Mieszkania mazowieckie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

14 601 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 601 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł53 m² 113 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny dwupokojowy apartament z dużym balkonem w budynku Oxygen Residance na warszawskiej Woli ul. Wronia 45 Apartament jest klimatyzowany, nowocześnie wykończony, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Otwarta

Sochaczew,mazowieckie

620 000 zł60 m² 10 278,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie usytuowane na II piętrze budynku E na osiedlu Nowe Okrzei w Sochaczewie. Mieszkanie składa się z: holu, salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodeckiego

Warszawa,mazowieckie

845 500 zł60 m² 13 998,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60,4 m usytuowane na 2 piętrze kameralnego 4-piętrowego bloku z 1991 roku zlokalizowane na ogrodzonym osiedlu na Starych Bielanach przy ul. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł39 m² 15 256,40 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

DO sprzedania: dwu pokojowe słoneczne, mieszkanie o pow.38,8 m2 z jednostronną ekspozycją okien (południowy zachód) zlokalizowane w centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modlińska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 900 zł56 m² 33,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie o powierzchni 56.5 m2 w centrum Nowego Dworu przy ul. Modlińskiej 1. Pietro 1/4, w budynku jest winda. Najchętniej wynajmę firmie dla kadry kierowniczej lub osobom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belwederska

Warszawa,mazowieckie

8 800 zł121 m² 72,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie z wysokimi sufitami, w zabytkowej kamienicy z duszą, położonej przy Łazienkach Królewskich. Idealne na cele biurowe lub mieszkalne. Rozkład Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

476 000 zł53 m² 8 981,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane jest na 1-piętrze w 10-piętrowym budynku w bardzo dobrym stanie. Klatka, jak i sam budynek są zadbane i wyremontowane. Mieszkanie znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł44 m² 22 528,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam piękne mieszkanie o powierzchni 43,06m2 Mieszkanie mieści się na 1 piętrze 2-piętrowego budynku Lokal składa się z: -salonu połączonego z aneksem kuchennym -sypialni -łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rossiniego

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł68 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie o powierzchni 68 m2, 3-pokojowe z aneksem kuchennym i tarasem 8,4 m2, w pełni wyposażone i umeblowane, wykończone w podwyższonym standardzie. Zlokalizowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Capri

Warszawa,mazowieckie

678 000 zł64 m² 10 660,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Ładne, po remoncie 4 pokojowe mieszkanie (63,6 m2) na zielonych Stegnach (dolny Mokotów) Mieszkanie jasne i ciche, w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Za okami piękny widok na drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Postępu

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł62 m² 18 456,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję nowoczesne mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Moduo Gardens, przy ulicy Postępu, w sercu warszawskiego centrum biurowego. Nieruchomość jest wspaniałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

410 609 zł45 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bardzo atrakcyjne 2 -pokojowe mieszkanie w inwestycji polskiego developera o wysokim standardzie wykonania - w cichej części Białołęki! Unikat, idealna cena, kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiska

Warszawa,mazowieckie

1 125 000 zł66 m² 17 019,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż! Oferuję 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 66,1 m w historycznej zabytkowej kamienicy na Ochocie przy spokojnej, jednokierunkowej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 145 000 zł79 m² 14 493,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Chciałbym zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79 m . Mieszkanie z 2009 r., zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza 60 z bogatą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ukryty Raj

Warszawa,mazowieckie

2 932 392 zł161 m² 18 220,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji i podatku pcc. Szukasz komfortu, ciszy i zieleni wokół Twojego mieszkania? Ten apartament czeka na Ciebie!. Metraż pomieszczeń: - salon z jadalnią 46,15 mkw - kuchnia 12,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł36 m² 65,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz klimatyczna kawalerka na Natolinie ul. Kazury o pow. 36,6m2. Całkowicie umeblowana z oddzielną kuchnią, balkonem i komórką lokatorską. Mieszkanie przestronne jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dębowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne dwupokojowe mieszkanie o pow. ok. 41 m2, II piętro, w N.D.Maz. Mieszkanie w pełni umeblowane. Salon połączony z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł35 m² 13 143 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 35m2 na Woli przy ulicy Żytniej w Warszawie. Mieszkanie składa się z : - Kuchni (ok. 9m2) - Pokoju dziennego (ok. 20m2) - Łazienki z wc (ok. 3m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

540 000 zł53 m² 10 131 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

5 min. pieszo do pkp 5 min do bazarku! Komunikacja! Gotowe do zamieszkania 3 pokoje centrum Piaseczna! Do sprzedania mieszkanie 53,30 m2 znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielna

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Odświeżone mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Śródmieściu przy ulicy Zielnej 45. W pobliżu wiele restauracji, sklepów spożywczych.obok stacji metra Świętokrzyska, 10 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mireckiego

Żyrardów,mazowieckie

270 000 zł42 m² 6 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe z oddzielną kuchnia i balkonem mieszkanie zlokalizowane w podwarszawskiej miejscowości Żyrardów przy ulicy Józefa Mireckiego 103. W mieszkaniu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sochaczew,mazowieckie

325 452 zł44 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jdk Nieruchomości jako partner w sprzedaży, przedstawia nowe mieszkania na sprzedaż w samym centrum miasta. O mieszkaniu: oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni od 39,02m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł38 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Cybernetyki 7f. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 38m2, która składa się z: - dwóch pokoi - aneksu kuchennego liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żuromińska

Warszawa,mazowieckie

623 000 zł58 m² 10 834,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chciałbym zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,5 m . Mieszkanie zlokalizowane na Bródnie przy ul. Żuromińskiej. Doskonale skomunikowane z resztą miasta nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojskowa

Warszawa,mazowieckie

569 900 zł41 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m , parter w bloku z 1999 roku-Warszawa, targówek, ul. Wojskowa. W budynku domofon i zamknięty teren plus monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł27 m² 148,15 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Rozkład: apartament liczy 27 m2 i składa się z : -pokoju dziennego z otwartą kuchnią -łazienki z prysznicem Dodatkowe informacje : Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

614 900 zł41 m² 14 997,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

* wyłączność tylko U nas* Z przyjemnością przedstawiam Państwu 2 pokojowe ciche, stylowe i słoneczne mieszkanie usytuowane na Mokotowie przy ulicy Orzyckiej. Lokal posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

1 651 000 zł118 m² 13 991,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Kup i zamieszkaj w nowej inwestycji Zakup bez pcc! i bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu pięknego, przestronnego mieszkania w nowym Apartamentowcu na Bemowie. Apartament ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przytyk

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł48 m² 10 208,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Bardzo dobry punkt komunikacyjny - 300 m od stacji metra Wawrzyszew Mieszkanie o powierzchni 48m2, 3-pokojowe z oddzielną kuchnią z prześwitem na pokój dzienny (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

639 000 zł107 m² 5 972 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Sprzedam przepiękne, gustownie wykończone mieszkanie dwupoziomowe. Na podłodze nowy parkiet, w dużych łazienkach przepiękna glazura i nowoczesne rozwiązania np. hydromasaż, w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowa

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł33 m² 73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia częściowo umeblowana kawalerka na warszawskiej Pradze, w budynku przy ul. Stalowej w budynku bez windy. Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

736 000 zł59 m² 12 493,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Nowe mieszkanie o charakterze poddaszowym/ loft w kamienicy przedwojennej z 1935 roku. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni całkowitej 59 m2 na ostatniej czwartej kondygnacji (trzecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staffa

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł47 m² 13 401,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojowe mieszkanie blisko metra Słodowiec. Salon z widną otwartą kuchnią (dwa okna), ustawna sypialnia z garderobą, łazienka z prysznicem. Lokal po generalnym remoncie, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potulicka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł54 m² 11 070 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

English description below Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie rozkładowe w nowym budownictwie. Idealne dla rodziny, młodej pary lub inwestora. Mieszkanie Na prezentowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz ładne, przestronne 1 pokojowe mieszkanie z oddzieloną kuchnią o pow. 30 m2 przy ul. Rembielińskiej na warszawskim Targówku niedaleko stacji Metra. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł44 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, czyste i zadbane mieszkanie o powierzchni 44 mkw. składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i hallu. Mieszkanie jest bardzo wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przasnyska

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł41 m² 19 487,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 41mkw w prestiżowej lokalizacji na warszawskim Żoliborzu! Nieruchomość znajduję się na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąbińska

Warszawa,mazowieckie

472 500 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie blisko metra Słodowiec. Pokój dzienny z wejściem do widnej i oddzielnej kuchni, ustawną sypialnia z oknem balkonowym, łazienka z wanną przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

873 400 zł90 m² 9 704,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja w Świetnej lokalizacji- warszawa Międzylesie. Termin oddania jesień 2022 Marzysz by mieszkać w zacisznym miejscu z widokiem na własny zielony ogród, nie rezygnując.