoliborzu. 5 minut do tramwaju i autobusu oraz 8 minut do metra Marymont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gizów

Warszawa,mazowieckie

1 138 000 zł72 m² 15 740 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam do sprzedaży ciche mieszkanie na kameralnym osiedlu na Woli. Apartamentowiec zachwyca ciekawą i nowoczesną architekturą, a doskonała lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Senatorska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł48 m² 24 038,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 47,84 m2, usytuowane na 1 piętrze kameralnej kamienicy tuż przy Placu Teatralnym, jedynie 9 min pieszo od stacji metra Ratusz Arsenał. Mieszkanie prócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł53 m² 13 113,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Ciche, jasne, doświetlone, świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie, 53 m2 wys. 280cm, położone 100m od stacji metra Młynów w cichym zielonym osiedlu z lat 50-tych, w drugim rzędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Siedlce,mazowieckie

369 000 zł48 m² 7 743,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie przy ulicy Wyszyńskiego w Siedlcach 47,65 m2 - salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, wc loggia 5,5 m2 klimatyzacja niski czynsz 270 zł piwnica 4 piętro z 4 remont w 2019 roku.